El. ovladání oken - AUTO?

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
c0r0ner
Příspěvky: 1
Registrován: 22 čer 2010, 15:04
Bydliště: Chomutov

El. ovladání oken - AUTO?

Příspěvek od c0r0ner »

Zdravim,
jsem poměrně novým uživatelem i30 CW 06/2010 (do dneška 7000km najeto :D ) a zajímá mě jedna věc. Mám el. ovládání všech oken, ale jen okno u řidiče má automatický dojezd a ještě k tomu jenom dolu :? Netušíte někdo, jestli se dají někde koupit jen ty (asi 4-polohový) tlačítka na ovládání oken? Já nic nenašel, tudíž ani nevím, jestli by to pouhá výměna "čudlů" vyřešila. Dík
i30cw 1,6 CRDi (66kW) Classic Plus
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: El. ovladání oken - AUTO?

Příspěvek od Ruska.ruleta »

Výměna "čudlů" určitě.
Ptal jsem se kdysi a cena by bylo 5 000,- Kč
RR
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
pav.nem
*
Příspěvky: 20
Registrován: 22 čer 2010, 04:51

Re: El. ovladání oken - AUTO?

Příspěvek od pav.nem »

Výměna ovládání toto nevyřeší,každý motorek okna má svou elektroniku,která určuje jestli půjde o auto nebo ne.
Uživatelský avatar
jirkaho
*
Příspěvky: 37
Registrován: 01 pro 2008, 12:24
Kontaktovat uživatele:

Re: El. ovladání oken - AUTO?

Příspěvek od jirkaho »

Mam dotaz jestli toto ovladani nekomu neblbne. Bohuzel mi posledni mesice zlobi el. vytahovani okna u ridice. Dolu to jde normalne, ale nahoru musim velmi zatlacit na ovladaci packu (zde bude problem). S ostatnimi okny nemam problem a jdou ovladat. Mam strach, ze to jednou nepujde vubec vytahnout. Krome kratkeho otevreni dveri, kdyz prselo si nejsem vedom, ze by to neco mohlo poskodit (predpokladam, ze to ale je voduvzdorne...)

Nezkousel to nekdo rozdelavat? jak bych se k tomu dostal?
i30 Made in CZ 1,4 CVVT
Dave70
*
Příspěvky: 26
Registrován: 23 dub 2008, 10:38
Bydliště: Plzeň

Re: El. ovladání oken - AUTO?

Příspěvek od Dave70 »

Ahoj, zacina mi zlobit vytahovani ostatnich oken od ridice. Nejdriv slo pomalu vytahovat, ted jde jen stahovat. Rozebral jsem tapecirunk, ze bude stacit treba jen prostriknou kontaktolem. Ten ovladac je cela zasroubovana "krabicka", netroufl jsem si ho rozebrat. Neresil jste nekdo neco podobneho?

Diky.

Vymena za novy bude stat asi balik!!

Hyundai i30 CW 1.6 Crdi 85 kW, 2009
Uživatelský avatar
Dudke
*
Příspěvky: 40
Registrován: 24 říj 2011, 13:42
Bydliště: Ostrava

Re: El. ovladání oken - AUTO?

Příspěvek od Dudke »

Zdravím taky mi blbne elektrické zavírání pravého předního okna,ale pouze směrem nahoru (zavřít).
Okno se zavírá velmi špatně jako kdyby cuká a drhne,nebo nejde vůbec.Nevíte někdo co s tím I30 1 gen.
Odpovědět

Zpět na „i30 Interiér“