test ix35

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: test ix35

Příspěvek od mylys »

Tady mate dalsi "test".
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: test ix35

Příspěvek od Hardcam »

Testy ctu ted, kdyz jsem na dovolene. Kupodivu je to zabava. Napriklad test Yetiho, ix35, Quashqaie a Koleose...no kdo asi vyhral? A kdyz redaktori napsali, ze si radeji koupi Yetiho v uplnem zakladu nez maximalne vybaveneho Dustera, tak jsem se opravdu utvrdil v tom, ze kam Skodovka strci prachy, ji vychvali.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: test ix35

Příspěvek od laxo18 »

mylys píše:Tady mate dalsi "test".

tak takeho kretena ako napisal tento clanok som uz velmo davno nevidel ved ten ani nevie o com pise ten musel sediet asi v nejakom inom aute
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: test ix35

Příspěvek od zdenek76 »

je to sice takový strohý test, ale jinak já si třeba myslím, že to vystihl poměrně přesně: materiály opravdu nejsou top kvalita (ale je fakt, že to dnes skoro nikde, na materiálu se šetří nejlépe), neposedná zadní náprava je fakt, malá světlá výška pro výlety do terénu je také faktem, kufr je tak nějak +- (i když zase - šetřilo se na malých schránkách), variabilní (v dnešním slova smyslu) interiér také není (ale zase není to MPV, takže variabilnost bych nebral moc v potaz), přeposilovaný posilovač je také fakt.
Jako napsal to drsně, že to vypadá jakoby auto nestálo za nic, ale to bude tím, že tam zdůraznil jen negativa.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
bamba
*
Příspěvky: 90
Registrován: 29 dub 2010, 10:04

Re: test ix35

Příspěvek od bamba »

Jojo. Přečíst si tohle hodnocení dřív, tak to auto nepůjdu ani vyzkoušet do salónu. Naštěstí jsem v salónu byl už v květnu, takže jsem teď v roli moc se těšícího čekatele...
Nissan Almera Spring 1.4 GX, 1999
nizzmo
*
Příspěvky: 74
Registrován: 14 čer 2010, 10:28
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: test ix35

Příspěvek od nizzmo »

No takto nejak sa to vo svete robi. Zaplati sa bloger (i ked tentokrat to je redaktor), ktory kyda na konkretnu znacku na internete, aby odradil potencialnych zakaznikov. Hmmm Skodovka sa asi vazne obava konkurenta :mrgreen: .
Hyundai Santa Fe 4WD CRDi Premium .... Phantom Black
Hyundai ix35 2.0i Style 4x4 .... biely - predaný
Renault Megane 1,6 2013 .... Ženiné auto :)
Suzuki Jimny 1,3 VVT 1999 .... totalka v 2009
Nissan 200sx s14a (Silvia) .... (280HP) predane
Hlavson
*
Příspěvky: 24
Registrován: 21 dub 2010, 15:18
Bydliště: Dětřichov 92

Re: test ix35

Příspěvek od Hlavson »

Ten redaktor v 35ce nikdy neseděl. Přečte si par recenzí a napsal si svůj :^o článek. Yety i když je variabilní tak se do něj vejde úplný prd :lol: A ten posilovač v 35ce se mi zdá v pohodě
Obrázek


ix35 2,0CRDi 4WD Style
i10 1,1 Clasic
bylo: - Š. Fabia combi 1,4 TDi
- Š. 125 GL
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: test ix35

Příspěvek od saldy »

zdenek76 píše:Svět motorů neberu jako časopis, to je PR plátek Škodovky. Autoojetiny mi jako jediný přijdou objektivní, možná i proto se o tom časáku málo ví a jdou proti němu i výrobci, např. naposled Škodovka, která po sérii nelichotivých testů na vozy Škoda zrušila redaktorům časopisu přístup k press ale vůbec všem informacím, komici no.
Tak SM si dovolil srovnávat fabii s ceedem....hádejte kdo vyhrál :) ten článek je dnes už legendární a bylo kolem toho hodně zle na kiaforu
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: test ix35

Příspěvek od pepan »

zdenek76 píše:je to sice takový strohý test, ale jinak já si třeba myslím, že to vystihl poměrně přesně: materiály opravdu nejsou top kvalita (ale je fakt, že to dnes skoro nikde, na materiálu se šetří nejlépe), neposedná zadní náprava je fakt, malá světlá výška pro výlety do terénu je také faktem, kufr je tak nějak +- (i když zase - šetřilo se na malých schránkách), variabilní (v dnešním slova smyslu) interiér také není (ale zase není to MPV, takže variabilnost bych nebral moc v potaz), přeposilovaný posilovač je také fakt.
Jako napsal to drsně, že to vypadá jakoby auto nestálo za nic, ale to bude tím, že tam zdůraznil jen negativa.
musím souhlasit...
napsal tam kritiku..což je dobře...záleží na člověku kterej to čte..já si z těhlech článků nedělám hlavu...a to na jakýkoliv auto :wink:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: test ix35

Příspěvek od saldy »

nizzmo píše:No takto nejak sa to vo svete robi. Zaplati sa bloger (i ked tentokrat to je redaktor), ktory kyda na konkretnu znacku na internete, aby odradil potencialnych zakaznikov. Hmmm Skodovka sa asi vazne obava konkurenta :mrgreen: .
s ix35 jsem zatim nejel ale dle odezvy z recenzí a od lidí co znám, si myslím, že velkým problémem napříč modely snad s vyjímkou sonaty jsou tlumiče, mají velké tření které brání jejich stlačení což degraduje jízní vlastnosti a životnost některých dílů, nevím proč s tím nic nedělaj. Jinak ten članek mi příjde dost povrchní ani to nemá cenu číst
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
nizzmo
*
Příspěvky: 74
Registrován: 14 čer 2010, 10:28
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: test ix35

Příspěvek od nizzmo »

No a ja mam na mojej ix35 jazdene uz viac ako 4000km, cize mam informacie z prvej ruky. :mrgreen: Ano podvozok je tvrdsi, ale nie az tak, aby sa na to nedalo zvyknut.
To co napisal ten "redaktor" je poriadnan blbost. Proste internierovo aj exterierovo je toto auto nadherne. Plasty v interieri vobec neposobia lacnym dojmom. Ich spracovanie a spasovanie je podla mna skvele. Kvalitou by som to kludne porovnal k novej Honde CRV, alebo Mazde CX7. Tie maju tiez v interieri len tvrde plasty. Mne v aute nic nedrnci a nechrapoce a to byvam na mieste, kde prijazdova cesta je sama jama. Dokonca plast na pristrojovke pred spolujazdcom je makceny :D a plast okolo radia a okolo ovladania okien je potiahnuty myslim jemnou gumou v style VW. Toto v spominanej Honde CRV a Mazde CX7 nenajdete. Kompletne vsetky tlacitka (radio, klima...) maju tiez velmi prijemnu odozvu na stlacenie (vobec to neposobi lacno, skor naopak).
Okrem toho radio (predajca tvrdil, ze je to LG) ma na moje prekvapenie velmi slusny zvuk.
Hyundai Santa Fe 4WD CRDi Premium .... Phantom Black
Hyundai ix35 2.0i Style 4x4 .... biely - predaný
Renault Megane 1,6 2013 .... Ženiné auto :)
Suzuki Jimny 1,3 VVT 1999 .... totalka v 2009
Nissan 200sx s14a (Silvia) .... (280HP) predane
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: test ix35

Příspěvek od FISHkaa »

mě tvrdé plasty palubky nevadí = nejsem z lidí, kteří při jízdě ohmatávají či se zakusují do plastů... :D
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: test ix35

Příspěvek od Mexican »

dnes vysiel na auto.cz test noveho Sportage. A pisu tam, ze je lepsi ako ix35.. mne sa dizajnovo ta Kia veru pozvava viac, jazdne vlastnosti posudit nemozem
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Další test ix35

Příspěvek od tatchwud »

i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: test ix35

Příspěvek od zdenek76 »

Mexican píše:dnes vysiel na auto.cz test noveho Sportage. A pisu tam, ze je lepsi ako ix35.. mne sa dizajnovo ta Kia veru pozvava viac, jazdne vlastnosti posudit nemozem
zrovna ve čtvrtek jsem cestou do Plzně potkal 3 kamiony s novými Sportage, vypadají fakt moc pěkně
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“