Piskanie zadnej napravy pri nerovnostiach

Tlumiče, nápravý, brzdy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatchwud »

laufas píše:
tatchwud píše:
laufas píše: ano ano, taky si to uzivam, jen me stve, ze kazda pisnicka ma jiny basy. nektera mlati az moc a nektera ja akorat. musim to porad prenastavovat
Tak to je asi chyba v hlasitosti jednotlivých písniček.Na to stačí prográmek AUDACITY,kde se dají písničky srovnat na stejnou zvukovou hladinu.
dik,jen nejak nevim, jak se to dela v tom programku :roll:
http://www.slunecnice.cz/sw/audacity/exe/

Soubor - Otevřít - myší (nebo CTR+A) vybrat klip - Efekty - Zesílit -OK-Soubor - Exportovat jako Wav (mp3)-uložit.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Příspěvek od laufas »

tatchwud píše:
laufas píše:
tatchwud píše: Tak to je asi chyba v hlasitosti jednotlivých písniček.Na to stačí prográmek AUDACITY,kde se dají písničky srovnat na stejnou zvukovou hladinu.
dik,jen nejak nevim, jak se to dela v tom programku :roll:
http://www.slunecnice.cz/sw/audacity/exe/

Soubor - Otevřít - myší (nebo CTR+A) vybrat klip - Efekty - Zesílit -OK-Soubor - Exportovat jako Wav (mp3)-uložit.
díík! :wink:
edit: Ja myslel, ze se mi ty pisnicky sladi na stejnou vlnu vcetne hlasitosti, basu, vysek atd. Ty pisnicky jsou ruzne nastaveny a to zesileni/zeslabeni nic neresi,ptze nvm o kolik to mam zesilit/zeslabit ,aby to byly vsechny stejny. Jsem amater a nevim, jak to popsat. :roll:
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
gul
*
Příspěvky: 25
Registrován: 25 črc 2011, 20:08

Re: Piskanie zadnej napravy pri nerovnostiach

Příspěvek od gul »

Tak mám najeto asi 4tis a tento jakoby mňoukavý zvuk se objevil také. Dělá vždy od zadního kola při nerovnostech a hodně zřetelné na retardérech.
Hyundai i30 CW 1.6 CVVT
ex: Honda Civic 3D 1.3 55kW, r.v.93
vena222
**
Příspěvky: 310
Registrován: 23 čer 2010, 18:54

Re: Piskanie zadnej napravy pri nerovnostiach

Příspěvek od vena222 »

Mně při tomto nájezdu taky klepala zadní náprava a byly to povolené dorazy tlumičů.Opraveno v záruce.Od té doby pokoj :-$
Hyundai i30U clasic 1,4i 80 kw,06 2010 blue vivid
Nissan sunny 1,6 r.v.1992
Odpovědět

Zpět na „i30 Podvozek a řízení“