Servisna prehliadka v Bratislave

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od mmv »

vždyť mě hned neber doslovně za slovo, ten zeměpis tam je nepodstatnej :-) ale bohužel já chci koupit, oni prodat, takže i rohlíky kupuji v podstatě stejně jako auto
vezmu leták, a koukám, kde mi rohlík prodaj nejlépe zadarmo, když najdu hledané zboží, tak pak si to srovnám pod sebe a rozhoduji se dle určitých kriterií, třeba jestli mi jejich rohlík minule chutnal, nebo jestli se na mně pani u pokladny usmála, samozřejmě také jestli to nemám přes půl republiky, takže v tomto kontextu : ANO u "pokladny" supermarketu taky vlastně smlouvám o slevě, jenom to dělám dřív, než k tý pokladně dojdu

k servisu, když mi servisní technik na otázku proč oni maj olej za 400, když já mám totožnej za 120, řekne, že stejnej neni, že oni ho maj v profi balení s profi vlastnostma

tohle ti nepřipadá jako zlatokopectví ??

k tomu, že "Dobře se mají jen ty firmy, které mají kromě aut a to ještě nejlépe několika značek ještě nějakou jinou činnost podnikání", bohužel politika :hyu: toto nemá nejspíš moc ráda a proto většina autosalonů kde se prodávalo i něco jiného, před nedávnem s :hyu: skončila
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Reklama
 

diegocrew
Příspěvky: 2
Registrován: 10 úno 2014, 11:26

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od diegocrew »

rozhodne sa treba oblukom vyhnut Karireal na galvaniho, este len pri vstupe je citit zlodejinu + su drahi, neochotni, velmi predrazeni a neprofesionalni.

mi tam prezuvali kola na 2krat bo na prvy pokus sa im to moc nepodarilo ](*,)

ja som pocul ze v Hodonine je kvalitny servis http://vistacar.hyundai.cz/

bolo tam par znamych a kazdy to chvalil, no len je to trochu dalej ale zas da sa tam pozicat (lacno) nahradny hyundai a pozriet mesto a okolie
LubosH1
*
Příspěvky: 51
Registrován: 27 led 2013, 20:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od LubosH1 »

Pytal som sa v Hyundai Breclav - neumoznuju tam pouzit vlastny olej. V Bratislave som pochodil zatial iba v Autopolise. S vlastnym olejom nie je problem. Takze asi pojdem na prehliadku do Petrzalky.
autozine.sk
Uživatelský avatar
mkr
**
Příspěvky: 410
Registrován: 25 lis 2013, 11:27

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od mkr »

mmv píše:
k servisu, když mi servisní technik na otázku proč oni maj olej za 400, když já mám totožnej za 120, řekne, že stejnej neni, že oni ho maj v profi balení s profi vlastnostma

tohle ti nepřipadá jako zlatokopectví ??
Pokud bych toto slyšel z úst servisního technika, tak bych si nejdříve nechal zavolat vedoucího servisu a pak bych se se slovy "blbce ze mne nikdo dělat nebude" otočil na podpadku a odjel jinam. Načež by následovala písemná stižnost k rukám majitele a také na zastoupení automobilky. :oops:
aktuálně:
Hyundai i30 kombi 1,6i CVVT
Škoda Yeti 2,0 TDi 4x4

v minulosti:
Škoda O2 2,0TDi 4x4; Škoda O2 2,0TDi; VW Passat 1,9TDi; Mazda 3 2,0i GT
Toyota Avensis 1,6 VVTI; Škoda Felicia 1,3i; Škoda Favorit 1,3;Škoda 130GL
Škoda 120L; Škoda 100L
LubosH1
*
Příspěvky: 51
Registrován: 27 led 2013, 20:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od LubosH1 »

Autopolis v BA-Petrzalke, pristup v pohode, cena za prehliadku 65 EUR. Doneseny vlastny olej TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY HKS G310 5W-30.
Takze spokojnost.
autozine.sk
Hicks
*
Příspěvky: 13
Registrován: 05 črc 2013, 16:13
Bydliště: Bratislava V

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od Hicks »

Vyziadal som si ponuky servisov na 1. Garancnu prehladku na benzinovu verziu i30.
Karireal cca 160€
Impa Samorin cca 180€
Auto pola do 230€

Auto Polis 118,67€
- podlozka pod vypustnu skrutku 0,72€
- Olejovy filter 16,79
- Olej Castrol 5W-30 A5/B5 208L 3,6l 57,59€
- Koncentrat ostrekovaca 1,55€
- Prehliadka 30,02€
- Kontrola laku a karoserie 12€

Spolu 118,67 €. Da sa byt pri prehladke len sa treba dopredu dohodnut kvoli doprovodu v dielni.
Seriozne jednanie aj informacie = spokojnost. Cele to trvalo 2hodiny aj s papierovackami a platbou kartou. Sem pojdem aj na dalsiu.
i30 cw 1,6 GDI Style Cam 5/2013
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od Mexican »

znova dalsi bez vymeneneho filtra klimatizacie ;-0 - neviem kolko km, ale ja ked otvorim filter po 10-12 000km na nasich cestach, tak je cierny ako noc nad ostravou
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Koky5
*
Příspěvky: 58
Registrován: 16 led 2014, 13:46
Bydliště: Bratislava

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od Koky5 »

Výmena filtra klimatizácie je povinná až na 2. garančnej, t.j. ak sa o to nepožiada štandardne sa nemení na 1. garančke.
Hyundai i30 1.4 MPI DOHC CVVT Family cool red 1/2014
Opel Vectra 1.8i 16V CD Dark Blue - predané (224824 km)
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od t0x!n »

Zeptam se blbe, jede vzduch stejne pres filtr klimy i kdyz ji nemam zapnutou a jedu pouze na ventilator auta? Docela me to zaujalo, jelikoz jsem klimu za pul rok co auto mam mel zapnutou 2x, tak abych vedel jestli pockat do te 2. garancky, kdyz ji pouzivam uplne minimalne.
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
tOOki
*
Příspěvky: 67
Registrován: 06 kvě 2014, 03:53
Bydliště: Jizni morava

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od tOOki »

t0x!n píše:Zeptam se blbe, jede vzduch stejne pres filtr klimy i kdyz ji nemam zapnutou a jedu pouze na ventilator auta? Docela me to zaujalo, jelikoz jsem klimu za pul rok co auto mam mel zapnutou 2x, tak abych vedel jestli pockat do te 2. garancky, kdyz ji pouzivam uplne minimalne.
Podle me pujde vsechno prez filtr klimatizace. Zapnutim klimy jen sepne spojka na kompresor klimatizace.
i30 1.6GDI, 2014, Style, Ice Blue

Drive:
Honda Civic 1.6i LS 83kW nehoda
Skoda Felicia 1.3MPi GLXi 50kW prodano
raebelion
*
Příspěvky: 21
Registrován: 28 čer 2014, 00:45

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od raebelion »

Uz dlho sem nikto nic nepridal, tak si dovolim aktualizovat ceny I. garancnej prehliadky v roku 2015 :)

Bratislava
Auto Pola, Vajnorska - 190 EUR s gemetriou
Karireal, Galvaniho - 160 EUR (s vlastnym olejom ~100)
Autopolis - 115 EUR a zoznam prac k tomu

Nemate niekto info z okolia BA - Trnava, Nitra, Zahorie?
Naposledy upravil(a) raebelion dne 09 črc 2015, 23:00, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od idam.i »

Kontaktoval si Autopolis na Račianskej,alebo v Petržalke?
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
raebelion
*
Příspěvky: 21
Registrován: 28 čer 2014, 00:45

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od raebelion »

Tak nakoniec rozhodla cena a prehladna komunikacia od prveho kontaktu - Autopolis, celkova cena cca 115 EUR, rychla robota, pri odovzdavani auta mi chybal zaujem o mna ako zakaznika, o nejakom budovani vztahu zial nemoze byt rec. V zasade pri prehliadke urobili vsetko, co mali urobit, no neurobili nic navyse. V tomto celkovo na Slovensku chyba rozmer, ktory by ocenil kazdy zakaznik a ku ktoremu netreba vela, len chciet :) ved uz len ten sialeny rozdiel 80 EUR pri jednotlivych servisoch, kde je vyrobcom predpisany zoznam prac aj s normovanym casom. Predpokladam, ze k nejakej korekcii a zrealneni ceny by v pripade ostatnych servisov nakoniec doslo, ale ked nastrelujem, tak aspon rozumne.
skier
Příspěvky: 4
Registrován: 13 lis 2014, 20:47

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od skier »

tak dal som si teraz tu námahu a vyžiadal som si cenu na nové Santa Fe po 120 000 km, aj u jedného aj u druhého ..... pri cene bez mála 500 e je rozdiel 10 e....zanedbatelny
v cene je všetko vrátane výmeny oleja v automatickej prevodovke
Iqwak
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2019, 09:14

Re: Servisna prehliadka v Bratislave

Příspěvek od Iqwak »

Viete mi niekto poradit, ci v Bratislave existuje servis v ktorom je mozne sledovat pracu mechanika aspon cez sklo (bez nutnosti priamo si vyziadat byt pri mechanikovi na dielni) ?
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Garanční prohlídky, servis“