Krach prodejen a servisů morava

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Krach prodejen a servisů morava

Příspěvek od bony »

Richard555 píše:no já tehdy prodával Chevrolety a pamatuju doprodej aut za salonu kde jsme měli TP i auta, a právě v době kolem roku 2009 začly chodit auta bez TP a jezdilo se pro ně až po zaplacení ....... Možná že to jednotlivý dovozci zaváděli tento systém v různou dobu..... Ale tenhle systém fakt není moc bezpečnej v případě krachu nějakého dealera ostrohá zákazník a značka si udělá ostudu...
Proč to každý tak prožívá... Není mou starostí, že někdo krachl. Já budu mít doklad o uhradě auta dle smlouvy a to je směrodatné. Bohužel to bude stát jen soudní řízení o vydání neprávem drženého TP. Není mou starostí, jak si vyřídí importér s krachujícím prodejcem neuhrazení peněž importérovy... Pro mě jako kupujícího je smerodatné uhrazení kupní ceny dle prodejní smlouvy.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mkr
**
Příspěvky: 410
Registrován: 25 lis 2013, 11:27

Re: Krach prodejen a servisů morava

Příspěvek od mkr »

Bohužel tě zklamu - mýlíš se. Ty jsi koupil něco od někoho, co mu nepatřilo. Takže kupní smlouva je neplatná. A jediné, co ti zbývá je přidat se k insolvenčnímu řizení. Jak už jsem psal výše - osobně bych podal trestní oznámení na jednatele a majitele autosalonu pro zpronevěru a pokus o podvod. Použili totiž tvoje peníze za jiným účelem, než jim byly tebou svěřeny. Na s.r.o. si nevezmeš nic. Ale pan jednatel a majitel určitě nějaký majetek mají, takže je šance, že soud rozhodne o vydání majetkového prospěchu.
Naposledy upravil(a) mkr dne 30 led 2014, 12:15, celkem upraveno 2 x.
aktuálně:
Hyundai i30 kombi 1,6i CVVT
Škoda Yeti 2,0 TDi 4x4

v minulosti:
Škoda O2 2,0TDi 4x4; Škoda O2 2,0TDi; VW Passat 1,9TDi; Mazda 3 2,0i GT
Toyota Avensis 1,6 VVTI; Škoda Felicia 1,3i; Škoda Favorit 1,3;Škoda 130GL
Škoda 120L; Škoda 100L
Krulis
Příspěvky: 4
Registrován: 14 dub 2013, 06:51

Re: Krach prodejen a servisů morava

Příspěvek od Krulis »

Kupoval sem i30 od AutoActivity, nevite jak to ted bude s uplatnenim zaruky pri zavade?

Kam ted jezdite servisovat vas :hyu:? Znojmaci asi jedine brno ted, ze? Nejakej dobrej tip na servis?
pthvCZ
*
Příspěvky: 55
Registrován: 06 lis 2012, 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Krach prodejen a servisů morava

Příspěvek od pthvCZ »

Jsem Znojmak a kupoval jsem sice v AutoPalace Brno, jezdim ale k Pokornemu. C&K nevim, Pytela take nevim, Balvin nic moc. Praci sice odvedli, ale jednani bylo takove arogantni. Nejlepsi jednani jsem zazil u Pokorneho i s praci jsem tam byl spokojeny.
Hyundai i30 combi - 2012, premium, 1.6GDi 99KW, aqua blue
Krulis
Příspěvky: 4
Registrován: 14 dub 2013, 06:51

Re: Krach prodejen a servisů morava

Příspěvek od Krulis »

A auto slouzi dobre? ja zatim pozoruju jen mouchy... AA resilo skoro 2 roky problem s vyboulenym kridlem, sem rad ze aspon to stihli vymenit... Ted jsem zpozoroval praskani v levym kole pri plnym vytoceni kol jak doprava tak doleva, prej snad nejaky ulozeni stabilizatoru. problem je co ted s reklamaci?? ](*,)
Uživatelský avatar
mkr
**
Příspěvky: 410
Registrován: 25 lis 2013, 11:27

Re: Krach prodejen a servisů morava

Příspěvek od mkr »

reklamovat můžeš v jakémkoliv autorizovaném servisu :hyu:
aktuálně:
Hyundai i30 kombi 1,6i CVVT
Škoda Yeti 2,0 TDi 4x4

v minulosti:
Škoda O2 2,0TDi 4x4; Škoda O2 2,0TDi; VW Passat 1,9TDi; Mazda 3 2,0i GT
Toyota Avensis 1,6 VVTI; Škoda Felicia 1,3i; Škoda Favorit 1,3;Škoda 130GL
Škoda 120L; Škoda 100L
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Garanční prohlídky, servis“