Kola vs rozteče,ET apod

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Kola vs rozteče,ET apod

Příspěvek od Engineer »

Klobuk dole ak si kúpil... Verím že cena bola hodne nízko položená aby sa to oplatilo kúpiť.
Čo na tom potrebuješ všetko porobiť aby to jazdilo?

PS: Dúfam že určite je to tvoje auto a že si nerobíš z nás kozy... #-o
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Reklama
 

VELMEN
*
Příspěvky: 40
Registrován: 14 říj 2011, 02:07
Bydliště: Praha

Re: Kola vs rozteče,ET apod

Příspěvek od VELMEN »

Hmm máš pravdu asi na tom v zimě moc lítat nebudu a koupim nějakou jitrnici,ale pokud by byly k mání nějaký liťáky třeba 16tky se zimákama nevim nevim..za tu chvilku co ho mám už mi stačil poník přirůst trochu k srdci...to auto mě prostě něčím zaujalo..nemám rád nudná auta typu modrá octavia apod...i když kamarádi a známí si teď o mě myslí,že jsem deviant,ale kašlu na ně! Něco takového jsem tak nějak vždy chtěl a tak jsem si to splnil...

K autu je samozřejmě moje a zas tak za málo taky nebylo...ale to neni rozhodující..musím roztáhnout momo sedačky na velikost mého pozadí..prý by to mělo jít..a taky ho dát na vyšší péra..nepřejede to ani přes práh,abych neškrtal...masakr..jak lambo,ale v zatáčce je to přilepený jako tramvaj...pak se mi teď dělají rozvody,olej apod..pak už tedy nastoupí pan Hujer pokud tam bude ještě něco haprovat..zdálo se mi i když je to na těch salámech,že by mohl jet lépe,ale projel jsem ho řádně po koupi a držel pěkně...

ty sedačky
Přílohy
8-hyundai-pony.jpg
8-hyundai-pony.jpg (107.6 KiB) Zobrazeno 5689 x
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola vs rozteče,ET apod

Příspěvek od Yurii »

No pokud bys chtěl nějáký rady a tak... klidně se mlžem někde srazit pokud jsi z prahy :) Osobně bych s takovym autem v zimě jezdil co nejmíň 1. protože koroze... a že to je velkej problém zrovna Poníky a Scoupe na tom byly úplně nejhůř... když máš auto bez koroze za vsechny ty léta a nebylo niják ošetřený (podvozek dutiny a spol) stači Ti jezdit jednu zimu a začne to kvést jak po koupeli v kyselině sýrový. :( Ta Sůl na silnicích dělá divy :(
No a druhej důvod je led a všudypřítomný sněhový hradby... stačí někde uklouznout a krásný nárazníky sou na třísky nebo v plastovym případě na střepy :(

Co se týče pružin, zkus se poptat tady: http://aukro.cz/336-pruzina-hyundai-s-c ... 28820.html nebo by mohli něco mít za rozumnýpeníze v Automatejcek.cz
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
VELMEN
*
Příspěvky: 40
Registrován: 14 říj 2011, 02:07
Bydliště: Praha

Re: Kola vs rozteče,ET apod

Příspěvek od VELMEN »

Díky moc také mi to přijde líto na zimu,ale zase to nechci tak,že to úplně někde zazimuju odpojím baterku..to si myslím,že by tomu autu taky úplně neprospělo...uvidíme..chtěl bych ho postupně vychytat a dodělat...

Až budu mít káru určitě se ozvu a srazíme se :wink:

Už je týden u známého v servisu asi s tím trochu zápasí,ale on si poradí..
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Kola vs rozteče,ET apod

Příspěvek od Engineer »

Myslim že bude lahsie potom rozhybavat motor po zime ako zachranovat karoseriu... ;) Ak chces mat takz peknz lak ako mas teraz (ak ja v dobrom stave), určite by som zimoval auto v garazi s odpojenou bateriou
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola vs rozteče,ET apod

Příspěvek od Farrael »

No páni to teda musela bejt fakt láska na první pohled, že jsi to koupil. Přece jenom je to ostře růžové, vzhledově tedy extravagantní a navíc z roku 92. Každopádně se k němu zase na druhou stranu budeš určitě chovat s láskou. ;-)
Akorát to nebude moc na ježdění. Už jen kvuli těm kolum.
I v létě tě policajti co projedou kolem ihned zmerčej, protože je jasný, že tam ty kola fakt nepatřej. Je to spíš showcar no.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
VELMEN
*
Příspěvky: 40
Registrován: 14 říj 2011, 02:07
Bydliště: Praha

Re: Kola vs rozteče,ET apod

Příspěvek od VELMEN »

Popravdě jsem hledal něco trochu jiného,ale tohle mě uchvátilo :D asi je to tím,že jsem nic podobného nikdy neměl..už se na něm dělá..hlavní je ,že motor pošlape jako hodinky a pak už se uvidí jak si ho dodělám..každopádně je teď v těch nejlepších rukou...co se týče policie..doufám,že budou v pohodě nemůže to nikomu vadit a kola se daj dopsat do techničáku...když vidím co jezdí za vraky tak by naopak měli být rádi,že se někdo o káru stará...pár věcí je tam ještě potřeba..světýlka,xenon,zlepšit hudbu apod..v zimě bude odpočívat...
Odpovědět

Zpět na „PONY“