Elektricke naklapeni světel

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

ovi
*
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2007, 14:56
Bydliště: Prostějov

Re:

Příspěvek od ovi »

gfb
Necasek píše:TAK to mam opravene :D Vymenily mi oba moturky. Sice jsem cekal 2 tydny na objednavku,ale pak to byla otazka hodiny,HYUNDAI SMUCLER.Jo a aby mi to nedelalo tak jswm je normalne odpojil.Ted mam dalsi probem.Klepani v levem prednim kole ale jen pri rychlosti cca 20kmh.Udajne povolene stabilizatory=lepsi varinta.Ta horsi vypada na moznou vymenu tlumicu.Chybna serie.Cekam na vyjadrení.Zdravim vsecny benzinaky Necasek 8)

a pomohlo to? mně vyměnili ovládací kolečko, chvíli to bylo OK ale po půl roce to zas blbne- pozice 0
Reklama
 

rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

Re: Elektricke sklapeni světel

Příspěvek od rastos »

Uz som problem, rozoberany v tomto vlakne, zaznamenal aj na mojej Kia Rio. Holt asi rovnaky diel... :(
Matrix 1.6
jaara
**
Příspěvky: 107
Registrován: 25 črc 2007, 15:03

Re: Elektricke sklapeni světel

Příspěvek od jaara »

Mně už vyměnili ovládací motorky, to nepomohlo, potom ovládací jednotku, to pomohlo na chvíli a teď už to zase dělá. Pořád zlobí levé světlo. Budu chtít, aby vyměnili celé světlo, už mě to fakt nebaví jezdit kvůli tomo pořád do servisu.
gordi
Příspěvky: 3
Registrován: 27 úno 2008, 16:45
Bydliště: kosice

Re: Elektricke sklapeni světel

Příspěvek od gordi »

Ahoj pani,mne uz menili dvakrat motorceky,raz svetla,pred mesiacom ovladaciu jednotku a svetla veselo skacu dalej.uz ma to prestava bavit,asi si s tym nevedia v servisoch poradit,teraz to bude moja v poradi piata reklamacia svetiel
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektricke sklapeni světel

Příspěvek od David C3 »

Světla mam ok. ale nejela mě klima, airbag byl k.o, Sloupek řízení špatný... každý má něco :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Accent 39
*
Příspěvky: 13
Registrován: 30 črc 2008, 20:35

Re: Elektricke sklapeni světel

Příspěvek od Accent 39 »

Podla mna to nebude tou ovladacou skrinkou. Najprv mi kmitalo prave svetlo (v servise vymenili 2x motorcek a pomohlo) potom zase lave svetlo a po vymene motorceka OK. Keby to bolo ovladackou, tak by to neprestalo ani po vymene motorceka, ci nie?
Accent 1.5 CRDi Elegance, Tender green
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Elektricke sklapeni světel

Příspěvek od palčo »

Mne to tiež "opravovali" a "opravili". Určitú dobu to bolo OK, ale ten motor (myslím pohonný agregát) ide tak potichu, že pred pár dňami, keď som kontroloval motorový priestor, som začul nejaké povrkovanie a čo-to? Motorček ľavého svetlometu si nie a nie oddýchnuť. Za jazdy to nezbadáš. Nuž budem musieť v Novom roku kontaktovať servis. Som zvedavý čo mi povedia. :?
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
Accent 39
*
Příspěvky: 13
Registrován: 30 črc 2008, 20:35

Re: Elektricke sklapeni světel

Příspěvek od Accent 39 »

No, ze ide potichu by som netvrdil. Mne to bzucalo uz pri zhaveni, hlavne ked bolo studene auto a prvy krat som sa zlakol, ze co to? Je to dost dobre pocut aj od ktoreho svetla to ide.
Accent 1.5 CRDi Elegance, Tender green
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Elektricke sklapeni světel

Příspěvek od palčo »

Ja som mal na mysli, že motor auta ide potichu, a preto som počul motorček reflektora. :wink: A máš pravdu je to počuť aj pri štartovaní, len ja nežhavím a tým pádom nemám kedy počuť motorček reflektora.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

Re: Elektricke sklapeni světel

Příspěvek od Peter5 »

Ako som zistil tak mne nejde prave svetlo nastavovat vobec. V pondelok idem do servisu tak nech to spravia. Lave svetlo funguje normalne ale prave nic stale je stiahnute uplne dole. Asi bude treba menit motorcek. :roll:
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Elektricke naklapeni světel

Příspěvek od Gandalf »

Jen pro upřesnění se chci zeptat, tenhle problém se projevuje už při zapnutém zapalování, po nastartování nebo kdy? Já si zatím ničeho nevšiml, ani nic podezřelého neslyšel. Tak jen abych věděl, kdy přesně to má smysl sledovat. Díky...
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Elektricke naklapeni světel

Příspěvek od adam221 »

Svetla sa ti nastavuju, ked ich mas zapnute, a zmenis polohu, ale iba pri zapnutom kluci...
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Elektricke naklapeni světel

Příspěvek od Gandalf »

adam221: Já samozřejmě nemyslel, jak se sklon světel nastavuje, ale kdy se projevuje ta závada, kdy se motorek samovolně "o něco pokouší", resp. kdy si ho mám jít poslechnout, zda náhodou samovolně nepracuje... :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Accent 39
*
Příspěvky: 13
Registrován: 30 črc 2008, 20:35

Re: Elektricke naklapeni světel

Příspěvek od Accent 39 »

Prejavuje sa to hned pri potoceni klucika do 2. plolohy na zhavenie (u CRDi). Svetla nemusia byt rozsvietene. Dost to pocut ako motorcek kmita hore-dolu.
Accent 1.5 CRDi Elegance, Tender green
Uživatelský avatar
marcer
*
Příspěvky: 91
Registrován: 30 říj 2008, 18:45
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od marcer »

tom píše:
radiology píše:Čaute. Ked už sa bavíte o servisoch Hyundai, tak čo sa týka NR, nič moc. To jednanie, prístup.. Kiež by som mal nejaký iný servis Hyundai bližšie.
Já jezdim do servisu 80km ačkoli mám servis kousek od domova cca 12km.

Tak ze Slanýho máš kousek i servis v Praze na Nových Butovicích (http://www.autopalacebutovice.cz)
Jsou tam příjemný lidi, který tomu rozuměji a zatím jsem s nima neměl žádný problémy :)
Hyundai Accent 2007, 1.4 16V DOHC, Celadon blue - Přenecháno mamce => nabouráno
Peugeot 407, 3.0 V6 155kW, Bílé zlato - Prodáno
Renault Megane III 2010, 1.6 16V, Červená
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“