Jaký přívěsný vozík

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Jaký přívěsný vozík

Příspěvek od petzl62 »

Jojo, kdo má s vozíky už něco odježděno, sakra dobře ví, že vždycky + zátěž na kouli v rámci možností :wink:
Jinak se vystavuje možnému milému kolotoči s houpačkou dohromady 8-[
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Reklama
 

hrdas
Příspěvky: 1
Registrován: 01 lis 2023, 09:08

Re: Jaký přívěsný vozík

Příspěvek od hrdas »

Na doporučení jsem si koupil KLABO, ale byla to velká chyba. Věřím, že konstrukce a nápravy jsou fajn, ale deska, kterou použili coby podlahu, se rozpadá. A to jsem si připlatil za silnější, kterou mi nabídli. Pokud chcete odvézt nějaký materiál, který nechcete kurtovat k integrovaným okům, nejspíš to deska vydrží. Ovšem já jsem si nechal nakonfigurovat celý vozík proto, abych na něm mohl převážet motorky (příp. čtyřkolku, zahradní traktůreka pod.), připlatil jsem si za vše, co mi nabídli: silnější podlaha, 3+3+2 oka, otočné kolečo vpředu, bočnice (původně jsem chtěl jen plato), opěrnou nohu... A je mi to všechno k ničemu, protože oka se z té desky trhají po jednotkách ujetých kilometrů. V minulosti jsem si občas půjčil vozík od kamarádů a nikdy jsem nezaznamenal sebemenší problém. Vozík Klabo je šmejd, či spíš polotovar, který je tak špatně vymyšlený, že si jej musíte dodělat po své linii, aby se vám nerozpadl. Já jsem platil cca 40 tis. Kč, ale vozík je nepoužitelný, tak stojí v garáži. Budu jej muset dodělat. V žádném případě nedoporučuji!
Georges
**
Příspěvky: 338
Registrován: 05 bře 2009, 15:16

Re: Jaký přívěsný vozík

Příspěvek od Georges »

hrdas : Naprosto souhlasím. Taky jsem si půjčil přívěsný vozík Klabo. Nic horšího jsem za autem neměl. Horko těžko jsem dovezl asi 200 kg betonových cihel a pár pytlů cementu. Vozík za autem tancuje jak ve StarDance, vybočuje do stran, vůbec nedrží stopu za autem a podlaha se rozpadá.
40 OO0 Kč bych za něj nedal ani omylem ...
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký přívěsný vozík

Příspěvek od Mexican »

mna vzdy prekvapi preco sa ludia vydavaju do slepych uliciek. Su overene znacky, ktore su lacnejsie (pongratz, Vezeko) a mnozstvo dalsich brandov ktore su overene uzivatelmi. Ale o tom sme tu uz diskutovali :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Jaký přívěsný vozík

Příspěvek od milda h »

Mám Vezeko a naprostá spokojenost.
Koukám, že jsem zde už psal, strana "2" Takže omluva.
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
panpetr
**
Příspěvky: 127
Registrován: 14 zář 2014, 18:57

Re: Jaký přívěsný vozík

Příspěvek od panpetr »

mam klabo 230 profi a max spokojenost , zvladlo i stavbu domu a vysel v kovidu na 26 i s koleckem a plachtou.
ix35 2,0 crdi 100Kw 2014 4x4 automat ve stajlu :-) -Prodáno

Grand Santa Fe 147Kw 10/2016 4x4 automat v Executive výbavě a paketem Technology - Prodáno

Santa Fe IV 2023 1,6T-GDI HEV 230 HP 4x4 Luxury
Odpovědět

Zpět na „Pokec“