Sraz Plzeň, či letiště Lnáře?

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Sraz Plzeň, či letiště Lnáře?

Příspěvek od Alf6 »

Myslim, ze jsem ti dnes zahledl. Jel jsem z Klatov na Janovice a nejaka cerna Kia jela v protismeru :D
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Reklama
 

Uživatelský avatar
Deegr
****
Příspěvky: 1061
Registrován: 19 úno 2012, 12:59
Bydliště: Klatovy

Re: Sraz Plzeň, či letiště Lnáře?

Příspěvek od Deegr »

Jo, také jsem si tě všiml :D Naštěstí byl motor ještě studenej, tak jsi mě viděl v normálním tempu :D
No já jsem zvědav, jestli my dva se někdy někde sejdeme i osobně...

V srpnu jsem se byl podívat na SlovakiaRing a musím říct, že je to nádherný okruh. Bohužel jen přední destičky vydržely asi 53 km a byly sjeté až na plech... Chtělo by to podstatně tvrdší směs na ty EBC kotouče. Samotné kotouče ale vydržely bez problému. Žádné vadnutí ani zvlnění. S kotoučema jsem maximálně spokojen. Jen bohužel panovaly teploty přes 30°C a GT se bohužel neukázalo v plné síle, ale i tak to zrychlení není špatné, jen na cílové rovince se sotva dostalo na 190 km/h. Za normálních teplot by tam mělo ale dosáhnout rychlosti přes 200 km/h :( Holt velký litrový výkon a malý intercooler... Ve videu si můžete všimnout i teploty nasávaného vzduchu. Přes 60°C mluví asi za vše...

https://www.youtube.com/watch?v=Prgw7e62uq4
Hyundai i30 N Performance
Kia Pro Cee'd GT 2015 Prodáno
Hyundai i30 1.6 GDI Style 2012 Sold
Fiat Stilo Abarth 2.4, 2002 Sold
Fiat Bravo HGT 2.0 20V,1996 Crash
Fiat Uno 1.4,1991 Sold
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Sraz Plzeň, či letiště Lnáře?

Příspěvek od Alf6 »

Cetl jsem vse a videl fotky na Kia foru :)

Ja si rikal, ze to ses asi ty :D A prave ta "normalní rychlost me prekvapila" :) Ja jel auto provětrat, protože az napadne snih, tak se mne nebude chtit v tech prosolených sra.kach jezdit :)
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Odpovědět

Zpět na „Srazy“