Drobky molitanu zo sedadla

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

Mustang
*
Příspěvky: 57
Registrován: 10 pro 2012, 20:02

Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od Mustang »

Prosim vas...toto sa riesilo uz v tejto teme
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... it=molitan

ale niekto tam pisal ze je to offtopic takze som to tam uz nechcel opat rozmazavat.

Dneska som si vsimol ten isty problem ked som umyval auto....pod mojim sedadlom boli drobky molitanu, neviem odkial pretoze tak narychlo som to nenasiel ale je zrejme ze je to zo sedacky. Da sa tento problem odstranit reklamaciou ? Dakujem

Auto ma 4200km a jediny problem ktory by som mal mat je tankovanie a nieze sa mi rozpadava sedacka ved to je na hlavu
Hyundai IX35 1.6GDI Black (Style)
Reklama
 

flu123
*
Příspěvky: 47
Registrován: 27 zář 2012, 21:18

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od flu123 »

Mám presne ten istý problém.
Upozornil ma na to chlapík, čo mi čistil interiér. Odvtedy to sledujem.
Minulý týždeň som bol na prehliadke s autom (akcia 4,99 EUR) a spomenul som to servisnému technikovi. Povedal mi, že sa s tým ešte nestretol.
V septembri idem na prvú garančku a určite to tam mienim riešiť.
1,6 GDI STYLE Perleťová Phantom Black
Mustang
*
Příspěvky: 57
Registrován: 10 pro 2012, 20:02

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od Mustang »

Vdaka za odpoved...tak teraz cez leto velmi nechcem byt bez auta (neviem ako dlho zvyknu ho tam drzat kedze som nikdy nereklamoval auto) takze este budem cakat...ja mam garancku niekedy v oktobri tak uvidime.
Ani tym cakanim nemam co pokazit pretoze je uplne jedno ci by to opravili teraz alebo potom.
Hyundai IX35 1.6GDI Black (Style)
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od mkarais »

flu123 píše:Mám presne ten istý problém.
Upozornil ma na to chlapík, čo mi čistil interiér. Odvtedy to sledujem.
Minulý týždeň som bol na prehliadke s autom (akcia 4,99 EUR) a spomenul som to servisnému technikovi. Povedal mi, že sa s tým ešte nestretol.
V septembri idem na prvú garančku a určite to tam mienim riešiť.

kde budes riesit garancku ? mna caka to iste september a budem tiez reklamovat sedacku
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
Bazi
**
Příspěvky: 121
Registrován: 31 led 2013, 15:33
Bydliště: Hlubočky

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od Bazi »

Já budu sedačku na garančce v listopadu reklamovat také . :x
Hyundai ix35 1,6GDI Trikolor Plus-Satin Amber
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od petr.s »

Já ji reklamoval zhruba před týdnem (při stáří auta jeden měsíc a najetých 1200 km) a teď čekám až přijde nová výplň do sedáku, pak jí rozeberou a snad bude klid. Mě ta sedačka navíc ještě dost nechutně vrže.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
flu123
*
Příspěvky: 47
Registrován: 27 zář 2012, 21:18

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od flu123 »

mkarais píše:
flu123 píše:Mám presne ten istý problém.
Upozornil ma na to chlapík, čo mi čistil interiér. Odvtedy to sledujem.
Minulý týždeň som bol na prehliadke s autom (akcia 4,99 EUR) a spomenul som to servisnému technikovi. Povedal mi, že sa s tým ešte nestretol.
V septembri idem na prvú garančku a určite to tam mienim riešiť.

kde budes riesit garancku ? mna caka to iste september a budem tiez reklamovat sedacku
V Poprade. tam som auto kúpil a tam to budem reklamovať.
1,6 GDI STYLE Perleťová Phantom Black
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od mkarais »

OK tak v BA nam skoncil AutoPalace s :hyu: takze uz asi len AutoPolis :)
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
flu123
*
Příspěvky: 47
Registrován: 27 zář 2012, 21:18

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od flu123 »

petr.s píše:Já ji reklamoval zhruba před týdnem (při stáří auta jeden měsíc a najetých 1200 km) a teď čekám až přijde nová výplň do sedáku, pak jí rozeberou a snad bude klid. Mě ta sedačka navíc ještě dost nechutně vrže.
peter.s
a čo Ti na to v servise povedali? zaujímalo by ma ako to okomentovali, prípadne aké vyjadrenie dali k tejto reklamácii. Možnože to pomôže aj nám.

Mimoiného si myslím, že ak vymenia molitan a nenájdu príčinu prečo sa ten molitan drolí, tak tam budeme o niekoľko mesiacov zase...
Naposledy upravil(a) flu123 dne 17 čer 2013, 15:59, celkem upraveno 1 x.
1,6 GDI STYLE Perleťová Phantom Black
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od 89majlo96 »

tiez sa hlasim k tomuto problemu, vzdy ked vysavam auto tak pod soferovou sedackou vysavam male drobky z molitanu, neni to nikde inde len pod soferom. Mam to uz od nova a neriesil som to, teraz vidim ze to je asi vyrobna vada ked sa to zacina objavovat u viacerych.
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od petr.s »

flu123 píše:
petr.s píše:Já ji reklamoval zhruba před týdnem (při stáří auta jeden měsíc a najetých 1200 km) a teď čekám až přijde nová výplň do sedáku, pak jí rozeberou a snad bude klid. Mě ta sedačka navíc ještě dost nechutně vrže.
peter.s
a čo Ti na to v servise povedali? zaujímalo by ma ako to okomentovali, prípadne aké vyjadrenie dali k tejto reklamácii. Možnože to pomôže aj nám.

Mimoiného si myslím, že ak vymenia molitan a nenájdu príčinu prečo sa ten molitan drolí, tak tam budeme o niekoľko mesiacov zase...
Víceméně to okomentovali tak, že objednají výplň sedáku, rozeberou ho a budou bádat co a jak a pokusí se najít příčinu. Dle mého v mém případě musí být někde něco prasklého, což způsobuje to vrzání.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od petr.s »

Tak já už mám termín opravy, 1.7. to mám přistavit a mám raději počítat se dvěma dny, tak uvidíme.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
flu123
*
Příspěvky: 47
Registrován: 27 zář 2012, 21:18

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od flu123 »

Tak daj potom vedieť, čo tam našli.

To auto mám rád, ale takúto vec ako drobiaci sa molitan v sedačke, pri novom aute ... ](*,)
1,6 GDI STYLE Perleťová Phantom Black
Mustang
*
Příspěvky: 57
Registrován: 10 pro 2012, 20:02

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od Mustang »

ako tak citam do konca roka tu uz bude dost odpovedi...teraz je vacsina v stadiu riesenia :)
Hyundai IX35 1.6GDI Black (Style)
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od petr.s »

Takže po dvou dnech auto vyzvednuto z :hyu: . Sedačka nevrže, drobky nepadají, vyměněn molitan sedáku s tím, že nic dalšího nenašli a celou sedačku promazali. Měl jsem ještě požadavek na pískající brzdy a vysokou hladinu oleje v motoru, brzdy vyčištěny a promazány dosedací plochy, olej je prý v pořádku, bylo mi řečeno. že jsem asi zřejmě kontroloval když stálo auto po kopečku(jen pro info, jsem vyučený automechanik, dělám to 23 let a mám už dlouhou dobu vlastí autoservis, takže olej změřit umím). Tak a teď k tomu co mě dostalo jako první dojem(viz fotky níže), když jsem si pro auto jel, koukám a nestačím zírat, tak zasraný a omatlaný kola jsem už dlouho neviděl, když jsem na to upozornil, bylo mi řečeno, že by se to asi stávat nemělo, ani náznak toho, že by tam někoho poslali, aby to napravil, nebo něco takového. Další věc, pár rejpanců na boční a prahové liště od vyndavání sedačky, stane se, nikdo nejsme dokonalej, když jsem se ohnul pod sedačku, byl další údiv, svazky drátů připevněny k sedáku zdrhovací páskou a ne svorkama, který tam byly před tím, navíc úplně jinak než na druhé straně, myslel jsem, že značkový servis by měl pracovat s originál dílama a tak, aby to bylo v původním stavu. Ale jelikož nejsem komflikní člověk, doufám, že bude vše fungovat jak má a že mi třeba neshoří zadek až zapnu vyhřívání...To, že mi tam jde hůř jednička z dvojkou už jim asi ani říkat nebudu....Takže za mě, celkem zklamání ze značkového servisu.
Přílohy
DSC00988.JPG
DSC00988.JPG (55.03 KiB) Zobrazeno 4485 x
DSC00989.JPG
DSC00989.JPG (247.83 KiB) Zobrazeno 4485 x
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Odpovědět

Zpět na „ix35 Interiér“