Dovolená

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Dovolená

Příspěvek od Kyrglík »

Tak pánové a dámy.Já se už pomalu s váma budu loučit,páč frčím na dovču.Jedem s přítulkou sice "jen"so Chorvatska,ale těším se :wink: Ještě se dneska večer ukážu,ale pak už néééé... :oops:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Tak si to koukej užít
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Tak foť co nejvíc ať máme na co koukat. Uží si tu dovču
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

Jj,uzij si to tam :D
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

At vam vyjde pocasi a stastnou cestu ..... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Se všemi souhlasím a taky přeji štastnou cestu
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Uz je sice pozde, ale i takhle zpetne ti preju hezke pocasi. Protoze ja chtel pred 2 tydny vyrazit taky do Chorvatska, ale v celem Chorvatsku bylo asi tak 18 stupnu a prselo - porad. Takze nakonec zvitezilo Turecko, ze ktereho jsem se vcera vratil - vzduch 38, more 30, porad jasno. Dokonala dovca :-) http://www.prvnidovolena.cz/turecko/

(A atentaty v Antalyi me minuly o den, takze taky pohoda ;)
Naposledy upravil(a) Mr.Scully dne 07 úno 2007, 23:57, celkem upraveno 1 x.
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Kampak plánujete letos vyrazit?Háčkaři.Já osobně bych chtěl někdy v polovině Června do Chorvatska asi na pasblint.Nebylo by špatný,kdyby měl někdo taky cestu dát si někde scuka a pár km jet třeba společně?
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Mám pro tebe Tommasi33,skvělý návrh.Vykašli se na Chorvatsko a pojeď v čevnu k vyhřátému Baltu 8) .Pojedeš přes Vamberk a já tě doprovodím do Hradce Králové(severněji už ne,brrrr :oops: ).A TO SE VYPLATÍ,NE :?: V Chorvatsku byl každý,ale jen pár se nás koupalo na Rujáně v Německu,v Baltu :lol: .(Ale za komoušů,jsme byli rádi i za to :lol: ).
To mě připomíná,když jsme přišli na pláž v Scheweningenu(Holandsko),sluníčko pálilo,pláž plná.....ale v moři tak 5 lidí :roll: .S chutí jsme vběhli do moře a.............. :shock: :shock: :shock: bože,to bylo ledové brrrrrrrrr :shock: .Rychle ven-a už jsme se nedivili prázdnému moři. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Tommas33 píše:Kampak plánujete letos vyrazit?Háčkaři.Já osobně bych chtěl někdy v polovině Června do Chorvatska asi na pasblint.Nebylo by špatný,kdyby měl někdo taky cestu dát si někde scuka a pár km jet třeba společně?
V červnu je to super. Když bych ještě někdy jel tak pokud možno zase v ten čas. Ale na blind už ne, nemam rád po zdlouhavé cestě půl dne běhat a hledat ubytování. Taky to často nemaj ještě nachystáno na sezonu. Zaplatim si rači polopenzi v hotelu a je klid od paštik :D. Nejvíc mě štvou ty jejich stonožky ble http://www.whatsthatbug.com/images/hous ... e_lisa.jpg :x
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Hovorys
**
Příspěvky: 174
Registrován: 15 lis 2006, 19:26
Bydliště: Smíchov - Pivovar Staropramen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hovorys »

Já chtěl jet s kámošema na Ukrajinu, ale prej tam musej bejt víza... Tak to vidim na Slovensko a Polsko...
*R.I.P* 1994 Hyundai Pony 1.3 LS 43kW/58k
*Prodáno* 1994 Hyundai Scoupe GT 85kW/116k (Alias Yuriiho otloukánek :))
1996 Hyundai Sonata 102kW/139k - Nebrzdí, ale to je detail :P
Uživatelský avatar
Meredith
*
Příspěvky: 56
Registrován: 29 črc 2005, 10:32
Bydliště: okres Beroun

Dovča :)

Příspěvek od Meredith »

Teeda, vy už tu básníte o dovolené a je ještě zima. Já se většinou rozhodnu na poslední chvíli. Loni jsme byli na svatební cestě na 14 dní na Krétě, tam to bylo super.
Letos nevím vůbec, každoročně jezdím na jaře na Slovensko na Malou Fatru nejčastěji - vylezu si nějakou horu, abych zjistila, jeslti jsem za ten rok nezlenivěla :). V červenci a srpnu asi nikam nevyrazíme. Ale v září to možná vidím Blackem do Itálie (Sicílie) k Liparům :).
Když nic, tak mi zbývá domácí pobyt u bazénu :).
Borku, ty bys Itálii na blind doporučil? Nejsem totiž hotelový typ moc, užiju si toho v práci dost a dost.., mám radši něco spontánního a cestovat :).
Také mi dost lidí říkalo, že je hezká Černá hora.
Hyundai Elantra 2.0 CVVT alias Black :), přivezen z "porodnice" v máji 2005
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Meredith - mám v Itálii pár kamarádů a doporučili mi Sicílii, prý dobré ceny a čisté moře.

Já to letos v létě vidím na Tatry. Nějak mě to moře už štve. Buď je tam pláž narvaná turistama nebo vychcaní místní žebrající o bakšiš. Obvykle obojí. Chci dovolenou, kde mi všichni dají pokoj :)
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

za 3 tydny Italie, Kanary v cervenci, po svatbe segry asi do Chorvatska.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Meredith,já mám rád trochu jistoty ubytování(ne hledat na místě :D ),tak už máme zase apartmánek nad Rimini zaplacený a nemůžeme se dočkat.Menší městečko s krásnou pláží,slušným večerním životem 8) ,ale není to žádná továrna na turisty(jako Bibione...,kde je všude plno).Beru si sebou "speciální" skládací plážové lehátko(další moje vychytávka :lol: -musím to nafotit),místa na pláži dost,všude písek(žádné kamení,jako v Chorvatsku :evil:,ani ježci nebo medusy )a vstup do moře ideální i pro děti-tak po 50 m máte vodu po pás 8) .Prostě ráj-já měl být Ital-pohoda,klídek,nikdo tam nespěchá,teplíčko... :lol: .Auto zamknu kolobotkou :lol: u apartmánu v zahradě a když je pod mrakem,vyrazíme do Benátek nebo do Říma....prostě svoboda. :wink:
Evropu mám skouknutou a prošlapanou "skoro"celou(až na Ukrainu,a sever Evropy,ale tam je zima,tak proto :lol: ).Města jako Paříž,Brusel,Amsterdam,Madrid,Barcelona,Ženeva....i exotické země jako Rumunsko :lol: ..mám opravdu důkladně prohlédnutá :lol: .
Ale největší dobrodružství byla cesta s RAPIDEM :!: (vynikající auto,ať si každý myslí co chce-kufr má 400 l :!: :!: a zadní sedačky jsou o 19cm širší než v Coupe :!: )přes Německo,Švýcarsko,Francii,přes polopouště nad Zaragozou ve Španělsku,přes Portugalsko a Gibraltar,převozem přes Stř.moře do Afriky-pár dnů v Maroku(bože,to byla exotika i pro Rapida :lol: ),zpět do Španělska a podél pobřeží-Barcelona,Valencie,zpět do Francie-cesta stále po pobřeží...přes Švýcarské Alpy(pod Mont Blanckem)do "Lichtenštejnska na hrad na oběd" :lol: a okolo Bodamského jezera,přes Mnichov domů. 8) Cesta skoro dva měsíce,ujetých spousty tisíc km(Rapid šlapal jako hodinky :!: a to mu bylo 11 roků)a kde se nám líbilo,tam jsme se zdrželi,kde ne-šup do auta a jedem.To bylo,než jsme měli děti-teď hlavně Itálie-je to blízko,moře krásné....mama mia. :lol:
Včera,když u nás napadl sníh,co poslal Macháček :roll: ,tak jsem uvažoval o emigraci do teplých krajin. :cry:
Jo ještě pro Mr.Scullyho-jih Itálie je nádhera,čím jižněji,tím méně turistů,ale i země se mění z průmyslového moderního severu......je to cesta k zemědělcům :lol: do minulého století na jihu. :lol: Ale za vidění to stojí a i ceny jsou na jihu lepší :wink: .Hlavně pozor na "mafiány". :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „Pokec“