Krytka na nádrž

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Veronika111
Příspěvky: 2
Registrován: 22 lis 2017, 14:06

Krytka na nádrž

Příspěvek od Veronika111 »

Ahojte,
som tu nová, až dnes som sa dozvedela že vôbec nejaké takéto fórum existuje ;)
Som tu pre to lebo viem že my aspoň vy možno budete vedieť poradiť. Som žena autám sa moc nerozumiem :D No mám hyundai Getz a jeden problém. Ten problém je v tom že sa mi nedá zatvoriť krytka na nádrž (tá plastová vec) ono tam ide také lanko a otvára sa to pri sedačke lenže potiahnuť do hora to išlo otvoriť sa to otvorilo ale zatvoriť sa to už nedá.. Neviem čo s tým, asi by to chcelo vymeniť to lanko len ani neviem kde to zohnať.. Dúfam že sa možno aj zasmejete na mojom príspevku ale verím že niečo poradíte... no dúfam že si nebudete zo mňa robiť srandu :) tiež som len človek a učím sa :) .. Ďakujem veľmi pekne :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Krytka na nádrž

Příspěvek od Hardcam »

Obavam se, ze s timhle si bezny uzivatel auta sam neporadi a obratil bych se na zrucnyho garaznika.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Veronika111
Příspěvky: 2
Registrován: 22 lis 2017, 14:06

Re: Krytka na nádrž

Příspěvek od Veronika111 »

Ďakujem za radu ;) Škoda, už som si myslela že by som to možno aj nejako opravila ale obávam sa že by to nedopadlo dobre :D Zajtra ide do servisu na údržbu tak sa spýtam tam či by to vedeli opraviť :)
Odpovědět

Zpět na „GETZ“