čakanie na i20

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: čakanie na i20

Příspěvek od amaize »

Hardcam píše:Auto si snad kupujes pro sebe a ne pro dalsi prodej.
Ja jsem teda za skladovku rad, ale je fakt ze u i20 nejsou ceny treba o 200tKc nizsi.
no to bych jich koupil hned 5 a obratem prodal jako "neskladovky" :- určo by byl velký zájem , samo že prodej za 200... :lol:
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Reklama
 

PetrT30
*
Příspěvky: 87
Registrován: 19 úno 2011, 21:08

Re: čakanie na i20

Příspěvek od PetrT30 »

Poka píše:Skladovky nejsou žádný rok výroby 2010.
Nejsou to ani předváděčky.
Jsou to prostě vozy,které jsou v dané zemi skladem!
Já měl výběr ze skladovek jen s rokem 2010. A ještě k tomu barvy které jsem nechtěl a všechny byly bez ESP - což chci. Přece si nebudu kupovat něco co se mi nelíbí!? A jen proto že je skladem.
i20 Inclusive Plus 1,4 - 5 st. manuál, Dark Grey, ESC+TCS - najeto cca 55000 - kravál v kabině stále k nevydržení :-) = tohoto auta jsem se šťastně zbavil!!!!
pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: čakanie na i20

Příspěvek od pepe pedro »

to čekání je strašny.už ma to nebavý.Že sme si objednali 1.4 inclusiv plus,tak za to trpíme?!A ešte trpet budem :cry:
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
Uživatelský avatar
isquash
**
Příspěvky: 204
Registrován: 05 lis 2010, 10:23
Bydliště: Litoměřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: čakanie na i20

Příspěvek od isquash »

Sice jednu i20 už mám, ale rodiče mého kolegy si objednali v únoru i20 v automatu a termín dodání mají taky polovinu června. Na dodání se těším, zřejmě stejně jako oni, protože předpokládám, že mě svezou a osobně jsem zvědav na spojení automatu a 1,4 motoru. :-)
Havroš bude vědět o koho jde, protože jsem ho jako prodejce doporučil i přesto, že jsem od něj a ani od jeho zaměstnavatele auto nevzal. O doproručení mě přesvědčilo jeho prozíravé: "Máte mi napsat, něco se dá vždy vymyslet".
HYUNDAI i20, motor 1,2 57kW, výbava Family Plus, barva Electric green, od 9.12.2010
http://www.spotreby.cz/hyundai-i20-1,2i-dohc-16v-57-kw-78-hp-a6018/
Uživatelský avatar
lenkakytka
*
Příspěvky: 85
Registrován: 23 říj 2008, 21:41
Bydliště: Plzen

Re: čakanie na i20

Příspěvek od lenkakytka »

Tak vás tu zase po nějaké době zdravím.Od včera jsem hrdou majitelkou i20 bery redy.Jsem s autička nadšená,vím co od něj čekat,takže jsem v pohodě.Jen by mě zajímalo,máte někdo při sešlápnutí brzdy,delší jakoby prošlápnutí,než to začne brzdit?Není to nic tak hrozného ale přesto mě to zajímá.Lenka
Hyundai i30 1,4 Satin Amber New Komfort.
Můj nugàtek .
Předchozí i20 1,2 Bery Red Incuslive Plus
Úspěšně prodán po čtyřech letech
standas
**
Příspěvky: 297
Registrován: 24 bře 2011, 12:55

Re: čakanie na i20

Příspěvek od standas »

lenkakytka píše:Tak vás tu zase po nějaké době zdravím.Od včera jsem hrdou majitelkou i20 bery redy.Jsem s autička nadšená,vím co od něj čekat,takže jsem v pohodě.Jen by mě zajímalo,máte někdo při sešlápnutí brzdy,delší jakoby prošlápnutí,než to začne brzdit?Není to nic tak hrozného ale přesto mě to zajímá.Lenka

Chvilku si počkej, musí si sednout destičky a celkově.
Hyundai i30cw CRDi 66KW hnědá 2011
standas
**
Příspěvky: 297
Registrován: 24 bře 2011, 12:55

Re: čakanie na i20

Příspěvek od standas »

a já poořád čekám a čekám,

ale stejně jsem radši, než mít skladovku (který jsou většinou na krámech a lidi je vošahávaj, což poškrábe lak víc než pohled) s pocitem, že je moje a někde si to štráduje po pásu v Nošovicích.
Hyundai i30cw CRDi 66KW hnědá 2011
Uživatelský avatar
isquash
**
Příspěvky: 204
Registrován: 05 lis 2010, 10:23
Bydliště: Litoměřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: čakanie na i20

Příspěvek od isquash »

lenkakytka píše:Tak vás tu zase po nějaké době zdravím.Od včera jsem hrdou majitelkou i20 bery redy.Jsem s autička nadšená,vím co od něj čekat,takže jsem v pohodě.Jen by mě zajímalo,máte někdo při sešlápnutí brzdy,delší jakoby prošlápnutí,než to začne brzdit?Není to nic tak hrozného ale přesto mě to zajímá.Lenka
Tak se nám to tu pěkně rozrůstá. :-) Gratuluju k novému autíčku a ať dobře slouží k tvé spokojenosti.
Co se týče brzdového pedálu, tak obdodný pocit mám hlavně když přesedám s velkého rodiného auta do malého. :)

standas píše:a já poořád čekám a čekám,

ale stejně jsem radši, než mít skladovku (který jsou většinou na krámech a lidi je vošahávaj, což poškrábe lak víc než pohled) s pocitem, že je moje a někde si to štráduje po pásu v Nošovicích.
Nemyslím si, že všechny "skladovky" jsou ošahané a poškrábané. Stačí se rozhlédnout kolem salónu prodejce a zjištíš, že ne každá "skladovka" jde na showroom. Když jsem objednával auto, tak prodejce kouknul přes svůj informační systém do centrálního skladu a zjistil mi počet příslušných barev, které jsou určeny pro CZ trh. Pokud se nepletu, tak v Nosovicích se dělá i30 a ix20. I20 k nám putuje z Turecka.
HYUNDAI i20, motor 1,2 57kW, výbava Family Plus, barva Electric green, od 9.12.2010
http://www.spotreby.cz/hyundai-i20-1,2i-dohc-16v-57-kw-78-hp-a6018/
Uživatelský avatar
lenkakytka
*
Příspěvky: 85
Registrován: 23 říj 2008, 21:41
Bydliště: Plzen

Re: čakanie na i20

Příspěvek od lenkakytka »

Ději za radu.Manžel ten je spíš rád,protože u Acenta je to obráceně.Jinak co říkáte na volant.Nevím zda to mají všechny i20 ale pro projetí zátočinou se sám nevrací.Né že by to byl takovej problém ale vím že mě tu někdo poradí.Jinak skladovka to teda není,jak tu někdo psal.Čekala jsem od února aco se týče škrábancú,ty tam budou velmi rychle.Já už ho objevla hned v salonu,je na kufru a též to neřeším,určitě není poslední,tomu se nelze vyhnout.Už mám najeto prvních 50 km. a syn by v něm i spal.
Hyundai i30 1,4 Satin Amber New Komfort.
Můj nugàtek .
Předchozí i20 1,2 Bery Red Incuslive Plus
Úspěšně prodán po čtyřech letech
Uživatelský avatar
koko
**
Příspěvky: 103
Registrován: 08 lis 2010, 09:29

Re: čakanie na i20

Příspěvek od koko »

Škrábance jsou hned vidět, :( po umytí to chce nějakou slušnou leštěnku a bude vše v poho. :lol: Já jsem zatím na nic, co by mi vyhovovalo nenarazil. Otázka pro ostatní: :-# můžete doporučit čím přeleštit: leštěnka nebo vosk?
ix35 1,6 GDI
i20
Lantra
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: čakanie na i20

Příspěvek od amaize »

používám 2x ročně tekutý vosk s teflonem Turtle Wax Plus PTFE
jinač tento dotaz pak přemístím

a myslím , že skladovek asi moc nebude když tu každý píše , že musí čekat min.1 až 2 měsíce,pokud by ty skladovky byly pak by je 1/2 z Vás koupila , tak to už normálně chodí
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
PetrT30
*
Příspěvky: 87
Registrován: 19 úno 2011, 21:08

Re: čakanie na i20

Příspěvek od PetrT30 »

Čekala jsem od února aco se týče škrábancú,ty tam budou velmi rychle.Já už ho objevla hned v salonu,je na kufru a též to neřeším,
Tak to se ti divím. Koupit si nové auto už poškrábané :-k
To bych byl pěkně nasranej
i20 Inclusive Plus 1,4 - 5 st. manuál, Dark Grey, ESC+TCS - najeto cca 55000 - kravál v kabině stále k nevydržení :-) = tohoto auta jsem se šťastně zbavil!!!!
PetrT30
*
Příspěvky: 87
Registrován: 19 úno 2011, 21:08

Re: čakanie na i20

Příspěvek od PetrT30 »

amaize píše:používám 2x ročně tekutý vosk s teflonem Turtle Wax Plus PTFE
jinač tento dotaz pak přemístím

a myslím , že skladovek asi moc nebude když tu každý píše , že musí čekat min.1 až 2 měsíce,pokud by ty skladovky byly pak by je 1/2 z Vás koupila , tak to už normálně chodí
Jen to tady nech ať na to pak nehledám jak trotl. Dík
i20 Inclusive Plus 1,4 - 5 st. manuál, Dark Grey, ESC+TCS - najeto cca 55000 - kravál v kabině stále k nevydržení :-) = tohoto auta jsem se šťastně zbavil!!!!
Uživatelský avatar
Sysfun
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 dub 2011, 17:20
Bydliště: Nitra

Re: čakanie na i20

Příspěvek od Sysfun »

Ja som akurat dnes poumyval moj terajsi povoz (Forman :D ) a tiez som pouzil potom vosk Turtle Wax. Na to ake je to auto stare (r.v.'93), vyzera teraz prekvapivo dobre :) Az na par miest, kde sa uz ten lak predsalen odplupuje.
Hyundai i20 1.4 Style
Uživatelský avatar
lenkakytka
*
Příspěvky: 85
Registrován: 23 říj 2008, 21:41
Bydliště: Plzen

Re: čakanie na i20

Příspěvek od lenkakytka »

No tak naštvaná jsem teda nebyla,je slabej pod kufrem a všimla jsem si ho venku u našich ale na první pohled si toho nikdo ani nevšimne a vyvádět kvúl tomu mě přišlo zbytečné,bejt to až na plech a silné tak to je o něčem jiném.Co já koukák tady u nás tak je tu každé auto.Hele kde seženu ten vosk.Malej nám u Acenta před dvěma roky pěkně poškrábal předek.(myslela jsem že ho zakousnu,dědeček nehlídal,kreslil si křídou)A jinak že se auta nekradou,tak už asi taky neni pravda.Prodejce říkal že tady u nás v Plzni,si paní u nich koupila i30 a po měsíci jí ho někdo ukradl před naší nemocnicí a to je to velká nemocnice.
Hyundai i30 1,4 Satin Amber New Komfort.
Můj nugàtek .
Předchozí i20 1,2 Bery Red Incuslive Plus
Úspěšně prodán po čtyřech letech
Odpovědět

Zpět na „i20 Pokec“