v zátahu mi chcípne

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: v zátahu mi chcípne

Příspěvek od oltcitak »

Cidla sa meraju ohmetrom,kazde ma presnu hodnotu,treba si to najst v servisnom manuali.A k dielom,ked budete nakupovat priamo u zdroja a nie u priekupnikov v Europe,tak zistite,ze tie ceny nie su az take strasne. I ked veci od Boschu maju cenu o dost vyssiu ako Delphi.Tento a ine podobne javy zodpovedaju trendu dnesnej doby,neopravovat,ale kupovat nove auta,najlepsie kazdy polrok az rok... :roll: :evil: :evil: Aspon tak by to ti kapitalisticki hajzli chceli(ironia) [-X
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Reklama
 

kanal
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 zář 2010, 16:15
Bydliště: jižní plzeňsko

Re: v zátahu mi chcípne

Příspěvek od kanal »

Servisni manual v anglictine sem povesil do noveho tematu k Trajet. Preji uspesne hledani hodnot odporu cidel. Urcite tam ale jsou.
Trajet 2.0 CRDi, 2003
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: v zátahu mi chcípne

Příspěvek od Hujer »

kanal píše:Ne, to nejsou prilis overene ceny, coz vsak nevyvraci, ze korejci jsou zlodeji, i kdyz myslim, ze zadny z techto dilu se u nich nevyrabi. Rail (zasobnik-rozdelovac vysokotlakeho paliva) treba zde http://www.okautodily.cz/ProductList.as ... &pt=212842, na nem jsou dve "cidla" a to ventil regulace tlaku (nachazi se uprostred railu)-treba zde http://parts4you.cz/search.php?orderby= ... it_search= a snimac tlaku paliva (je na railu vpravo)- treba zde http://www.x1-autodily.cz/index.php?id= ... br=30,3942.
Jinak probiral jsem dnes tvuj problem s kamaradem, co dela diesely a rikal, ze se s podobnym problemem setkal u Mondea- pri zatahu chciplo, ale ze zacatku tak jednou za ctrnact dni, pak se to zhorsovalo. Ridici jednotka chybu nevypisovala. Nakonec byl vadny snimac klikove hridele. Takze rikal: zkontrolovat cidla (nevim moc jak, idealne menit za funkcni dil a zkouset), pak podavaci palivove cerpadlo a vysokotlake cerpadlo (diesel servis). Mohu pomoci s podavacim palivovym cerpadlem, mam stary, ale stoprocentne funkcni.
Ja jsem uvadel ceny primo orig. dilu :hyu: !Neni problem se zitra podivat a napsat presnou cenu.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
kanal
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 zář 2010, 16:15
Bydliště: jižní plzeňsko

Re: v zátahu mi chcípne

Příspěvek od kanal »

Tento motor-2.0 CRDi ma cely common-rail a pridruzenou elektroniku od firmy Bosch (cerpadla, vstrikovace, veskere cidla, rail, ridici jednotku, akcelerator a buh vi co jeste). Omlouvam se, nechci se te dotknout, ale uplne stejne dily (viz devitimistny kod) ti prodaji i v autorizaku Hyundai. Je to original, na druhovyrobu techto dilu jsem jeste nenarazil a myslim, ze ani neexistuje. To, jakou si na tom prihodi marzi a jestli jsi ochoten jim ji zaplatit, je na jinou diskusi.
Trajet 2.0 CRDi, 2003
TrajetSK
Příspěvky: 1
Registrován: 09 srp 2015, 22:05

Re: v zátahu mi chcípne

Příspěvek od TrajetSK »

Zdravím,
riešil som podobný problém na mojom Trajete 2.0 CRDI - 83 KW. Zohriaty motor mi pri jazde v meste zhasol a nedal sa naštartovať, pritom štarter točil normálne. Keď motor vychladol auto som normálne naštartoval a išiel som ďaľej. Diagnostika vypísala: chybný snímač polohy vačkového hriadeľa. Kúpil som nový snímač vačkového hriadeľa za 100€, vymenil som ho, ale chyba sa neodstránila. Potom som pátral po servisoch čo to môže byť, až v jednom mi poradili, aby som skúsil vymeniť snímač polohy kľukového hriadeľa. Ten som aj kúpil, vymenil a auto znovu jazdí bez problémov. Takže na druhý pokus sa to podarilo.
Formi23
Příspěvky: 1
Registrován: 27 říj 2016, 10:21

Re: v zátahu mi chcípne

Příspěvek od Formi23 »

Zdravím už stě vyresil problém s chcípni motoru? Mám trajeta 2.0 crdi 83 kW 2007 a mam stejný problém, dělalo mi to jen ve vedrech ale ted to dela i v zimě. ..
Albihoffman
Příspěvky: 2
Registrován: 29 led 2019, 17:31

Re: v zátahu mi chcípne

Příspěvek od Albihoffman »

Formi23 píše:Zdravím už stě vyresil problém s chcípni motoru? Mám trajeta 2.0 crdi 83 kW 2007 a mam stejný problém, dělalo mi to jen ve vedrech ale ted to dela i v zimě. ..
Albihoffman
Příspěvky: 2
Registrován: 29 led 2019, 17:31

Re: v zátahu mi chcípne

Příspěvek od Albihoffman »

Zdravím , chci se zeptat jak si ten problém vyřešil?
Mám ten samý problém a už si nevím rady.
Odpovědět

Zpět na „TRAJET“