Převodovka

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Převodovka

Příspěvek od Pavel M »

Tak tady málem u toho až brečím-o víkendu začala vypadávat/sama vyskakovat/ zpátečka při větším záběru motoru.Až do dnešního dne jsem se konejšil,že snad bude stačit seštelovat nějaké táhlo či možná,že je povolený silneblok a jak se to začne křížit tak vyskočí.Ráno jsem se vydal do servisu,kde chudáci na to koukali a říkali,že se jim to ještě nestalo.Zpátečka začala vypadávat již normárně při couvání,tak jsem své milované a oprašované hundajátko zanechal v servisu,kde rozeberou a pak uvidí co je vlastně špatného,ale vypadá to na převodovku.Autíčko bude má najeto 12015km a dožije se snad v květnu jednoho roku.Prostě smůla.Nechcete si někdo se mnou koupit na půlku trpaslíka-zaručuji,že určitě vyroste/před vánocema jsem koupil PDA s navigací-rozbilo se-dal jsem opravit-servis vyhořel-čekám na to co jim řekne vedení a pojišťovna ohledně vyplácení škod/.Dodávám když to dobře dopadne tak je to tak 3 týdny bez auta :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: a tak pořád dál :!:
Naposledy upravil(a) Pavel M dne 30 led 2006, 20:59, celkem upraveno 2 x.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Reklama
 

Stojan

Příspěvek od Stojan »

Dokelu,tak tomu sa hovori smola.. :(
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Bral bych to aspoň z té lepší stránky, taky se ti to mohlo stát den po uplynutí záruky. Ale jinak to teda nepotěší.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

zdenek76 píše:Bral bych to aspoň z té lepší stránky, taky se ti to mohlo stát den po uplynutí záruky. Ale jinak to teda nepotěší.
Zlata 3 leta zaruka bez omezeni km :)
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Tak si to taky odůvodňuji a čekám až zazvoní telefon ze servisu co a jak,ale kdy zazvoní? :cry:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Martin2
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 led 2006, 21:09
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin2 »

Při tvojí smůle bych zkontroloval i ten telefon - funguje vůbec? :D :wink:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Bud rad, zes to auti koupil novy a vsechno se na nej vztahuje...tohle platit, tak vydelavas jen na to...doufam, ze se Ti auticko brzo uzdravi...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Návštěvník

Re: Převodovka

Příspěvek od Návštěvník »

Pavel M píše:Tak tady málem u toho až brečím-o víkendu začala vypadávat/sama vyskakovat/ zpátečka při větším záběru motoru.Až do dnešního dne jsem se konejšil,že snad bude stačit seštelovat nějaké táhlo či možná,že je povolený silneblok a jak se to začne křížit tak vyskočí.Ráno jsem se vydal do servisu,kde chudáci na to koukali a říkali,že se jim to ještě nestalo.Zpátečka začala vypadávat již normárně při couvání,tak jsem své milované a oprašované hundajátko zanechal v servisu,kde rozeberou a pak uvidí co je vlastně špatného,ale vypadá to na převodovku.Autíčko bude má najeto 12015km a dožije se snad v květnu jednoho roku.Prostě smůla.Nechcete si někdo se mnou koupit na půlku trpaslíka-zaručuji,že určitě vyroste/před vánocema jsem koupil PDA s navigací-rozbilo se-dal jsem opravit-servis vyhořel-čekám na to co jim řekne vedení a pojišťovna ohledně vyplácení škod/.Dodávám když to dobře dopadne tak je to tak 3 týdny bez auta :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: a tak pořád dál :!:

a jak to dopadlo ... mam vyhledlou santu po majiteli autosalonu ... ma sice uz najeto pres dve ste, ale taky uz ma 2x komplet vymenenou spojku .,..
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Ve 200t km mít 2x měněnou spojku je podle mě teda dost, to s tím jezdil jako prase nebo za tím tahal těžký přívěs, ne? Do takovýho auta bych asi nešel, nebo by to chtělo důkladně prohlídnout jestli to za sebou nemá těžkou službu. Já měl na předchozích autech 140tkm, 185tkm a 230tkm a všechny měly ještě spojku původní.
Ozawa1

problémy se Santíkem

Příspěvek od Ozawa1 »

No já to dal dneska do servisu, říkali že prolíná simerink u převodovky. Rozebrali to a volali, že to není to, co si původně mysleli, ale nějaký speciální šroub, ke kterému je špatný přístup. Navíc ho nemají. Objednali prý dnes v Belgii a v pondělí by tu měl být. Takže auto je zase doma. Teď se jen dočkat nového dílu a věřit, že to bude příští týden v pohodě. Jsem nesvůj, když mi auto dělá byť minimální loužičky. Ale přístup v autosalonu je ukázkový. Dokonce mi nabídli, že si pro auto v daný termín přijedou a pak mi ho přivezou - jó časy se mění :P
hgt

Příspěvek od hgt »

zdenek76 píše:Ve 200t km mít 2x měněnou spojku je podle mě teda dost, to s tím jezdil jako prase nebo za tím tahal těžký přívěs, ne? Do takovýho auta bych asi nešel, nebo by to chtělo důkladně prohlídnout jestli to za sebou nemá těžkou službu. Já měl na předchozích autech 140tkm, 185tkm a 230tkm a všechny měly ještě spojku původní.
privesy netahal a jezdil vicemene po kvalitni silnici ... rikam, je to po majiteli salonu .. takze servis asi nikde neodrbali ... je to z roku 2001 crd bez VGT ,,,, 4X4
Martin2
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 led 2006, 21:09
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin2 »

a cena??
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Dneska jsem jen tak zašel do servisu a pravili,že prý se ještě po Praze v žádným servisu převodovka nedělala.Možná,že to bude špatně dotažená matice v převodovce,že jsou tam dvě a ty prý vymezují zapadnutí zubů.Ale až rozeberou budou vědět víc.Rozebírat se snad začne v pátek nebo v pondělí.Blbý je to,že člověk když má4x4 a má jet na hory,tak se to po....Pořád,ale lepší teď než za tři roky.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Martin2 píše:a cena??
to nemuzu rict :-)

neco malo pres sto snad ...
Martin2
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 led 2006, 21:09
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin2 »

Noo tak to je rozumná nabídka :wink: , ale ty kilometry by mě trochu děsily :( . Ale zas na druhou stranu lepší než koupit auto s najetejma 200t a na tacho "poctivejch" 80t s cenou o 200t vyšší :D
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Technická sekce“