Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Russell
**
Příspěvky: 364
Registrován: 10 srp 2008, 12:11
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od Russell »

DEDe píše:bysme skoro mohli pokecat na icq se tu pridava tolik lidi ze skosenostma jeste ze tu je tolik navstevniku jinak bysme vubec nevedeli jak na to vid ? ale treba trhnem rekord fora v nejdelsim dialogu :mrgreen: :mrgreen:

Jinak krouzky nevim jaky myslis posli link obrazku treba.
To hej, ani som pomaly nenasiel tvoj prispevok kolko ludi sem pise :D No tak na tomto obrazku je to na pristrojovej doske tie dva strieborne kruhy http://www.edmunds.com/media/roadtests/ ... sh.500.jpg a cel by som aby boli taketo http://l.yimg.com/dv/ag/hyundai_tiburon ... ard_10.jpg chromove.
Santa Fe 2007 2.2 crdi 114kw
Lancia Lybra SW
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od DEDe »

me to prijde uz jako detail tohle . Podleme nejvic dela chrom stredovej panel , rucky a madla dveri a krouzky ventilace , tyhle krouzky uprostred toho si clovek vsimne na tom vsem nejmene. Je fakt ze tak 1.6 tka co si poslal obrazek jak je cela v plastu nevyzni to .
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od DEDe »

tak hosi to tu nikdo nic neosvetluje v aute ? :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
BigPAJA
**
Příspěvky: 168
Registrován: 15 led 2009, 11:25
Bydliště: Komorní Lhotka okr.F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od BigPAJA »

Cau DEDe...
Mno asi tu nikdo neosvetluje vuz jako ty 8)
Me osobne zaujalo jak si nekde popisoval osvetleni kufru, bo to fakt celkem malo sviti.
Ale jak popisujes cele to podsviceni interieru, mi přijde že to bude takova mala diskoteka :mrgreen:

Ale koukal jsem se na netu a jdou sehnat do klasickeho osvetleni nahoru nejake plosne spoje s diodama.
Nevis jde to sehnat nekde v CZ nebo to budu muset objednat ze zahranici?
-== BigPAJA ==-
-== Řídím svůj svět... Hyundai i30 SPORT 1,6CRDi ==-

-== Bejvavalo Hyundai Coupe 2.7 V6 ==-
-== Nově Hyundai Getz 1.1 - milášek mého miláška :-) ==-
-== Jeste je, ale ne moje... Hyundai i30, Hyundai Elantra, Hyundai Accent ==-
Uživatelský avatar
FreeSoul
**
Příspěvky: 111
Registrován: 04 pro 2008, 09:59
Bydliště: Brno

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od FreeSoul »

DEDe píše:me to prijde uz jako detail tohle . Podleme nejvic dela chrom stredovej panel , rucky a madla dveri a krouzky ventilace , tyhle krouzky uprostred toho si clovek vsimne na tom vsem nejmene. Je fakt ze tak 1.6 tka co si poslal obrazek jak je cela v plastu nevyzni to .
Musím nesouhlasit, protože také záleží na barvě auta, a samozřejmě také na vkusu :) Třeba u tvého stříbrného auta se podle mě stříbrná i do interiéru jasně hodí, ale k červenýmu se mě líbí černá :) (aby taky ne, když ji mám)
Také obrázek, který Russell vložil je u červenýho GK a podle mě nikoli 1.6, ale 2.7 podle řadící páky ;)
Hyundai Tuscani 2003, 2.7 V6
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od DEDe »

FreeSoul píše:
DEDe píše:me to prijde uz jako detail tohle . Podleme nejvic dela chrom stredovej panel , rucky a madla dveri a krouzky ventilace , tyhle krouzky uprostred toho si clovek vsimne na tom vsem nejmene. Je fakt ze tak 1.6 tka co si poslal obrazek jak je cela v plastu nevyzni to .
Musím nesouhlasit, protože také záleží na barvě auta, a samozřejmě také na vkusu :) Třeba u tvého stříbrného auta se podle mě stříbrná i do interiéru jasně hodí, ale k červenýmu se mě líbí černá :) (aby taky ne, když ji mám)
Také obrázek, který Russell vložil je u červenýho GK a podle mě nikoli 1.6, ale 2.7 podle řadící páky ;)
jasny oni ty doplnky delaji i v cervenem lestenem kovu to by bylo teprve neco treba ty krouzky na ventilacku :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od DEDe »

BigPAJA píše:Cau DEDe...
Mno asi tu nikdo neosvetluje vuz jako ty 8)
Me osobne zaujalo jak si nekde popisoval osvetleni kufru, bo to fakt celkem malo sviti.
Ale jak popisujes cele to podsviceni interieru, mi přijde že to bude takova mala diskoteka :mrgreen:

Ale koukal jsem se na netu a jdou sehnat do klasickeho osvetleni nahoru nejake plosne spoje s diodama.
Nevis jde to sehnat nekde v CZ nebo to budu muset objednat ze zahranici?
to diodovy osvetleni sem vicel zatim jen na zahranicnich webech ale i tam tam mam zkusenosti ze to dochazi zatim vcelku rychle a cenove je to preci jen lepsi. Ale zase dat za to litr a nekdy neni zase dobre kdyz to sviti az tak moc tak zatim sem do tohodle nesel.

Ani ne covece zas tak diskotekovy to nebude :) o vikendu sem namontoval ten drat a uz mit to sviti nad nohama u ridice a spolujezdce a musim rict ze se mi to fakt libi :) Dokonce me prekvapil i tatik od pritelkyne tak ukaz co si tu delal sem si rikal to rekne takova blbost k cemu to je a ono ne prej vypada to pekne ze mi to v aute taky udelas :) Ani tak pracny to nebylo natahl sem to zatim na klicek na zapalovani bez spinace zatim cekam az prijde ten zbytek. Osvetleni chci jen decentni ne zadny velky hruzy no uvidime to budu upravovat podle toho jak se to bude libit :) Zatim sem do toho dal 2 tis to neni tak hrozne pokud nepocitam ty led prahy ty jsou drahy no :roll:

Ted jsou narade ledky do tech zeber do Trebone to snad stihnu to mit na aute asi nebude jen podsviceni podvozku opet pac sem ho zapomel doma vzit grr
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
FreeSoul
**
Příspěvky: 111
Registrován: 04 pro 2008, 09:59
Bydliště: Brno

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od FreeSoul »

Tady mají nějaké dobré sady osvětlení do GK :)
http://www.diodedynamics.com/
Hyundai Tuscani 2003, 2.7 V6
Uživatelský avatar
Russell
**
Příspěvky: 364
Registrován: 10 srp 2008, 12:11
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od Russell »

DEDe daj fotky ako to svieti :)
Santa Fe 2007 2.2 crdi 114kw
Lancia Lybra SW
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od DEDe »

FreeSoul píše:Tady mají nějaké dobré sady osvětlení do GK :)
http://www.diodedynamics.com/
no moc peknej link :) hned to osonduju ceny jsou supr zalezi jaky bude postovny a balny to zas bude darda jestli to vubec poslou do nasi europy :))

Tak sem na to koukal asi je lepsi si to udelat sam koupit diody a nejakym zpusobem vymyslet uchyceni at uz do rucek nebo i do tech grilu vyjde to mnohem levneji a clovek aspon vi jak na to pak :)
Naposledy upravil(a) DEDe dne 11 kvě 2009, 14:19, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od DEDe »

Russell píše:DEDe daj fotky ako to svieti :)
no v sekci fotak sem psal jak blbe foti za tmy ale hodim sem co se mi povede jan co si nezapomenu vzit fotak do prace :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od KUPIS »

ZDSAREC DEDe.Tu máš návod s fotkama na montáž osvětlení do žebrování blatníku...http://forum.hyundaicoupe.pl/viewtopic.php?f=15&t=1476
osvětlení led..jpg
osvětlení led..jpg (34.46 KiB) Zobrazeno 1346 x
osvětlení žeber led...jpg
osvětlení žeber led...jpg (93.02 KiB) Zobrazeno 1350 x
Obrázek
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od DEDe »

no paradicka dikec :) Vcera mi prislo par veci tak uz mi chybi jen ty prahy a taky to vse namontovat. Ten ramecek neonovej na autoradio sviti teda docela krute moc :) Sem se radoval ze k tomu je i ovladani ale je to jen ovladani co ma OFF - Na hudbu- Svitit porad + regulaci jak moc reaguje na hudbu. Sem se tesil ze je to stmivac a za 150 bych si ten ramecek objednal kuli tomu stmivaci jeste jeden protoze ho nemuzu nikde sehnat gor s reakci na hudbu ale bohuzel :) Ten stmivac budu muset nekde jeste sehnat.

Dnes sem hodim nejaky fota z telefonu kvalita ale nic moc.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od DEDe »

tak nejake fotky sami vidite ze kvalita nic moc (foceno Iphonem slabota ) a v realu to sviti vic syteji a hezcima barvama :) ten drat kolem stredniho tunelu tam mam zatim chycenej jen tak na zkousku neni tam jeste napevno nejdriv to chci vyzkouset nez to tam nejak prilepim. Ten ramecek na fotce vypada ze sviti jeste vic nez je realny zas tak strasny to fakt neni :)

PS: omluvte bordel na koberci . Od Evropy 2 sem za reklamu opravdu nic nedostal 8)

Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od KUPIS »

DEDe tu je dobtej obchod na osvětlení za příjemné kč.Koukni
http://www.svetzarovek.prodejce.cz/p-19 ... 55lm-bily/
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE“