Ukazatel teploty kapaliny

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Ukazatel teploty kapaliny

Příspěvek od Richard555 »

No já nevím, ale my měli všechny žhavící svíčky v prdeli, a do -10 se to nijak neprojevovalo, když bylo -20 tak už to natočit nešlo, ale v -17 už to chytlo, ale opravdu byly všechny žhavící svíčky KO, jinak s filtrem nikdy nebyl problém......
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Reklama
 

Uživatelský avatar
miooo
Moderátor
Příspěvky: 908
Registrován: 24 zář 2009, 12:27
Bydliště: Malá Hradná SK-taká malá dedinka pri BN

Re: Ukazatel teploty kapaliny

Příspěvek od miooo »

To skôr by som to videl na zhavice...
Osobne viem ze vadne čidlo teploty mi nemalo nič zo startovanim...
Raz som mal diesla a ten mi ráno nechcel natočiť ani za svet...
V poobede chytil na sup...
Až potom som zistil ze 3 zo 4 zhavicou sú v háji...
SANTA FE 2,7 V6 rv.2001+LPG GASTECH 600S
klokodon
*
Příspěvky: 62
Registrován: 12 zář 2012, 07:36
Bydliště: Jizerské hory

Re: Ukazatel teploty kapaliny

Příspěvek od klokodon »

Žhavičky to nebudou, měnil sem všechny 4 a bez výsledku. Ale jakmile sem pustil teplo do prostoru filtru a čidla, najednou to nastartovalo.Vyměnil sem filtr a zas bez výsledku. Takže mě z toho vychází jako vítěz to čidlo. Na netu sem na jiných fórech vyčetl, že špatný čidlo mohlo za špatný starty, že podle dat řídící jednotka dávkuje množství nafty do vstřiku. I servisák mi přitakal, že je to klidně možný.
Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2003 4x4 83 KW
klokodon
*
Příspěvky: 62
Registrován: 12 zář 2012, 07:36
Bydliště: Jizerské hory

Re: Ukazatel teploty kapaliny

Příspěvek od klokodon »

Tak nakonec to vypadá, že je v řiti relátko. Dneska sem sem jedním kablikem chytil lištu na svíčkách, druhým kostru, žárovka a....nic. Relátko sice cvaklo, ale proud do žhaviček nešel. Zkoušel sem to přímo na baterce, jestli třeba jen žárovka není špatná-není. Zkoušel sem to několikrát s různým ukostřením i přímo na baterku a ani prd. Jen sem koukal po několika eshopech a relátko nikde nemaj. Nevíte někdo, kde ho sehnat?
Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2003 4x4 83 KW
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“