Problém s alarmem,baterie?

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od alarm »

čo by mohol robiť ďalej, možno dá novú baterku čím to resetuje...????
Vieš, akonáhle má zlodej dostatok času, auto ti tam sice ostane, ale bez motora, bez skiel, sedačiek... Beriam to tak, že alarm je len proti tým , čo ti niečo uchmatnú a bežia ďalej, preto nechápem to vymlátenie baterie. Skrátka, ak mi niekto vytlčie okno, aby sa pozrrel, čo mám v priehradke, okrem škody na okne mám ďalšiu starosť a to je vymlátený aku ](*,)
Koho neodradí 15 minut hukania, respektíve, ak ja nedokážem zareagovať na 15 minútové húkanie tak ďaľšie akustické signály sú úplne zbytočné
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Reklama
 

vena.m
**
Příspěvky: 215
Registrován: 16 črc 2010, 14:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od vena.m »

Alarm: v tom s tebou souhlasím!! mělo by bít nějaké omezení houkání...myslím že i 10 min je až až....
i30U CW 1,6 CVVT (93kw) Moonlight blue 6/2010
AUDI 80, 1,9D r.v. 1991 (pořád dobře slouží manželce)
http://www.stavmato.cz/ levné stavební materiály
Carolco
**
Příspěvky: 145
Registrován: 02 kvě 2010, 20:44
Bydliště: "Tady i onde,to byste nepochopil..."

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od Carolco »

Co se týče délky poplachu,dle české normy je max délka 30sec. Tu dodržuje třeba Jablotron...Jak je to u originál alarmu i30 nevím,mám Start verzi,kde musí být dodělávaný,ale :hyu: by měl naše normy respektovat. No.... 8-[ Stejně tak podle naší normy nesmí být třeba dálkový start nebo naopak dálkové zastavení auta při krádeži. [-X

Připojení pageru ke klaksonu by mělo jít bez problémů,protože i30 má zvlášť klaksony za nárazníkem a zvlášť klaksonek u spínače kapoty(ten houká jako alarm).Takže by pager vysílal jen když by měl....
Pager není špatná věc,auto je dohledatelné,máte o něm pořád přehled,jen záleží,jak rychle utíkáte zpět k autu když se Vám alarm ohlásí :lol: Ale doporučuji i zálohovací baterii,přece jen někteří zloději baterii v autě odpojí...
Žádný alarm není stoprocentní,ale proč těm hajzlíkům to jejich nenechavé řemeslo neztížit?Když bude stát na parkovišti devět aut s alarmem a desáté bez, které si vybere? Takže každá drobnost,třeba jen ten tajný vypínač je užitečný...
Co se týče falešných poplachů-nemělo by,ale stává se to. Je škoda,že na kontaktu kapoty není kontrolka,ale to už bychom chtěli moc.Nehledě na to,že pokud se nepletu,tak i originál alarm zahlásí třeba nedovřené dveře při zamykání,tak proč by nehlásil kapotu.Spíš to vidím na těch pár desetin milimetru seřízení spínače,kde stačí tepelná roztažnost držáku,nebo spínače a už to houká...
i30 1.4 Start , Champagne Silver, Made in Nošovice

ex.: Peugeot 206 1.1
Peugeot 205 1.8
Škoda 120L
Škoda 100L
2x Trabant 601 "Limousine" :-)
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od alarm »

kedysi som plánoval proti "chmaťákom" paralyzér. Pri poplachu by sa zapla na pár sekúnd cievka a tá by stlačila aerosol a zapla ventilátor do kabíny....potom už len metličku a pozametať....
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
vena222
**
Příspěvky: 310
Registrován: 23 čer 2010, 18:54

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od vena222 »

Tak včera se mně stal taky ten problém asi jsem v pátek špatně zavřel kufr a včera večer už byla baterka vytřískaná ](*,) .Nic nehoukalo a hodil jsem ji na nabíječku.Dnes ráno jsem auto normálně natočil.Akorát je vynulovaný počítač/ne celkové km/ a nastavení rádia.Jinak v poho.Jo a nabíjel jsem ji na pomalé nabíjení,je to doporučeno v manuálu :mrgreen:
Hyundai i30U clasic 1,4i 80 kw,06 2010 blue vivid
Nissan sunny 1,6 r.v.1992
bazmek
Příspěvky: 1
Registrován: 17 úno 2011, 15:24

Vymlacena baterie

Příspěvek od bazmek »

Ahote,

Som majitel novej i30cw v prevedeni Classic. Na voze som absolvoval 300 km a potom som ho odparkoval v garazi, ktora sice nie je vykurovana ale nemrzne v nej. Behom dvoch dni sa mi vymlatila startovacia bateria. Neviete poradit, co to moze sposobit? Bateriu dobijem nabijackou ale rad by som sa vystrihal tomuto problemu v buducnosti.

Diky za radu
Naposledy upravil(a) bazmek dne 20 úno 2011, 12:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Vymlacena baterie

Příspěvek od alarm »

niekde to tu je , a pravdepodobne je to elektrický posilovač. Antibiotiká nie sú.... Možno najlepšie riešenie je nenechať vytočené kolesá pri parkovaní, ale aj to len "možno". :-k
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Jirka-F
*
Příspěvky: 92
Registrován: 14 říj 2009, 11:02

Re: Vymlacena baterie

Příspěvek od Jirka-F »

Hyundai i30 Classic 1.4i CVVT
cobain
Příspěvky: 2
Registrován: 09 led 2012, 14:32

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od cobain »

Tak pani 27.12.2011 sme kupili I30 2.1.2011 vecer som odstavil auto do garaze 4.1.2012 manzelka uz nenastartovala. riesili sme to cez servis prisiel od predajcu frajer ze to su zle dotiahnute kable a plno silnych reci, dotiahol kable sadol a nic. Tak prehodnotil svoj usudok a povedal ze taketo este nemal, nahodil druhu bateriu a povodnu zobral zo sebou nabit. na zajtra som dohodnuty na servis ze premerat to. Technik do telefonu povedal ze asi nejaky mostik...? Neviem ako to je mozne ale bol by som rad aby sa uz nieco podobne neopakovalo. Uvidim ako dopadnem zajtra a ak mate niekto skusenost tak skuste dat vediet na co sa v servise zamerat
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od Hardcam »

Resilo se to tu mockrat, vymeni se wire kabel a pojede se dal.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
vena222
**
Příspěvky: 310
Registrován: 23 čer 2010, 18:54

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od vena222 »

cobain píše:Tak pani 27.12.2011 sme kupili I30 2.1.2011 vecer som odstavil auto do garaze 4.1.2012 manzelka uz nenastartovala. riesili sme to cez servis prisiel od predajcu frajer ze to su zle dotiahnute kable a plno silnych reci, dotiahol kable sadol a nic. Tak prehodnotil svoj usudok a povedal ze taketo este nemal, nahodil druhu bateriu a povodnu zobral zo sebou nabit. na zajtra som dohodnuty na servis ze premerat to. Technik do telefonu povedal ze asi nejaky mostik...? Neviem ako to je mozne ale bol by som rad aby sa uz nieco podobne neopakovalo. Uvidim ako dopadnem zajtra a ak mate niekto skusenost tak skuste dat vediet na co sa v servise zamerat


Řešil jsem to taky,provedena výměna nějakého drátu.V servise o tom ví,ale nepoví =D> Oprava trvá cca 5 min.Do servisky zapsaná jako svolávací akce.Než se mi to stalo,byl jsem na garančce/14 dnů předtím/ a ani necekli.
Hyundai i30U clasic 1,4i 80 kw,06 2010 blue vivid
Nissan sunny 1,6 r.v.1992
cobain
Příspěvky: 2
Registrován: 09 led 2012, 14:32

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od cobain »

no v servise to merali a ze ide tam 10mA ze to je v poriadku.
vraj zle zatvorene dvere alebo kufor alebo nieco. Auto som daval do garaze ja tak viem ze vsetko bolo zatvorene ako ma a nic nesvietilo.
Nic nemenili.
pockam a uvidim co to povie, ale ak sa to zopakuje tak pojdem uz asi mierne podrazdeny do servisu.
pytal som sa aj na ten kablik a ze teraz ho nemaju a objednaju si ho ale ze to nieje nas pripad :|
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od Hardcam »

Pokud na ne pri sepsani zakazky nevyskocilo okynko, ze se vymena ma provest, tak maji pravdu a uz tam mas od vyroby ten sparvny. Alespon tak by to melo byt standardne.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Anastacia1616
Příspěvky: 1
Registrován: 07 říj 2012, 18:04

ALARM

Příspěvek od Anastacia1616 »

Ahojte,
potrebovala by som poradiz ohladom alarmu na Hyundai i30. je to dovezné z Francuzka, rocnik 2012, po oprave sa kazdych 5 minut spusti alarm z nicoho nic, kedze byvame na sidlisku je to dost neprijemne najma v noci. robi to druhy den, neviem si s tym rady. Peťa
Uživatelský avatar
PPP
**
Příspěvky: 149
Registrován: 20 črc 2012, 19:13

Re: ALARM

Příspěvek od PPP »

Nevím jestli vám to co pomůže,nicméně: jestli je to originál alarm od :hyu: montovaný seriově,tak zamkněte auto klíčem. Alarm se tímto zamknutím neaktivuje, zapíná se pouze zamknutím dalkáčem.
1990...všelicos....2012...Hyundai Elantra Style 97kW
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“