Problém s alarmem,baterie?

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od 89majlo96 »

Nazdar chlapi, dnes sa mi stala taka kuriozita. Nebol som doma a zrazu mi zazvonil telefon, ozvala sa mama ze mi huka alarm na aute a nejde vypnut. Tak som zavolal znamemu ze nech to dojde kuknut a povedal mi ze to bola vybita baterka. Moze mi prosim vas niekto povedat ako sa mohla baterka vybyt za 1 den? Lebo este v sobotu vecer som behal na aute a vsetko bolo ok. Nezabudol som ani zhasnut svetla ani zavret dvere, proste vsetko ako zvycajne. Moze to byt tym ze odysiel akumulator? Lebo terajsie baterky vydrzia tak maximalne 2 roky. Ale najzahadnejsie na tom je to ze ho dva roky este nemam :-k Plati na akumulator zaruka? Ak ano tak ako dlho? Prosim poradte.
Naposledy upravil(a) 89majlo96 dne 16 bře 2009, 20:17, celkem upraveno 1 x.
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Reklama
 

matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: problem

Příspěvek od matysekul »

Záruka platí.Nejsem si jistý ,jak dlouho.Ale tohle vypadá na něco jiného.I kdyby byla baterka kaput,tak ti neklekne takhle rychle.Spíš to vypadá,že ti něco odebírá víc proudu.Viděl bych to na nějaké světlo,buď v interiéru,nebo kufru.Nebo nějaké dodělávané příslušenství.Nebo ti auto nedobíjí.
Vyber si.Ale než koupíš novou baterku,bylo by to dobré proměřit.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: problem

Příspěvek od 89majlo96 »

jj, sak ked pridem domou tak to hodim na naijacku a premerame to. Ale ono stava v nej byt musela, lebo hukal alarm, ale neslo nastartovat. A alarm sa aktivoval preto ze zaznamenal pokles napetia alebo energie
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: problem

Příspěvek od Limitz »

89majlo96 píše:jj, sak ked pridem domou tak to hodim na naijacku a premerame to. Ale ono stava v nej byt musela, lebo hukal alarm, ale neslo nastartovat. A alarm sa aktivoval preto ze zaznamenal pokles napetia alebo energie
mě taky na Lantře fungoval alarm i když byla baterka vycuclá tak že nešlo nastartovat ani zapnout světla
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: problem

Příspěvek od Laxius »

Nazdar, ja sa len podelim o skusenost z Felicii, tam som menil baterku kazdy rok a pol. A to som nekupoval najlacnejsiu, ale stale nieco lepsieho. Odisla mi zakazdym takmer bez mrhnutia ocka. Mozno dva tyzdne obcas preblikla a potom sa uplne poddala. Takze neviem ako dlho ju mas, ale ak uz nieco vyse roka, tak to mzoe byt kludne ze baterka proste dosluzila. Ale urcite by ma zaujimala ta zaruka...
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: problem

Příspěvek od matysekul »

Na Feldě jsem měl Boschku.Kupoval jsem ji ještě do 105ky,páč tenkrát známý nic jiného neměl.Dohromady vydržela 8let a to jsem do ní mrknul až před prodejem,jestli nevyschla.Schválně jsem ji nechal přeměřit a byla naprosto vpořádku.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
jojo
Příspěvky: 2
Registrován: 25 led 2009, 17:47
Bydliště: TT

Re: problem

Příspěvek od jojo »

mne sa batéria vybila 3x behom dvoch mesiacov, vždy som ju nabil, teraz šesť mesiacov je v poriadku.
i30 1.4 classic, Continental Silver 02/2008
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: problem

Příspěvek od De&d »

89majlo96 píše:jj, sak ked pridem domou tak to hodim na naijacku a premerame to. Ale ono stava v nej byt musela, lebo hukal alarm, ale neslo nastartovat. A alarm sa aktivoval preto ze zaznamenal pokles napetia alebo energie
To je fakt, že když se vybije baterie tak začne houkat ALARM???
A když nebudu doma tak mně někdo kvůli tomu rozfláká okno?
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: problem

Příspěvek od 89majlo96 »

Laxius píše:Nazdar, ja sa len podelim o skusenost z Felicii, tam som menil baterku kazdy rok a pol. A to som nekupoval najlacnejsiu, ale stale nieco lepsieho. Odisla mi zakazdym takmer bez mrhnutia ocka. Mozno dva tyzdne obcas preblikla a potom sa uplne poddala. Takze neviem ako dlho ju mas, ale ak uz nieco vyse roka, tak to mzoe byt kludne ze baterka proste dosluzila. Ale urcite by ma zaujimala ta zaruka...
jj, mam auto mam asi rok a 5 mesiacov, takze skoro rok a pol #-o
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: problem

Příspěvek od 89majlo96 »

De&d píše:
89majlo96 píše:jj, sak ked pridem domou tak to hodim na naijacku a premerame to. Ale ono stava v nej byt musela, lebo hukal alarm, ale neslo nastartovat. A alarm sa aktivoval preto ze zaznamenal pokles napetia alebo energie
To je fakt, že když se vybije baterie tak začne houkat ALARM???
A když nebudu doma tak mně někdo kvůli tomu rozfláká okno?
jasne ak ma taku funkciu, lebo on si mysli ze niekto sa chce dostat cez zabezpecenie auta
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od maco »

tak hlasim stejny problem - alarm se mi sam spousti, dnes uz 4x a ve ctvrtek jsem to zaznamenal 3x, vcera nevim. Taky kdyz jsem dneska z domu prejel asi necelej 1 km k obchodu, nakoupil a kdyz jsem chtel odjet tak auto neslo nastartovat - starter tocil ale nic. Po asi 2 min jsem zkusil znovu a po delsim toceni motor neochotne naskocil...auto v provozu 14 mesicu a najeto cca 20000km. Jezdim s nim temer denne. Takze opravdu baterka je v cudu?? Tak to je v pi*i pac nemam nabijecku ani nic takovyho...pritom kontrolka baterky me nesviti ani neblika nikdy za jizdy, takze by vse melo dobijet, svetla zapinam vzdy po nastartovani...
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od laufas »

jako do piče uz s tim. nezlobte se na me, ale toto je pekne na hovno. novy auta. uz se vidim, jak nekde shanim baterku,nabijecku, odtah, nebo tu kktinu, co ma hard.. nekde v lese nejlip 200km od domu
pro rejpaly: nikdo me nepresvedci ze je to bezne a delaj to i jiny auta. baterka nemuze vydrzet tady rok a pak z niceho nic zdechnout
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od maco »

laufas píše:jako do piče uz s tim. nezlobte se na me, ale toto je pekne na hovno. novy auta. uz se vidim, jak nekde shanim baterku,nabijecku, odtah, nebo tu kktinu, co ma hard.. nekde v lese nejlip 200km od domu
pro rejpaly: nikdo me nepresvedci ze je to bezne a delaj to i jiny auta. baterka nemuze vydrzet tady rok a pak z niceho nic zdechnout
:? no tak nejak, ale nejak jsem z tech predchozich komentaru ani nepochopil, zda je ta baterka v zaruce nebo ne...
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od alarm »

Moc ma to neteší, ale vitaj v klube. Mne sa baterka zasypala zo dňa na deň.Deň pred tým všetko OK, ráno ticho. Či hučal v noci alarm neviem, mám okno na druhú stranu.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Problém s alarmem,baterie?

Příspěvek od Hardcam »

laufas: to neni kktina...jen pripravenost na to, co se me neo nekomu jinymu muze prihodit...kup si silnejsi baterku, jeji cena vzhledem k porizovaci cene auta uz neni tak markantni.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“