Nestartuje po bouracce s vystrelenymi airbagy

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
floridan79
Příspěvky: 2
Registrován: 04 lis 2018, 21:45

Nestartuje po bouracce s vystrelenymi airbagy

Příspěvek od floridan79 »

Vnoci na dalnici boural ozrala a urval si kolo i s tlumicem. Pritelkyne do toho kola najela v uplny tme, znicilo to naraznik, chladic, celo, ten spodni svazek dratu to uplne prervalo, svody praskly, vyfuk a benzinova nadrz. Take vylitly oba airbagy :-( Vse znicene jsem povymenoval z koupeneho vraku (i kompletni svazek dratu od vnitrnich pojistek az k pravemu bocnimu blinkru) a tedka mi nejde nastartovat, motor toci, benzinova pumpa funguje (tlacitko u praveho tlumice jsem nasel) ale pri startovani v poloze ON mi tachac na chvilku ukaze 100km/h ale nerozsviti se mi display s poctem najetych km vubec! Sviti jen klicek v aute (imobilizer?) Musi se nejak resetovat hlavni jednotka auta? Nebo ji mam taky vymenit z toho srotu? Nebude mi pak tachac ukazovat najete kilometry z toho srotu? Mechanicky zda se vsechno slo opravit ale ty elektroniky na muj vkus je tam moc. Prosim poradte co musim udelat. Cetl jsem tu o jakemsi kodu a nouzovem startovani ale to ma ten imobilizer blikat, me jen sviti a kdyz motor toci - startuju, tak je to zhasle. Rozsviti se az zase v poloze klicku na ON. Dekuji moc. Dan
Reklama
 

floridan79
Příspěvky: 2
Registrován: 04 lis 2018, 21:45

Re: Nestartuje po bouracce s vystrelenymi airbagy

Příspěvek od floridan79 »

Vyreseno. Utrzene cerpadlo v nadrzi ktere bylo slyset ze cerpalo ale zase to teklo zpet do nadrze.
Odpovědět

Zpět na „GETZ“