Světla_Automatické vypínání

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Martin Janu
Příspěvky: 1
Registrován: 22 úno 2014, 11:38

Světla_Automatické vypínání

Příspěvek od Martin Janu »

Hezký dobrý den,

mám takový dotaz - včera mi během startováni zapnuly světla ale cca po 5 vteřinách "kiks". Už se nerozsvítili ani po opětovném nastartování. Mám automatické zapínání. Mám dotaz - jak se dá automatické zapínání "definitivně odpojit"? Je to vůbec možné? Zvládnu to jako maximální lajk? Pokud je to jen vytažení nějaké pojistky, budu šťastnej, pokud bych to musel zase nechávat opravovat, už bych opravdu šílel. Auto je neskutečně poruchové, proto pokud by šlo tady jen něco "vytáhnout" a světla rozsvěcet manuálně, budu velmi rád.

Děkuji za Vaše odpovědi,


Martin Janů
Praha - Kolovraty
Reklama
 

BiG FooT
*
Příspěvky: 30
Registrován: 13 čer 2012, 12:49

Re: Světla_Automatické vypínání

Příspěvek od BiG FooT »

1. nenapsal jsi, jaký máš auto (RD, GK, Genesis)?
2. nepopsal jsi dostatečně problém - jak třeba reagujou světla na přepínání páčky na volantu (off-daylight-on-auto), svítí obrysová nebo taky ne, slyšíš cvakání relé?, atd atd
3. napsal jsi neskutečnou hovadinu, protože "poruchová" kupé opravdu nejsou - můžeš uvést, jaký konkrétně máš problémy? To by mě zajímalo
4. svícení během startování je normální věc, není důvod, aby to zapříčinilo nějakou závadu

Zkus to ještě jednou, takhle se pomoci asi nedočkáš...
Coupe 08=>TURBO (jednotka Ecumaster Digital ECU Tuner, turbo Garrett GT28R, HKS 4 Blow off, na míru okruh sání+FMIC+svody+výfuk, spojka ClutchMasters Stage 3, vstřiky 550cc Siemens deka,pumpa 190lph Bosh, brzdy 4pístky Brembo, stavitelný podvozek)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“