TUCSON 2005

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vlapo
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2022, 22:53
Bydliště: Kolín

TUCSON 2005

Příspěvek od Vlapo »

Zdravím všechny na fóru. Jsem tu nový a prosím o radu. Koupil jsem starší (2005) Model Tucsonu a zjistl několik závad, které postupně odstraňuji. Ale narazil jsem na problém s kterým si nevím rady a proto vás, kteří máte více zkušeností, prosím o pomoc.
Při výměně žárovky v zavazadlovém prostoru se "něco" stalo.
Žárovka v kufru nesvítí , nejde zásuvka 12V v kufru, nesvítí palubní hodiny, při otevření dveří nesvítí dolní žárovky ve dveřích a co je největší problém - Nefunguje centrál.zamykání dveří a to jak z DO tak při použití klíčku. ALE centrálnně se auto zamkne a odemkne ovladčem uvnitř auta na dveřích řidiče.
Závěrem : Pravděpodobně vypadlo "někde" napětí . Prošel jsem všechny pojistky -jak uvnitř, tak v mororovém prostoru a přezkoušel všechna dostupná relátka. Vše se zdá být v pořádku . Už nevím , čeho bych se chytil, proto vás prosím o pomoc . Kde hledat závadu ????
Děkuji za pomoc Láďa
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vlapo
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2022, 22:53
Bydliště: Kolín

Re: TUCSON 2005

Příspěvek od Vlapo »

Ahojky . Chyba po čtyrech dnech nalezena !!! :lol: =D> :lol: .
Jako info pro ostatní - závada byla na patici pojistky 10A ROOM LP- prasklý drát ](*,) ](*,) ... Ale dostat se tam - to byl docela porod .... Láďa
Uživatelský avatar
Vlapo
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2022, 22:53
Bydliště: Kolín

TUCSON 2005 -čerpadlo ostřikovače

Příspěvek od Vlapo »

Ahojky, mám malý technický problém ... nefunguje mi čerpadlo ostřikovače. Nevíte někdo jak ho "vydolovat " z auta??? Odstranil jsem podběh, ale čerpadlo je až vpředu -téměř pod předním nárazníkem . Je to na "zlomený ruce" a nemůžu se tam dostat. Neznáte někdo nějaký fígl, jak se dostat k čerpadlu, aniž by se musel demontovat celý přední nárazník ??? Díky za případné (seriozní) rady. Láďa
Odpovědět

Zpět na „TUCSON“