Zadní nárazník - demontáž

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Zadní nárazník - demontáž

Příspěvek od benny »

Čau kluci , poradí někdo jak sundat zadní nárazník ?? Přibližný postup, jestli už jste ho měl někdo dole .......
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní nárazník - demontáž

Příspěvek od Mexican »

pozri na dielensky manual (niekde na fore bude odkaz)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Zadní nárazník - demontáž

Příspěvek od 69pavel »

je to podobne jak u predniho,na bokach sroubky,boky drzi v jazyckach , zespod jsou plastove prichytky,v kufru ten plastovy kryt s tesnici gumou a ted si nevzpominam jestli musely dolu i zadni svitilny a tam byly dalsi sroubky, uvidis ,opatrne vyzkousej, pokud by to drzelo tak pak ty svetla dolu,povoluji se z kuffru
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: Zadní nárazník - demontáž

Příspěvek od benny »

Pavle dík :D :D , musím ho nechat přelakovat , zhruba jednu polovinu. Povedlo se mi ho odřít , nafackoval bych si zato ](*,) ](*,) . Koukal jsem zespoda a tam je mi to jasný , nahoře musí dolů ten černý kryt přes jak je zámek víka kufru , světla budou muset dolů taky , jsou za nima šroubky. Nejsou mi jasné jen ty boky , nahmatal jsem tam nějaké šroubky. Píšeš že boky jsou na jazýčkách ?? Jde mi o to spojení názníku na bocích na blatník .....
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Zadní nárazník - demontáž

Příspěvek od 69pavel »

ten sroubek byl schovany pod plastovym podbehem kola,plastovy podbeh se musel povolit a trochu odchlipnout jiz presne si to nepamatuji,jednou jsme to sundavali ale je tam sroubek stejne jako na prednim narazniku vte spici narazniku ve spojeni s blatnikem pak uz jsou ty jazycky smerem ke svetlum
jak odehnes ty podbehy tak to uvidis a ted jeste nevim presne jestli mas zasterky tak i ty se sundavaly,musis to vyzkouset,jiz si to presne nepamatuji,to vis nedela se kazdej den
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“