zadní mlhové světlo

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
kritik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 21 črc 2011, 12:29

zadní mlhové světlo

Příspěvek od kritik »

Pokusil jsem se vyměnit žárovku zadní mlhovky u Atose prim z roku 2008.Podařilo se mi úplně zničit jeden křížový šroub(měkký materiál) a druhý se mi otočil i s kovovým pouzdrem uloženým v plastu! Musel jsem to odvrtat a udělat nové uchycení.Kde udělali S....... z Hyundaie chybu?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Michal Janoušek
*
Příspěvky: 73
Registrován: 20 říj 2006, 17:09
Bydliště: Jílové u Děčína
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní mlhové světlo

Příspěvek od Michal Janoušek »

Tak ty šrouby museli být pěkně zarezlé sám to znám sice nastarším atosovi i tak mam někdy problém něco rozebrat. :(
Atos Prime 1.0 GLS 43,4 kW 59K
kritik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 21 črc 2011, 12:29

Re: zadní mlhové světlo

Příspěvek od kritik »

Myslím,že na místě,kam vniká bláto a voda by bylo vhodnější dávat do plastu vruty jak je to obvyklé.Také šrouby by měly být kalené.Na některé konstrukční řešení na tomto typu mám špatné názory.Musíme si pomoci sami.
kritik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 21 črc 2011, 12:29

Re: zadní mlhové světlo

Příspěvek od kritik »

Snažil jsem se na adrese Bazar.automedik.cz najít zadní světlo do mlhy,ale nepodařilo se. Může někdo poradit,kde se dá sehnat světlo a jeho uchycení? ATOS z roku2008.
Uživatelský avatar
daniel k
*
Příspěvky: 25
Registrován: 07 bře 2014, 20:58
Bydliště: Lhota u Vsetína

Re: zadní mlhové světlo

Příspěvek od daniel k »

Zkoušel sem hledat asi půl hodiny a taky nic! Asi Ti nezbude, než jít do servisu Hyundai a objednat ho tam. Ta cena nebude o moc vyšší než v nějakém bazaru. Tam sleví 10 procent od originálu a je to rezavé. :hyu:
Čus.
Hyundai Atos Prime, 46 kW, r.v. 2006, 47 000 Km.
kritik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 21 črc 2011, 12:29

Re: zadní mlhové světlo

Příspěvek od kritik »

Díky za radu,v podstatě bych nepotřeboval celé světlo,mám poškozený jen jeho držák,takové nic z umělé hmoty.Mám ho trochu poškozený a nevypadá to dobře.Tak dík,šlo mi také o to,jestli hledám dobře,ale toto světlo asi nikde pod žádnou položkou nelze najít.
PROOF
*
Příspěvky: 29
Registrován: 17 srp 2011, 15:07

Re: zadní mlhové světlo

Příspěvek od PROOF »

Zkus mrknout sem : http://www.iautodily.cz/find.php?cz=Hyu ... 9&y=10&ka= , popř. tam zavolej. :wink:
Odpovědět

Zpět na „ATOS“