H1 Grandstarex 4WD rok 2008+

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
gusto65
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2016, 23:15

H1 Grandstarex 4WD rok 2008+

Příspěvek od gusto65 »

Ahoj mam takú otázku niekto sa už stretol stmíte , a da sa to vôbec u nás objednať nove ? pripadne to doviesť a čo potom so servisom

mam h1 2008 som s tím spokojní len bi som potreboval 4x4 a do VW MB sa mi rozhodne nechce investovať

ak bi to mal niekto niekte na sklade dajte tediet idem preto

https://www.youtube.com/watch?v=CvToS7wEanU
Reklama
 

Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: H1 Grandstarex 4WD rok 2008+

Příspěvek od Espero »

Já se obávám, že Ti tady moc nepomůžeme. I kdyby ten vůz někdo měl, pochybuji, že by byl zrovna na prodej, byla by to velká náhoda. Mně se tohle nemůže stát, protože jsem rozumný, konzervativní člověk i proto jezdím po silnicích a cestách (ovšem slovensky je v českém překladu cesta zas jen silnice, takže snad polňačka?). Na pískových plážích chodívám obvykle v plavkách a pěšky. Tím pádem mi zadokolka stačí a ty 2 nebo 3 dny v roce v lednu obvykle, kdy se nemůžu spustit u nás ze skály do údolí z důvodu ledu na silnici přežiji i bez čtyřkolky. Budeš asi muset sednout k telefonu a obvolat prodejce, případně bazary. A možná i v evropském měřítku - alespoň Německo a Francii. Ale je fakt, že bych svojí 12 let provozem prověřenou H1 za VW T nebo MB taky neměnil, i když lidi od VW T fóra mi to nemohou uvěřit a považují se technologicky za něco daleko lepšího, tedy ne ani tak oni, ale jejich vozy. Většina z nich je jinak docela fajn, tedy těch lidí, ne vozů. Ovšem pokud bych chtěl skutečně vybavený kemper se všemi náležitostmi (bratru v ceně kolem 2 mio Kč), takto VW T California, pak by byla situace jiná. Ne kvůli autu, ale kvůli té výbavě. Po technické stránce bych asi splakal nad výdělkem, hlavně motoricky.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
gusto65
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2016, 23:15

Re: H1 Grandstarex 4WD rok 2008+

Příspěvek od gusto65 »

nejde ani tak o tie 3 dni čo bi som potreboval pohon 4x4 ale pre konfort začali sme lyžovať a sú úseky kde ta nepustia bez 4x4 alebo reťazi , mam za sebou 3 operácie kolien a ešte useknuté z prsta na ruke tak ma to neláka káčat v nedeľu ráno a obúvať reťaze ked ti prší na chrbát , to video bolo len ilustračne po plazi určite nebudem s tím chodiť

Pýtal som sa u nás predajcu a ten nevedel nič budem muset obvolať dačích možno sa k niečomu dopracujem
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: H1 Grandstarex 4WD rok 2008+

Příspěvek od oltcitak »

Tieto vozy sa predavaju len v Koreji,rusaci ich odtial dovazaju jazdene. Hladaj nieco schodnejsie....
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
gusto65
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2016, 23:15

Re: H1 Grandstarex 4WD rok 2008+

Příspěvek od gusto65 »

vďaka za info , kúpu auta z Ruska to nechcem skusat ,ale keby náhodou tak ako bi to bolo zo suciastkami bolo bi na to možne objednávat veci?
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: H1 Grandstarex 4WD rok 2008+

Příspěvek od oltcitak »

rusi ti to aj prerobia na stvorkolku... :lol: robia prerabky, diely , dokiaľ máš cisla dielov nieje problem zohnat... radšej by som sa asi naucil nasadzovať retaze na zadokolku.. alebo choď do staršieho modelu, tie sa aspoň občas objavia aj u nás....
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
gusto65
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2016, 23:15

Re: H1 Grandstarex 4WD rok 2008+

Příspěvek od gusto65 »

starsi model sa mi pacil ale ked uz mam toto nechcel bi som ist do starsieho a navise robime na tom aute cca 30000km rocne aj tento uz ma 240000km+ , cas to vimenit uz nadisiel , ale este tuto zimu vidrzim asi ako hovoris retaze tie mam ale nelaka ma to , uvidim co ponukne kooperacia toyota a PSA malo bi to bit v ponuke aj 4x4 som zvedavi aku cenu tam vimislia
Odpovědět

Zpět na „H1 Van / Bus / Truck“