Taky bych rád nový rádio

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
v.Parnik6045
*
Příspěvky: 77
Registrován: 10 pro 2006, 19:08
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Taky bych rád nový rádio

Příspěvek od v.Parnik6045 »

....ale vymyslel jsem si,že nechci ani kazetu,ani cédo.Jakákoliv točící se mechanika je časem zdrojem problémů.Tudíž chci rádio,který bude mít jen USB vstup.Vyrábí některá firma něco podobnýho ??Dik !!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

Jo jo, moje řeč. Všechno co se točí, nebo obsahuje nějakou mechaniku, je dřív nebo později zdrojem poruch. USB vstup mají ve svých výrobcích snad už všechny firmy, zabývající se výrobou autorádií. A některé (jako třeba HYUNDAI :D ) mají i slot na SD kartu, což je asi to úplně nejlepší, bo z rádia nikde nic netrčí, ale hlavní výhoda je, že hudba nepřeskakuje, i když jedete po tankodromu. :wink: Třeba takový Sencor má kromě USB a SD navíc i vestavěné bluetooth - handsfree. Má prý slabší mikrofon, takže nic moc, ale myšlenka je to dobrá.
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak mechanika by mela vydrzet par let, alespon moje Alpine je z roku 2003 a slape jak chodinky...kdyz si clovek koupi Hyundai, tak se nesmi divit. Btw, Alpine tusim nenabizi zadny USB apod a jsem za to rad.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Macek_X
*
Příspěvky: 49
Registrován: 07 úno 2006, 15:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek_X »

No jak tak koukam tak 100 lidí 100 chutí.. :) ja si pořidil do hačka secoor takřka za pakatel a jsem s ním vic než spokojený krom cd mechaniky ma i slot na již zminované pamětové karty a USB...zatim šlape bez problému a kamaradům co ho maj taky.takže doporučuju určitě tohle :wink:
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

"Taky bych rád nové rádio"

Tak napiš ježíškoví jako já..a on ti ho přinese..jako mě ja jsem spokojeny :lol: :lol:
Uživatelský avatar
v.Parnik6045
*
Příspěvky: 77
Registrován: 10 pro 2006, 19:08
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od v.Parnik6045 »

Davepic píše:"Taky bych rád nové rádio"

Tak napiš ježíškoví jako já..a on ti ho přinese..jako mě ja jsem spokojeny :lol: :lol:

Vidíš,to mě nenapadlo... :twisted:
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“