Bílej ďáběl

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Bílej ďáběl

Příspěvek od Hardcam »

takova koncentrace blabolu v nekolika malo souvetich, to se jen tak nevidi...

ix55 je tezka, neohrabana a slaba obluda s celkem uchazejicim zvukem, ale prisernou spotrebou. Mel jsem ji na den pujcenou pri oprave a uz jsem netrpelive ocekaval hovor, ze auto uz je hotovy, jinak by me sezrala za ziva. A poradnej motor? Tak to je solidni ulet, asi vubec nemaj sajn, ze Hyundai disponuje napriklad mototy 3.3 V6, 3.8 V6 (genesis Coupe pripadne ix55-Veracruz, 4.6 V6 a 5.0 V8, to jsou proti tomuhle chrochtaku opravdu motory.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

jaeden
*
Příspěvky: 17
Registrován: 30 pro 2012, 18:45

Re: Bílej ďáběl

Příspěvek od jaeden »

No buď jsem tykve, nebo jsem před půlrokem hledal nový dieselový auto a teď ho mám. Což je zcela přirozený vývoj. Nejsem s ním spokojený, ale to ty s 1.6 crdi asi taky ne.

Hardcam: Si se zbláznil? Tohle není amerika. Žádný 4.6 V6 a 5.0 V8 tady neseženeš. 3.3V6 v současném sortimentu taky není. Genesis - jsem spíš na diesely.
Ale souhlasím s tím, že jsem to s tím hodnocením 3.0 přehnal. Motor stojí za starou belu, ale je to to nejlepší co hyundai U NÁS má! A nevím proč si to označil za bláboly, shodli jsme se na tom, že je to slabá obluda (výkon není dostatečný)
Omlouvám se, ale v 5.0 V8 od hyundaie jsem opravdu nejel a ani jsem to z dálky neviděl.
I30 1.6 CVVT 2011 - nechal jsem ženě
IX55 3.0 CRDi 2011 - prodáno
VW Passat 2.0 TDI, chiptuning na něco málo přes 400Nm - firemní dálkáč
Lexus RX 450H 2010 3,5l V6 - Miláček s pořádným motorem. Japonská kvalita.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Bílej ďáběl

Příspěvek od Hardcam »

Vsechny tyto motory v CR jsou.

3.3 V6 v Sonatach NF a Grandeurech
3.8 V6 v nekolika Veracruzech, mimochodem, jezdil jsem s Verou obou byvalych sefu, hovezi kuze, CD prehravac i v zadu, 220V v kufru, uplne jiny auto, dale v genesis Coupe, ktere je bezne k dostani
3.0 GDI Royal resp. HG300 v nekolika Grandeurech, ktere jsou v CR
4.6 V8 Genesis Sedan, v CR min. dva kusy, sem tam na prodej za nesmyslnou castku
5.0 V8 v Hyundai Equus, kterym disponuje automobilka v Nosovicich + korejska ambasada
vsechny tyto vozy muze mit i smrtelnik, kdyz zaplatis...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
themajky
Příspěvky: 9
Registrován: 23 led 2013, 12:26
Bydliště: Líbeznice

Re: Bílej ďáběl

Příspěvek od themajky »

Když jsme u těch benzínů, měl jsem na krátký čas zapůjčený Grandeur 3.3 V6. Skvělý kočár, podvozek si poradí i s většími nerovnostmi a ten motor není až tak hroznej. Krásně se nechá vytočit do červenýho až cítíte, jak se celý auto natahuje a vůbec mu to nedělá dobře. Jen se spotřebou to bylo na štíru, ale je pravdou, že jsem motor furt točil. Pod 5k otáček se ručička dostala maximálně při volnoběhu.

Rád bych vyzkoušel Veracruz, který si zmínil, ale k tomu se v česku jen tak nedostanu.

A Hyundaie s motory 4.6 a 5.0 V8 mi přijdou v našich končinách jako zcela zbytečné. Navíc za tu cenu můžu mít vlajkovou loď od BMW, taky s pětilitrem, jen ta kvalita zpracování bude úplně jinde, protože díky koncernu má sedmičková řada velmi blízko k Rolls Roycu.
jaeden
*
Příspěvky: 17
Registrován: 30 pro 2012, 18:45

Re: Bílej ďáběl

Příspěvek od jaeden »

Ix55 jsem sice koupil ojetou, ale pořád 2 roky v záruce. Nějaký 4.6 5.0 V8 prostě u nás není. Můžeš si to dotáhnout z USA nebo kdoví odkud a pak od tud budeš tahat i každej díl co se ti vysere, protože tady nic takového neseženeš. Sonata u nás taky už není, ty které jsou jsou staré. Nové opět jen v USA. Možná to jsou fajn motory, ale v takových starých rachotinách já nejezdím. Veracruz je asi označení ix55 v USA, že?

Ale kdybych si chtěl dotáhnout něco z USA, dotáhnu si pořádnou ameriku. Ford Mustang s 6.0 V8. Proč bych proboha tahal z USA korejce.
I30 1.6 CVVT 2011 - nechal jsem ženě
IX55 3.0 CRDi 2011 - prodáno
VW Passat 2.0 TDI, chiptuning na něco málo přes 400Nm - firemní dálkáč
Lexus RX 450H 2010 3,5l V6 - Miláček s pořádným motorem. Japonská kvalita.
Odpovědět

Zpět na „i30 Auta členů“