Otevírání dveří kufru zevnitř

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Oříšek
Příspěvky: 4
Registrován: 22 lis 2022, 10:46

Otevírání dveří kufru zevnitř

Příspěvek od Oříšek »

Ahoj,

Nemáte prosím nějaké informace, jestli lze u i30 WG otevírat dveře kufru zevnitř? Na plastu je zevnitř vylisovaný piktogram "páčky" pro otevření, nicméně ta páčka je pravděpodobně schovaná ve špáře, těžko přístupná.

V manuálu jsem na toto téma nic nedohledal, a to je i popsáno jak používat háčky na oděvy :D jde mi především o to, jestli lze dveře kufru zevnitř otevírat pravidelně, jestli zmíněná páčka není pouze jednorázová nouzová záležitost...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vysous
**
Příspěvky: 462
Registrován: 16 lis 2021, 14:27

Re: Otevírání dveří kufru zevnitř

Příspěvek od Vysous »

Plochým šroubovákem, řekl bych že je to opravdu jen nouzovka.
i30 kombi MY2022 1.0 T-GDI, Engine Red, Family Smart (od 16.3.2022)
Focus Mk.2 kombi MY2007 1.8, Rudá metalíza!, Ghia (16.3.2016 - 16.3.2022)
zopper
**
Příspěvky: 235
Registrován: 15 úno 2022, 13:49

Re: Otevírání dveří kufru zevnitř

Příspěvek od zopper »

A nebo klicem. A kdyz jsme u tech dveri a vyuziti klice, tak spravnym drbnutim* do zamku otevrenych patych dveri se zamek zavre a auto si mysli, ze je zavrene a ochotne se necha zamknout s dverma nahoru. Mohlo by se taky nekdy hodit, treba na chalupe nebo v kempu. :D

* Proste predstirat, ze do toho strcil ten protikus. Bacha, muze to skripnout prst.
i30 2021 1.5 T-GDI MHEV Style, DCT
Oříšek
Příspěvky: 4
Registrován: 22 lis 2022, 10:46

Re: Otevírání dveří kufru zevnitř

Příspěvek od Oříšek »

Hezký den, tak po roce jsem se na otevírací páčku zeptal technika na garančce a kufr je možné tímto způsobem zevnitř otevírat zcela běžně, páčka 5. dveře nevysadí, ani po jejím použití není třeba návštěva servisu.
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Ostatní“