Tringi Coupe chat aneb: "Tak už taky jezdím" ;-D

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Tringi píše:Abych řekl pravdu, tak se mi žluto-černá kombinace nezdá špatná ...ale křídlo určitě žluté nebude :twisted: To bude stejně černé jako zbytek auta ...protože černo-černé kombinace se mi líbí mnohem víc :twisted: :twisted: :twisted:

Možná spíš tmavě rudé křídlo ...ale to by musel být tmavě rudý i interiér (teda taková ta kombinace rudých a černých částí) ...a stejnou barvou určitě i něco vpředu, možná pozadí reflektorů.
Mam taky dojem ze uz niekto skusal cierno rudy kombinace :-D A nedopadlo to svetovo, takze pozor :!: :)
Hmm... Cerna je dobra.... Buducnost je jasna, buducnost je black :-D
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Reklama
 

Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

gratulace moooc pěkný autíčko!!!
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Pěkně by vypadalo taky štříbrné křidýlko, něco ve stylu McLaren (kombinace stříbrná, tm. červená, černá). Nějak moc tu radíme, on si s tím Tringi poradí ke své spokojenosti a našemu obdivu :wink: :shock: . Jo jinak s barvou si nevybereš, taková bílá to je na nečistoty děs, ale vidět je všechno na všem, někde víc, někde méně. Je to třeba udržovat čisté a naleštěné ne? A kupátko obzvlášť. :wink:
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Tak mě napadlo co přejmenovat tohle vlákno na: Tringi coupé chat. :D :D :D .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

macháček píše:Je to třeba udržovat čisté a naleštěné ne? A kupátko obzvlášť. :wink:
To je dost problematické, zvlášť v té zimě, co je teď po ránu :) Jsem rád že než oškrábu boční okýnka, tak se mi odmrazí přední a zadní okno 8)
macháček píše:Tak mě napadlo co přejmenovat tohle vlákno na: Tringi coupé chat. :D :D :D .
:D
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Prejmenovano ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Yurii píše:Prejmenovano ;)
Luxus :D
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Yurii píše:Prejmenovano ;)
Jo, tak to je dost dobrý :D :D :D .
To Tringi,: ten obrázek postavičky je super, jak sis tam dal tu fotku. Vypadá to parádně jako hrabě Dracula nebo americkej milionář, fakt dobrý.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

macháček píše:
Yurii píše:Prejmenovano ;)
Jo, tak to je dost dobrý :D :D :D .
To Tringi,: ten obrázek postavičky je super, jak sis tam dal tu fotku. Vypadá to parádně jako hrabě Dracula nebo americkej milionář, fakt dobrý.
8) Dík, však jsem si s tím taky nějakou chvíli hrál ...hlavně vychytat ty zubaté okraje :x ...zatracené IE6 (png, webdesigneři a grafici ví :wink:)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Tringi píše:
macháček píše:
Yurii píše:Prejmenovano ;)
Jo, tak to je dost dobrý :D :D :D .
To Tringi,: ten obrázek postavičky je super, jak sis tam dal tu fotku. Vypadá to parádně jako hrabě Dracula nebo americkej milionář, fakt dobrý.
8) Dík, však jsem si s tím taky nějakou chvíli hrál ...hlavně vychytat ty zubaté okraje :x ...zatracené IE6 (png, webdesigneři a grafici ví :wink:)
:lol: takze sis webama vydelal na nove coupe? tak ja u toho jeste studuju, takze mam zatim jen stare :lol: s tou pruhlednosti je to napytel, teda, jen v IE6, ale da se to resit :) to by musel bejt admin hodnej na Tebe, noo a dat tride tvyho avataru nasledujici vlastnosti... ;)

@filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.AlphaImageLoader
(src='../img/avatar.png',sizingMethod='scale');
@background: none;

takze treba takhle.. :) no a nebo dej rovnou do pozadi tu barvu, co mas jako pozadi prispevku a budes to mit antialiazingovany a bez pruhlednosti.. ;)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

black_sheep píše::lol: takze sis webama vydelal na nove coupe? tak ja u toho jeste studuju, takze mam zatim jen stare :lol: s tou pruhlednosti je to napytel, teda, jen v IE6, ale da se to resit :) to by musel bejt admin hodnej na Tebe, noo a dat tride tvyho avataru nasledujici vlastnosti... ;)

@filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.AlphaImageLoader
(src='../img/avatar.png',sizingMethod='scale');
@background: none;

takze treba takhle.. :) no a nebo dej rovnou do pozadi tu barvu, co mas jako pozadi prispevku a budes to mit antialiazingovany a bez pruhlednosti.. ;)
A hurá do technické diskuze :D Ne, není to PNG, je to jen GIF, akorát pixely, které by měly být polo-průhledné jsou na pevno interpolované do jedné z těch alternujících barev podkladu pod příspěvky. Vzhledem k tomu že obě dvě barvy jsou hodně podobné, tak to i do té druhé splývá :P

Jinak nejen weby, teď se spíš zaměřuju na škálovatelné serverové procesy na míru, ale hlavně mimo zaměstnání. Díky kupátku asi zase nějakou fušku budu muset vzít, abych si mohl koupit i něco jiného než benzín :) Takže pozor reklama: viz mé WWW (button pod příspěvkem) :D :D :D
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Tringi píše:
black_sheep píše::lol: takze sis webama vydelal na nove coupe? tak ja u toho jeste studuju, takze mam zatim jen stare :lol: s tou pruhlednosti je to napytel, teda, jen v IE6, ale da se to resit :) to by musel bejt admin hodnej na Tebe, noo a dat tride tvyho avataru nasledujici vlastnosti... ;)

@filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.AlphaImageLoader
(src='../img/avatar.png',sizingMethod='scale');
@background: none;

takze treba takhle.. :) no a nebo dej rovnou do pozadi tu barvu, co mas jako pozadi prispevku a budes to mit antialiazingovany a bez pruhlednosti.. ;)
A hurá do technické diskuze :D Ne, není to PNG, je to jen GIF, akorát pixely, které by měly být polo-průhledné jsou na pevno interpolované do jedné z těch alternujících barev podkladu pod příspěvky. Vzhledem k tomu že obě dvě barvy jsou hodně podobné, tak to i do té druhé splývá :P

Jinak nejen weby, teď se spíš zaměřuju na škálovatelné serverové procesy na míru, ale hlavně mimo zaměstnání. Díky kupátku asi zase nějakou fušku budu muset vzít, abych si mohl koupit i něco jiného než benzín :) Takže pozor reklama: viz mé WWW (button pod příspěvkem) :D :D :D
sikovnej, pane, mas hezky weby.. koukam, zapomnel jsem posledni prispevek o tom, ze je to teda vlastne gif odeslat s tim, ze sis s tim dal docela praci to takhle vosekat kolem dokola, a zbytek nechat pruhledny :lol: tos mohl rovnou prebarvit pozadi na to pozadi prispevku, a bylo by vymalovano :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

black_sheep píše: tos mohl rovnou prebarvit pozadi na to pozadi prispevku, a bylo by vymalovano :lol:
Dík :oops: Nemohl, a psal jsem proč :wink:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Ale zpět k autu, úspěšně jsem v manuálu nenašel, k čemu je na ovládání klimatizace ten poslední (nebo je to předposlední?) čudlík. :oops: Takové to (A) ...písmeno A v kolečku ze tří šipek. K čemu to je?

Taky mi vrtá hlavou, na co může být A/C když mám nastaveno 26°C ...ale párkrát jsem zmáčkl něco jiného a tohle A/C se rozsvítilo taky, takže začínám pochybovat, jestli to je to co si myslím že to je :wink:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Na ovládání klimatizace,značí tlačítko A v kroužku-spínač systému řízení kvality vzduchu.Vynikající a 100% funkční systém :!: Zkus zapnout tohoto "čichače" před tunelem,na křižovatce nebo i za smraďochy s TDI :roll: .Funguje naprosto spolehlivě-čímž myslím tak,že klima bere vzduch z venku,jakmile zjistí smrad z naftových kamen :? nebo vůni spáleného benzínu :lol: ,tak automaticky uzavře venkovní přívod vzduchu a přejde-honí vzduch pouze uvnitř auta.Po zjištění čuchače,že je vzduch venku čistý,otevře opět přívod vzduchu z venku. :wink:

Jestli máš aut.klimu,tak tlač.A/C je spínač klimatizace,ale zapíná se i sama,automaticky,třeba při odmlžení předních oken...... :wink: A tímhle tlač.si ji můžeš sám zap.a vyp. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „Pokec“