rada:)

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: rada:)

Příspěvek od LongStar »

no to sani za 450 dolacu nebo kolik tam bylo to bych nevzal ani nahodou za ty love

no tak ty svody trebas prave pridaj ten vykon az nahore otacek vespod to pojede asi stejne.

a ten chip bych si nechal udelat od bitpower

jinak jeste porid k tem svodum koplet vyfuk....a myslim ze s tou vackou a chipem to pojede mnohem lip:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Reklama
 

Adas
*
Příspěvky: 57
Registrován: 24 lis 2007, 12:31

Re: rada:)

Příspěvek od Adas »

No to planuju ale nevis kde sehnat ten vyfuk komplet? Ja sem koukal a max co jsem nasel je normalni seriak .. jinak to sani jeste nevim taky semi to zda docela hodne...
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rada:)

Příspěvek od Dr Meduza »

no pravda ze za tu cenu je to sani hodne predrazeny, ale skrtici klapka s vetsim prumerem by mozna nebyla tak uplne od veci
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rada:)

Příspěvek od Dr Meduza »

Na vejfuku sou drahy akorat svody
Ja sem si nechaval delat vejfuk s tim ze sem si dodal vlastni "rezonator" a tlumic, jinak je to jenom naohejbana trubka a vyslo me to na 2500 a je to udelany docela slusne (idkzy to Hujer zkritizoval, tak je to mnohem lepsi nez co sem tam mel za samodomo vyrobeny predtim :mrgreen: )
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: rada:)

Příspěvek od Limitz »

výfuk třeba tenhle :) http://www.sharkracing.com/acecart/bin/ ... =010803000
a na co bys neměl zapomenout jsou brzdy :wink:
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rada:)

Příspěvek od Dr Meduza »

Limitz píše:výfuk třeba tenhle :) http://www.sharkracing.com/acecart/bin/ ... =010803000
a na co bys neměl zapomenout jsou brzdy :wink:
Hm to je taky slusne mastny
Tohle ti vyrobi v jakymkoliv lepsim vejfukoservisu za tretinu ceny (a bez "tlumice" na konci este za min :twisted: )
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: rada:)

Příspěvek od LongStar »

Limitz píše:výfuk třeba tenhle :) http://www.sharkracing.com/acecart/bin/ ... =010803000
a na co bys neměl zapomenout jsou brzdy :wink:
no ono to bude mit 600koni:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Adas
*
Příspěvky: 57
Registrován: 24 lis 2007, 12:31

Re: rada:)

Příspěvek od Adas »

hh brzdy sou nove....vepredu nejake kravky s dirama a vzadu brembo:D lepsi by bylo naopak ale predek a brembo =moc penez :) 600 koni :) to neni supra sakra....stacilo by takovejch 160 ale to nevim jestli to po tech upravach bude.. chip+vacka+svody+vyfuk+sani a jeste nejake ty koniny a sem zvedavej.. 8)
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rada:)

Příspěvek od Dr Meduza »

co naka uprava halvy? lesteni a rozsireni kanalu, slicovani se sanim a vejfukem
vyplati se to u takovyhodle motoru este, nebo uz je opracovanej tak jemne a presne z vyroby (ja porad ziju v dobe karburatorovejch skodovek, kde tohle je zaklad)?
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Adas
*
Příspěvky: 57
Registrován: 24 lis 2007, 12:31

Re: rada:)

Příspěvek od Adas »

To musi vydrzet ne? ja to taky nevim ale ten narust nebude az takovej velkej na nejake upravy hlavy ikdyz by se mozna taky hodila :) v pondeli to budu zarizovat a jestli mi to prijde a zjistim ze jeste musim upravit hlavu a vsechno kolem tak me jebne :D
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rada:)

Příspěvek od Dr Meduza »

No ja osobne bych asi spis sel cestou upravy hlavy (komprese, kanaly,..) dat tam tu vacku z 1.8 a k tomu nechat nahrat naky odpovidajci mapy do ecu (nebo este lip nechat naladit primo pro motor)
K tomu nakou "sportovni" vlozku do filtru a pruchozi vejfuk bez katu (pripadne s nakym specialnim, aby to proslo emisema)
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Adas
*
Příspěvky: 57
Registrován: 24 lis 2007, 12:31

Re: rada:)

Příspěvek od Adas »

A kde mi to udelaj? pochybuju ze v H servisu do toho pujdou ...a n a kolik to tak vyjde?
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: rada:)

Příspěvek od DEDe »

LongStar píše:no to sani za 450 dolacu nebo kolik tam bylo to bych nevzal ani nahodou za ty love

no tak ty svody trebas prave pridaj ten vykon az nahore otacek vespod to pojede asi stejne.

a ten chip bych si nechal udelat od bitpower

jinak jeste porid k tem svodum koplet vyfuk....a myslim ze s tou vackou a chipem to pojede mnohem lip:)
za 450 dolacu to neni jen sani tam toho je vic sani je tam tak za 4 tacky max.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
jonathanvanreed
*
Příspěvky: 33
Registrován: 18 lis 2008, 09:28
Kontaktovat uživatele:

Re: rada:)

Příspěvek od jonathanvanreed »

byt tebou zajdem do servisu zmeriat tlak vo valcoch. V pripade ze nebude ok, (co asi nebude pri coupe z roku 96, hlavne ked to uz niekdo nedajboh pripiekol.. :) ) tak nechat prevrtat valce (zvysis aj trosku obsah) a dat vacsie piesty aj s kruzkami. To je tak 1000kc za prevtanie a asi 8-10 tis za piesty aj s kruzkami. potom nechat zbrusit aj blok aj hlavu, zmenis kompresny pomer. (1000kc) Zabrusit ventily, (urcite netesnia uz ako maju po 12 rokoch:-) dalsich 1000kc) trosku prelestit sacie potrubie, ale vazne iba trosku akurat zarovnat tie kopceky co ostali po odliati. Vraj zvacsanim sa radikalne znizuje zivotnost motora. Mozno nejaky sportovy filter, nech to dycha. Ten origos aj stou krabicou je na tak na 2 veci. Potom zvody, mozno nejake najlepsie pieskom lestene, ale to bude mastne ako svina. Stacia aj normalne ked sa snimi trosku pohras. Urcite vyfuk, daj si tam nejaku nerezovu trubku, neviem kde ju poohybaju ani kde predaju. Snazim sa to niekde aj ja zohnat :) Najlepsie asi +-50mm v priemere so stenou tak 1-2mm. A koncovy diel. Mozno nechat este zabrusit vacky. Na chip sa vykasli, pri tomto aute to zvysi akurat spotrebu. Este mozno svieckove kabely a sviecky....

A urcite ucitis rozdiel... :D

A ked ti to nebude stacit tak za dalsich 20 tis by som rozmyslal nad kompresorom a intercoolerom.
to by malo nejake koniky este pridat. :twisted:
Hyundai coupe '97 2.0i G4GF
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rada:)

Příspěvek od Dr Meduza »

jonathanvanreed píše:byt tebou zajdem do servisu zmeriat tlak vo valcoch. V pripade ze nebude ok, (co asi nebude pri coupe z roku 96, hlavne ked to uz niekdo nedajboh pripiekol.. :) ) tak nechat prevrtat valce (zvysis aj trosku obsah) a dat vacsie piesty aj s kruzkami. To je tak 1000kc za prevtanie a asi 8-10 tis za piesty aj s kruzkami. potom nechat zbrusit aj blok aj hlavu, zmenis kompresny pomer. (1000kc) Zabrusit ventily, (urcite netesnia uz ako maju po 12 rokoch:-) dalsich 1000kc) trosku prelestit sacie potrubie, ale vazne iba trosku akurat zarovnat tie kopceky co ostali po odliati. Vraj zvacsanim sa radikalne znizuje zivotnost motora. Mozno nejaky sportovy filter, nech to dycha. Ten origos aj stou krabicou je na tak na 2 veci. Potom zvody, mozno nejake najlepsie pieskom lestene, ale to bude mastne ako svina. Stacia aj normalne ked sa snimi trosku pohras. Urcite vyfuk, daj si tam nejaku nerezovu trubku, neviem kde ju poohybaju ani kde predaju. Snazim sa to niekde aj ja zohnat :) Najlepsie asi +-50mm v priemere so stenou tak 1-2mm. A koncovy diel. Mozno nechat este zabrusit vacky. Na chip sa vykasli, pri tomto aute to zvysi akurat spotrebu. Este mozno svieckove kabely a sviecky....

A urcite ucitis rozdiel... :D

A ked ti to nebude stacit tak za dalsich 20 tis by som rozmyslal nad kompresorom a intercoolerom.
to by malo nejake koniky este pridat. :twisted:
Ty pisty by mozna stacily akorat prekrouzkovat, zalezi jak moc se bude brousit a jak budou vypadat
A na vejfuk podle me staci normalni trubka, kdyz nema zadny prohlubne a dutiny, tak se tam voda nemuze drzet a nerezne to pak zevnitr
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Odpovědět

Zpět na „COUPE“