lantra zlobí jede jak chce

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
lantra 1,8
Příspěvky: 4
Registrován: 22 led 2012, 14:33
Bydliště: Litvínov

lantra zlobí jede jak chce

Příspěvek od lantra 1,8 »

Zdravím všechny korejský fandy na, podzim minulého roku jsem pořídil :hyu: Lantru 1,8 po Go takže plně funkční auto. Po několika tisících se začalo ozývat přední ložisko trochu mě to zklamalo ,ale to se stává a do jara to počká (řekl bych že dlouho stála)při koupi naprosto tichý vůz, jenže jak se ochladilo občas se stalo ,že po pár kilometrech na pár sekund auto ztratilo výkon jako by nemělo benzín a při povolení plynu se to začlo chytat a jelo zas ok ze začátku to byly sekundy ale ted už musím zastavit povolit plyn a počkat déle než půl minuty než se vzpamatuje ještě jsem to neřešil ,měl jsem Citroen ZX 1,4 a tam je to celkem jednoduchý a poradil jsem si se všim ,ale tady netušim kde začít.Děkuji za rady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: lantra zlobí jede jak chce

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Palivový filtr?? :-k
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: lantra zlobí jede jak chce

Příspěvek od MICHAL77 »

Tak základ by asi mělo být vyměnit filtry (olejovej, vzduchovej a palivovej) pokud nemám jistotu že to neudělal majitel předemnou. Je klidně možné že je špatnej přetlakovej ventil, či čerpadlo. Nejprve bych ale dal nové filtry (vzduch a palivo) a pak bych řešil dál. Klidně to mohou dělat i svíčky a případně kabely.....
.........
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: lantra zlobí jede jak chce

Příspěvek od jiri.vacha »

Hele,jestli to dlouho stálo tak to může být zkažený benzín v nádrži. :( Ted do benzinu cpou ty blbý biosložky a ten benzin se po nějaké době začne rozkládat.Co dobře hoří vyjezdíš a humus zůstane na dně.Loni na konci léta jsem s tim měl problém.Měnil jsem postupně svíčky,kabely,filtry,na počitači jsem byl a nic. :-k Vždy když jsem měl v nádrži posledních 10-15l tak problém se startem a cca v první minutě jízda.Pak mi poradily vypustit vyčistit nádrž,ja to vyřešil tak že jsem asi třikrát natankoval u shelu ten stooktanák a nadrž vyjel na doraz a byl pokoj.Mam trajet 2,7 6V a jezdim na plyn.Benzin vždy tankuju jen 10l na startování a vždy vyjíždim do dna.Od té doby mam pokoj :D/
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
lantra 1,8
Příspěvky: 4
Registrován: 22 led 2012, 14:33
Bydliště: Litvínov

Re: lantra zlobí jede jak chce

Příspěvek od lantra 1,8 »

moc díky za rady ten filtr mě napad (ZX - měl plechovej a byl tam tutově od výrobce) zalezu do garáže a kouknu na to nic jinýho nezbývá a jen doufam že to nebude něco s nádrží to dělam nerad vždy to dopadne tak že vypadam a smrdim jako bych se v tom koupal.
lantra 1,8
Příspěvky: 4
Registrován: 22 led 2012, 14:33
Bydliště: Litvínov

Re: lantra zlobí jede jak chce

Příspěvek od lantra 1,8 »

Tak svíčky,filtry jsou měněný jen ten palivovej je tam origo tak je jasný kde začít ,jen mezi airboxem a zapalovacíma cívkama mi jen tak visí kablik s koncovkou ,koukal všude a neni kam zapojit.Jinak je to dobře postavený a hlavně mam snad všechno nářadí ,ne jak u francouze co model to nový cajky.Až na tu divnou zadní nápravu (asi profil na sárokarton) ,ale ta je nově dělaná a to koleno na výfuku který je jediný rezavý. Motor je super ,lepší a hezčí jsem nikdy neměl tady fakt platí že za málo peněz fakt dost muziky.
Naposledy upravil(a) lantra 1,8 dne 30 led 2012, 14:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: lantra zlobí jede jak chce

Příspěvek od black_sheep »

to je v pořádku :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „Benzín“