Potahy na sedačky

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Vilda píše:Jen bych chtěl upozornit všechny, kdo si budou kupovat potahy !! Nekupujte je od ABENY, dneska jsem si je nandaval na svýho Ácu a hrůza hrůzoucí :!: za 3 500 kč !! Příšerně ušitý, vůbec neseději, křivý švy, vytahaný, no příšerný ! Určitě si je nechte ušít od firmy MAD, nesrovnatelný rozdíl. Kdybych potahy koupil někde v Autodoplňcích za 13 stovek, tak by vypadali líp než tyhle :mrgreen:, zase jsem si jednou naběhl ......
...............................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Já už tu na ně taky nadával.
Mám je taky a hrůůůza
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Reklama
 

Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od tatchwud »

ZdeněkSvoboda píše:
Vilda píše:Jen bych chtěl upozornit všechny, kdo si budou kupovat potahy !! Nekupujte je od ABENY, dneska jsem si je nandaval na svýho Ácu a hrůza hrůzoucí :!: za 3 500 kč !! Příšerně ušitý, vůbec neseději, křivý švy, vytahaný, no příšerný ! Určitě si je nechte ušít od firmy MAD, nesrovnatelný rozdíl. Kdybych potahy koupil někde v Autodoplňcích za 13 stovek, tak by vypadali líp než tyhle :mrgreen:, zase jsem si jednou naběhl ......
...............................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Já už tu na ně taky nadával.
Mám je taky a hrůůůza
Pamatuju,když jsem kupoval potahy na tehdy nového Favorita,potahy z Bílé labutě byly nandané za pět minut a seděli jak pr..l na hrnec.V čem je to nyní tak složité? Kde asi udělali soudruzi z "NDR" chybu? :lol:
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

Tak, už jsem se opravdu naštval, potahy nafotil a namejloval výrobci !! Za chvíly volal šéf firmy ABENA s tím, že nevěří vlastním očím a že mám potahy poslat zpět, prý mi vrátí peníze. Jen pár fotek veledíla s Abeny ....., za 3 500 kč.

Obrázek

tohle je prý špatně vyšponovaný

Obrázek

ta švadlena musela být slepá

Obrázek

Takže, jakmile přijdou peníze zpátky, tak si okamžitě objednávám potahy od firmy MAD. To je nebe a dudy .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Mám to úplně stejně jako ty :evil:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od David C3 »

he he trochu jim to nesedí... :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od xkrchnav »

ale náhodou, stále výborné jednanie, že peniaze vrátia! Navyše mám pocit, že čo si to dávali na Lantru J2 tak boli spokojný. Má niekto fotky od tej MAD? A sú aj s logom hyundai (ideálne hyundaiclub.cz :twisted: ) :roll: ?
Z toho MAD je možné nejak objednávať? Tu som nenašiel: http://www.autopotahy.sk/
Preto ma práve Abena zaujala - priamo vidíš ako to bude vyzerať (resp malo by vyzerať) na tvojom interiéry.
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od cert »

Teda koukám Vildo, že to fakt nesedí - alespoň, že se k tomu výrobce postavil čelem a vrátí prachy.
Já jsem se ptal u prodejce Hyundai na potahy a ten mi nabídl tuhle firmu: http://www.autopotahy-velcar.cz/autopotahy.php prý od nic berou na všechny typy a sedí to naprosto perfektně. Nemáte někdo s potahy od této firmy zkušenost? Díky.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

xkrchnav píše:ale náhodou, stále výborné jednanie, že peniaze vrátia! Navyše mám pocit, že čo si to dávali na Lantru J2 tak boli spokojný. Má niekto fotky od tej MAD? A sú aj s logom hyundai (ideálne hyundaiclub.cz :twisted: ) :roll: ?
Z toho MAD je možné nejak objednávať? Tu som nenašiel: http://www.autopotahy.sk/
Preto ma práve Abena zaujala - priamo vidíš ako to bude vyzerať (resp malo by vyzerať) na tvojom interiéry.
Stačí se vrátit o stránku zpátky a tam jsou vyfocený potahy od firmy MAD. Je pravda, že MAD nemá konfigurátor, ale pošle Ti vzorky a z těch si vybereš material. Abena sice konfigurátor má, ale potahy vypadaji dobře jenom na něm !! V reálu je to něco příšernýho :mrgreen: viz foto. A to, že mi vrátí peníze není slušnost, ale povinost ( za takovej paskvil ) a platí pro ni obchodní zákoník. Jinak mám celou montáž natočenou na kameře a nafocenou. Celej den jsme se snažili se ženou vyšponovat a vypnout něco, co vyšponovat prostě nedá :evil: Po každým vystoupení z vozu jsme je museli upravovat a rovnat........ hrůza
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

cert píše:Teda koukám Vildo, že to fakt nesedí - alespoň, že se k tomu výrobce postavil čelem a vrátí prachy.
Já jsem se ptal u prodejce Hyundai na potahy a ten mi nabídl tuhle firmu: http://www.autopotahy-velcar.cz/autopotahy.php prý od nic berou na všechny typy a sedí to naprosto perfektně. Nemáte někdo s potahy od této firmy zkušenost? Díky.
Já jsem o nich mluvil s prodejcem v Butovicích taky, ale neměli žádný fotky - nic .... jen vzorník látek. A to se mi nějak nezdálo, tak jsem to " vyřešil " s Abenou a taky dobrý :lol: Kdepak, už žádný překvápko ..... když potahy, tak od Madu !! Tady jsem viděl pár jejich výrobků, už namontovaných v Accentovi a jsou super.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od David C3 »

Ja bych potahy nedával... prostě béžova v interieru je moc hezká! jen sem koupil nové ryfle a asi trochu pouší protože mam sedám trošku domodra :-) jinak stačí interier 2x ročně vytepovat na mokro :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Já jsem o nich mluvil s prodejcem v Butovicích taky, ale neměli žádný fotky - nic .... jen vzorník látek. A to se mi nějak nezdálo, tak jsem to " vyřešil " s Abenou a taky dobrý :lol: Kdepak, už žádný překvápko ..... když potahy, tak od Madu !! Tady jsem viděl pár jejich výrobků, už namontovaných v Accentovi a jsou super.

Jo, viděl jsem tu na foru fotky, vypadá to perfektně, ale na kolik tak asi přijdou? A navíc na webovkách nemají konfigurátor, vzorník a tak...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od xkrchnav »

Vilda píše:...A to, že mi vrátí peníze není slušnost, ale povinost ( za takovej paskvil ) a platí pro ni obchodní zákoník. ...... hrůza
To že vrátia je povinnosť. Ale nie je povinnosť sa k tomu tak pekne postaviť ako oni - vyložene ti dali najavo, že im na tom záleží! Málokto to robí a dokonca sú taký, že kým ich neptritlačíš k stene tak ti ani tie prachy nevrátia a budú ťa ťahať po všetkých obchodných či akých zákonníkoch a ešte ti ukážu, že si to vlastne schválil...
A čo tie Lantry? Aj tam je to tak špatné? Ako nehádzal by som všetko do jedného pytle :!: Kvôli jednému nepodarku zavrhnúť firmu :roll:
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

xkrchnav píše:
Vilda píše:...A to, že mi vrátí peníze není slušnost, ale povinost ( za takovej paskvil ) a platí pro ni obchodní zákoník. ...... hrůza
To že vrátia je povinnosť. Ale nie je povinnosť sa k tomu tak pekne postaviť ako oni - vyložene ti dali najavo, že im na tom záleží! Málokto to robí a dokonca sú taký, že kým ich neptritlačíš k stene tak ti ani tie prachy nevrátia a budú ťa ťahať po všetkých obchodných či akých zákonníkoch a ešte ti ukážu, že si to vlastne schválil...
A čo tie Lantry? Aj tam je to tak špatné? Ako nehádzal by som všetko do jedného pytle :!: Kvôli jednému nepodarku zavrhnúť firmu :roll:
Víš co, dám Ti radu, kup si je ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od xkrchnav »

Vilda píše:... Víš co, dám Ti radu, kup si je ....
To nebol osobný útok. Prepáč ak to tak vyznelo. Určite teda pre Accenta od Abeny by som nekupoval. V inom vlákne (teraz však neviem rýchlo nájsť) som práve na Abenu pre Lantru počul chválu - ale nevidel práve foto...
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

xkrchnav píše:
Vilda píše:... Víš co, dám Ti radu, kup si je ....
To nebol osobný útok. Prepáč ak to tak vyznelo. Určite teda pre Accenta od Abeny by som nekupoval. V inom vlákne (teraz však neviem rýchlo nájsť) som práve na Abenu pre Lantru počul chválu - ale nevidel práve foto...
V pohodě, nejsem urážlivej :D jen jsem chtěl, aby se další potencionální zájemci o potahy do Accenta, nenechali napálit, jako já se Zdendou ......

Pro Certa: Ty potahy od Madu, vyjdou cenově na stejno ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“