odsání benzínu

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Karel20
*
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2009, 00:49

odsání benzínu

Příspěvek od Karel20 »

potřeboval bych poradit jak odsát benín, prý to jde přez palivové čerpadlo ,nevím kde ho presně najdu,kterou trubičku vytáhnout a jakým stylem se to dělá.Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Re: odsání benzínu

Příspěvek od kokroff »

Cau Karle, predpokladam ze to chces odsat z te Lantry co rozprodavas, cerpadlo je umistene u nadrze, kdyz vyndas sedacky
tak je tam cerny "spunt" mel by jsi se k tomu dostat. Nikdy jsem to nedelal, ale myslim ze je to prave pod tou cernou zaslepkou nenapada mne kudy by to mohlo jit normalne vymenit bez demontaze nadrze...
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: odsání benzínu

Příspěvek od Bruno »

Benzín z nádrže se dá odčerpat tak, že v motorovém prostoru sundáš přívodní hadičku benzínu dáš to do nějaké nádoby a v pravém prostoru motoru najdeš servisní konektor čerpadla /má jen jeden drát a je zaslepený záslepkou tu odděláš!!/ přivedeš do konektoru + z baterie a vesele čerpáš beneli!!!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: odsání benzínu

Příspěvek od black_sheep »

Bruno píše:Benzín z nádrže se dá odčerpat tak, že v motorovém prostoru sundáš přívodní hadičku benzínu dáš to do nějaké nádoby a v pravém prostoru motoru najdeš servisní konektor čerpadla /má jen jeden drát a je zaslepený záslepkou tu odděláš!!/ přivedeš do konektoru + z baterie a vesele čerpáš beneli!!!!
:lol: takhle jsme to dostavali ze scoupecka jednoho.... asi nejlepsi zpusob, pokud je jeste OK baterie a elektrika.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Karel20
*
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2009, 00:49

Re: odsání benzínu

Příspěvek od Karel20 »

tak jsem asi vůl 45l je v pr... přívod paliva do motoru nemuzu najit a ten konektor taky ne :cry:
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: odsání benzínu

Příspěvek od black_sheep »

jak moc na to spechas?? bych si mozna pro ty svody a loketku prijel a pomuzu ti to zapojit :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Re: odsání benzínu

Příspěvek od kokroff »

Dobre vedet, nevedel jsem ze existuje neco jako servisni konektor, dekuji za informaci panove, doufam ale ze to nebudu nikdy potrebovat :)
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: odsání benzínu

Příspěvek od black_sheep »

tim muzes docela dobre zjistit, kdyz ti nejede auto, jestli bezi cerpadlo a nebo ne.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: odsání benzínu

Příspěvek od Kamil »

Nevíte,jestli ten konektor je i na Accentu 96 ?
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: odsání benzínu

Příspěvek od Kamil »

Hm,díval jsem se,asi není. :( Neví náhodou někdo,kde se na tomto autě nachází relé toho palivového čerpadla?
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
petrfilip
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 črc 2011, 14:54
Bydliště: Brno

Re: odsání benzínu

Příspěvek od petrfilip »

black_sheep píše:
Bruno píše:Benzín z nádrže se dá odčerpat tak, že v motorovém prostoru sundáš přívodní hadičku benzínu dáš to do nějaké nádoby a v pravém prostoru motoru najdeš servisní konektor čerpadla /má jen jeden drát a je zaslepený záslepkou tu odděláš!!/ přivedeš do konektoru + z baterie a vesele čerpáš beneli!!!!
:lol: takhle jsme to dostavali ze scoupecka jednoho.... asi nejlepsi zpusob, pokud je jeste OK baterie a elektrika.
Pokud jsem dobre pochopil,pokud necerpas je v haji cerpadlo s nejvetsi pravdepodobnosti? Co ale pokud cerpas ale kdyz normalne startujes rele cvakne ale cerpadlo se nerozjede.Myslel jsem ze mam v haji rele palivoveho cerpadla ale po vymene porad stejna zavada,auto jede cca pul hodiny,20 km po meste a najednou zhasne.Zkousim startovat ale uz neslysim po cvaknuti rele cerpadlo.Hujer mimo jine rikal ze muze bejt v haji - prehriva se.Reknes mi k tomu neco prosim,nazor. jinak ten servisni konektor,to jsi myslel tu podelnou zaslepku a relatek a pojistek v motorovem prostoru,chtel jsem dat obrazek ale nevim jak :-k
Hyundai Lantra kombi 1.6 16V 84kW G4GR
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“