okenní deflektory

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: okenní deflektory

Příspěvek od Hardcam »

Zalezi na ofucich, nektery jsou v pohode a jsou uzky, nektery maj ten plast tlustej a motorek to vic trapi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: okenní deflektory

Příspěvek od MICHAL77 »

Tak ofuky mám již delší dobu na R19 cca pět let, předtím na Š Rapid, nyní druhým rokem na Hyundai a naprostá spokojenost. Jak zde nějakej chatrák psal o motorkách tak vše v pohodě, a další chytrák psal o lepidlu tak mám Heko a to je tam nasazeno pouze mechanicky (jen já to mám ještě přes průhlednej silikon) tak nechápu....
Připadá mi že když to nemám aspoň to pohaním.... :roll:
.........
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: okenní deflektory

Příspěvek od Hardcam »

Ja mam taky Heko, ale original je original. Uprimne, Heka jsou smejdy, krehkej plast, jeden ofuk mi uplne popraskal do krystalu. Jenze tyhle staly 500Kc a originaly 1800Kc, takze to mame vyreseny.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: okenní deflektory

Příspěvek od lukis01 »

Hardcam píše:Zalezi na ofucich, nektery jsou v pohode a jsou uzky, nektery maj ten plast tlustej a motorek to vic trapi.
jo...a někteří se letos vykašlali na lepení oboustrankou a pak je zadní ofuky na dálnici s efektním "vzzzzm" opustily na věčné časy:D
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: okenní deflektory

Příspěvek od Hardcam »

Osobni zkusenost, jo? :mrgreen:
ka predni nelepil..jeste toho trochu, pak se jich nezbavim, az to bude ptoreba :D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Jura
**
Příspěvky: 267
Registrován: 14 zář 2007, 17:40
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: okenní deflektory

Příspěvek od Jura »

taky jsem zastáncem ofuků. Na Ácovi jsem je měl , na novém bohužel ještě ne. Jeden z důvodů byl i nepříjemný "švistot" v rychlostech nad 80 km kolem oken, po nasazení ofuků se to eliminovalo na přijatelnou mez. Zadní jsem měl taky na tvrdo přilepené, boť samy při jízdě s pootevřeným oknem moc nedržely /jsou krátké a jen horní rovina, přední v poho drží v rámu/ a představa jak opouští své místo a děsí řidiče za mnou ](*,) to radši trochu lepidla .
Kia cee´d SW, 1,6 GDI, 99 kW, Comfort+packet plus+ r.v: 2013
Bylo:
Kia cee´d 1,4 CVVT 80kW /2008/
Hyundai Accent 5dv. 63kW 12V 1.3 /2000/
Škoda Rapid 130 5-speed /1985/
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: okenní deflektory

Příspěvek od enjoy »

Nějaký ofuk bych neřešil,mýmo otci upadl ve 160km/h zadní nárazník z Mondea a jelo se dál.. :mrgreen:
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
sedrik_7
**
Příspěvky: 235
Registrován: 15 led 2011, 10:30
Bydliště: Košice

Re: okenní deflektory

Příspěvek od sedrik_7 »

Chcel som tie deflektory, vyzerá to celkom pekne a určite je to aj efektívne. Odrádza ma však fakt, že nastávajú také problémy, aké nastávajú. Od blbého lepidla v teple až po záťaž motorčekov pri vysunutí okna. Škoda, ale asi od toho predsa len upustím.
Hyundai i30 1,4 CVVT , 80kW , ročník 5/2010
Lubos_MT
Příspěvky: 6
Registrován: 21 zář 2012, 13:18
Bydliště: Martin

Re: okenní deflektory

Příspěvek od Lubos_MT »

Ja som si objednal deflektory pre moju i30 priamo z Nemecka z firmy ClimAir a som s nimi spokojný perfektne sadli.Boli síce drahšie ako Heka keďže prakticky iná značka sa tu zohnať ani nedá ale na výber bol z troch odtieňov a samotný fakt že je tam Made in Germany ma lákalo viac mať takýto produkt na aute ako nejaké heko.pl ale to je môj názor :)
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“