Stringův Fastback

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

Alfe díky :wink:

Hugo, já nevím, ale připadá mi, že nemám clonění, ale opravdu že se rozsvěcují různě natočené segmenty :-k když se podívám do paraboly, tak tam vidím v každém světle 3 chipy které jsou pootočené vůči sobě a při tom vykreslování to jde plynule, žádné rychlé přeblikávání, u toho potkávacího si umím představit, že je uvnitř čočky clona, která to při dálkových odcloní a pak už to reguluje pouze natáčením, ale nevím jak to zjistit, každopádně bi-xenony jsem už měl možnost vyzkoušet a tam ta clonka byla i slyšet, jak to přepínalo, u Tourana nic slyšet není u stojícího auta, tak netuším.

Každopádně není to MATRIX , tam je těch chipů mnohem víc.
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od idam.i »

Neviem ako vo vyšších modeloch,ale myslím že v i30 :hyu: ešte Matrix neprezentoval.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Pjotr1
***
Příspěvky: 800
Registrován: 26 črc 2020, 17:51
Bydliště: ostrov pozitivní deviace

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Pjotr1 »

Stringo velmi dobrý výběr. Touran je taky můj favorit. Ať slouží.
Mohu se v krátkosti zeptat na detaily koupě ? Jakým způsobem jsi to dovezl, nějaké problémy ? Co je potřeba zařídit v ČR. Kolik to celé stálo
i30 kombi 2020- Style 1.4 t-gdi navi Olivine Grey
ex : Nissan Primera 2.0i
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

Prosím tě, našli jsme auto na mobile.de a s kamarádem co už takhle pár aut pro sebe přivezl jsme pro auto jeli. Pro auto jsme jeli vlekem, takže nám odpadla starost s převozní značkou a Německým pojištěním (to je třeba když s autem chceš odjet po ose a stojí to nějaké peníze, co vim tak převozní značky cca 250€ a něco bude dočasné 1-2 denní pojištění). Byl to větší autobazar, od nich jsme dostali veškeré papíry, zaplatili převodem a jeli domů. Tady už jenom na STK udělat evidenční kontrolu za 500kč (dovozovou jsme dělat nemuseli, protože když je platná STK z Německa, tak to už není potřeba jako dřív). A potom na úřad, kde to necháš přepsat na sebe, tam musíš mít klasický vyplněný formulář, originální velký a malý technický průkaz z Německa, kupní smlouvu, protokol o evidenční kontrole a zelenou kartu, občanku a plnou moc pokud bude jiný vlastník a provozovatel vozidla. Zaplatíš 800kč správní poplatek. DPH se asi neřeší, nikdo se na to neptal a já taky ne, asi je to jenom u nových aut 8)

Možná jsem na něco zapomněl, ale jel jsem pro auto takhle poprvé a spoustu mi toho uniklo a ani neumím Německy :lol:
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pjotr1
***
Příspěvky: 800
Registrován: 26 črc 2020, 17:51
Bydliště: ostrov pozitivní deviace

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Pjotr1 »

Dík za popis. To zni celkem v pohodě, jako že už konečně mohu vybírat nejen v Čechách. I pár dalších si nechalo dovézt auto z Německa. Jasně je potřeba dodržet několik podmínek.
Dík a užívej koncernu.
i30 kombi 2020- Style 1.4 t-gdi navi Olivine Grey
ex : Nissan Primera 2.0i
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

No, chce to někoho, kdo umí dobře Německy a ideálně kdo už to alespoň jednou absolvoval, já bych tam sám nejel. Navíc jsme si ulehčili práci tím, že jsme auto vezli na plaťáku. :wink:

Jojo, vrátil jsem se ke koncernu a jento fajn, podařil se celkem vybavený kus tak se teď rozmazluju :D
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Espero »

V naší rodině jsou VW auta zakázaná.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

Až takhle jo? A důvod?

Já měl jako první auto Golf II, pak Octavii II combi, manželka měla po tchánovi tu Fabii II combi (tchán celej život jenom Škodovky), teď máme doma toho Fastbacka a Tourana. Já jsem s koncernem v podstatě neměl nikdy problém, jenom cenově jsou dost přestřelený...
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od milosh »

Dobrej kup, je to kus kvalitniho auta, kamos ho ma taky, kupoval pred par lety za 700 plnou vybavu uplne new, dnes uz by to bylo mnohem vic. Me by vadilo ze tuto znacku maji radi zlodeji a ze jich jezdi jak oktavek :) Ale kdyz dobre pojistis asi je to vcajku.
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Espero »

Stringo píše: 23 srp 2023, 05:59 Až takhle jo? A důvod?
Důvod. Totaleinsatz mého nebožtíka otce, jak říkal. Tenkrát si ta firma přivlastnila něco, za co nezaplatila. Protože já si jejich auta od nich přivlastnit bez zaplacení nemůžu, tak se takto aspoň snažím jim nedat vydělat peníze. Nejde o ta samotná auta v technickém smyslu, proti těm nic nemám. Už to budeme mít ve 3. generaci, napřed otec, potom já a učím i mého syna, že VW ne. Samozřejmě, že kvůli naší rodině nezkrachují, ale ani my nejsme nijak poškozeni, jezdíme jinými značkami, to je vše.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
lumix
****
Příspěvky: 1381
Registrován: 03 říj 2016, 21:58

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od lumix »

Kolega v práci si ho nedávno pořídil také, řekl bych stejnou barvu, motor a asi i výbavu +/- a také z DE, jezdi často kempovat, tak to využije, šikovné prostorné auto, pohodlné nastupování jako do SUV. Já bych ho sice nechtěl, nemám nějak rad tento typ aut, navíc bych ten prostor nevyužil, dokonce ani v dobách kdy jsme jeli na dovolenou s kočárkem jsem nenaplnil kufr Octavie výrazně nad roletu. Od VW by se mi líbil Arteon ale jedine s 2,0 TSI, případně Tiguan.
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

milosh: pojištěný to mám na havarijko, plus je tam satelitní hlídaní za 2500kč/ročně tak snad to bude fungovat... Právě kvůli tomu, že je to celkem dost oblíbený, tak jsem tam nechal dát hlídání (i když teda ta cena zařízení a instalace nebyla levná :roll: ).

Espero: jo takhle, já myslel že kvůli technice.

Lumix: já musel koukat na zadní místa, kvůli třem dětem, do Octavie, která by nám bohatě stačila se nám bohužel nevměstnají tak, aby jeli pohodlně, proto tohle, a fakt mě překvapuje ten vnitřní prostor vůči celkovým rozměrům auta, je to hodně povedené, takdy smekám před konstruktéry. Já bych si jinak Tourana taky nějak nekupoval kvůli tomu, že by se mi líbil. Tohle byla koupě z rozumu :wink:
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pjotr1
***
Příspěvky: 800
Registrován: 26 črc 2020, 17:51
Bydliště: ostrov pozitivní deviace

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Pjotr1 »

já bych na sledování asi použil pár airtagů resp jejich klonů pro android, je to levnější.
i30 kombi 2020- Style 1.4 t-gdi navi Olivine Grey
ex : Nissan Primera 2.0i
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od idam.i »

Lumix máme podobný vkus na autá aj motory.👍
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

Arteon v Shootingbreaku je luxusní, bohužel, garáž a taky cena [-X

Jak jsem psal, Touran je auto z rozumu :)

Jinak to sledování, měl jsem na zkoušku pár aliexpresových BT sledovačů a nefunguje to, nefunguje to kvůli tomu, že mobil který k tomu potřebuješ se každou chvíli odpojuje, tohle je non-stop on-line sledování, funguje to perfektně. Každopádně na i30 to nemám, tam není předpoklad že to někdo bude krást a když pojedeme někam dál od domova, pojedeme Touranem.
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Auta členů“