Zdechl na dálnici

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Jamest20
Příspěvky: 6
Registrován: 14 dub 2013, 09:35
Bydliště: Jeseník

Zdechl na dálnici

Příspěvek od Jamest20 »

Zdravím,
zničeho nic na dálnici ve směru z Prahy na Hradec jedu na tempomat 140km/h a najednou vypl motor. Chtěl jsem nastartovat ale vubec. Dojel jsem na krajnici, zavolal odtah. Jen ten vyšel dom 5000,- Dnes mi volali ze servisu že je to zadřený motor. Což se mi osobně nezdá. Auto by šlo do smyku kdyby se sekl ne? Normálně auto dojelo za dělicí čáru. Když jsem otočil klíčkem jen to luplo, ale ani žhavení nebylo slyšet. Řekli mi že nový motor cca 50000,- a to je najeto 132000 a dělané na podzim komplet rozvody a spojka. Má cenu ještě vrážet?
Tucson 2.0 crdi 103Kw
Reklama
 

Jamest20
Příspěvky: 6
Registrován: 14 dub 2013, 09:35
Bydliště: Jeseník

Re: Zdechl na dálnici

Příspěvek od Jamest20 »

Tak dnes mi ze servisu volali, že zadřená kliková hřídel. Oprava: výměna motoru cca 50000,- bez práce pokud se sežene. Jen mi nejde do hlavy, že auto zdechlo, ale před příjezdem odtahovky se nenastartovalo, ale protočilo.
Tucson 2.0 crdi 103Kw
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Zdechl na dálnici

Příspěvek od oltcitak »

daj si to do servisu, kde ten motor rozhodia a opravia(samozrejme zalezi, ci sa to este oplati-nabehane km, atd.) kazdy by len daval druhy(stary motor) ma to malo roboty a zarobok zaruceny, shit servis :roll:
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Jamest20
Příspěvky: 6
Registrován: 14 dub 2013, 09:35
Bydliště: Jeseník

Re: Zdechl na dálnici

Příspěvek od Jamest20 »

Ne komplet rozdělaní a oprava. Akorát všechny zaráží, že auto má naběháno jen 135XXX a posralo se toto.
Tucson 2.0 crdi 103Kw
datam
**
Příspěvky: 148
Registrován: 06 říj 2014, 17:07

Re: Zdechl na dálnici

Příspěvek od datam »

jen 135k pre toho kto sa o neho stará a až 135k pre toho kto prdí na servis a nemení minimálne olej. Stať sa to môže aj pri novom aute a je to lotéria. Pravdepodobne nejaká nečistota sa dostala do ložiska a potom to už ide rýchlo. Vypnúť to mohla elektronika ktorá zistila že nie je niečo v poriadku aby nedošlo ku ešte väčším škodám. Potom by si vážne išiel asi šmykom :D

Skús sa poinformovať ešte v inom servise ale záleží to od rozsahu poškodenia. Každopádne trvaj na svojom motore ak si si istý že si ho neodpísal na servise. Takto ti tam strčia ešte horšie.

Je to vec bilancie. Takto nepojazdné auto má trochu inú hodnotu ako pojazdné a kúpa iného tiež niečo stojí. Treba si prepočítať čo ťa vyjde lacnejšie.
Škoda Octavia SCOUT TDi 110kW strieborná r.v.2015
Hyundai Tucson 2,0 CVVT 104kw tmavozelená r.v.2006 výbava: polokoža
WV Golf III 1,4i 44kW tmavozelená :P r.v. 1996 výbava: CL (RIP 2017 smer šrotovisko - slúžil 21 rokov a 417tkm)
Odpovědět

Zpět na „Tucson 2015- Motor a převodovka“