Ukazatel teploty chladící kapaliny

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Ukazatel teploty chladící kapaliny

Příspěvek od Hardcam »

Ptam se znova - co pise manual?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

kritik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 21 črc 2011, 12:29

Re: Ukazatel teploty chladící kapaliny

Příspěvek od kritik »

Hardcame! To co mne zajímalo mi srozumitelně objasnil sedli a rudolf.V manuálu je vyobrazen ukazatel s ručičkou před středem stupnice,což asi bude normální.Nejvýhodnější provozní teplota by měla být zhruba 80-90stupňů.Pokud je stupnice lineární,jaká je potom teplota v červeném poli? Nejedná se mi o pouštění rozumů ale o zkušenost jiných uživatelů. Co se týká manuálu,jsou tam pokyny,které nejsou v pořádku.Možná vznikly při překládání.Na př.str 6-7.Údržba prováděná majitelem. 1.Nastartuj motor. 2.Doplň kapalinu do vyrovnávací nádržky a do chladiče. 3.Nainstaluj víčko chladiče. Můžeš si to vyzkoušet.Mě vyteklo poměrně dost kapaliny než jsem zastavil motor. Jestli je v pořádku termostat,což si zjistím tak,že částečně seškrtím hadici vedoucí do chladiče a budu sledovat teploměr.Při zakrytí chladiče zástěrkou se ručička nedostala dál jak na střední rysku a proto se o tento problém zajímám.
lord.wiccar
Příspěvky: 9
Registrován: 12 bře 2013, 21:19
Bydliště: Místo 88

Re: Ukazatel teploty chladící kapaliny

Příspěvek od lord.wiccar »

Ahoj, mám podobný problém...
jen asi horší... ukazatel když je motor uporavdu studenej, tak leží pod čárkou "C".. ale když už je teplý a opravdu zahřátý, přehoupne se jen přes to "C" (pohyb asi dva milimetry) a dál ani ťuk... nemám manuál k autu, mám ho tři dny a nevim co s tim...:(
Uživatelský avatar
doktor151
*
Příspěvky: 25
Registrován: 05 čer 2014, 20:14
Bydliště: okr Nové Mesto nad Váhom

Re: Ukazatel teploty chladící kapaliny

Příspěvek od doktor151 »

Neviete mi tu niekto poradiť ked má Atos čidlo na spinanie ventilatora chladica ,aby sa neprehrial motor??? ak môžete hodte sem aj foto dakujem
Hyundai Atos 1,0 43 KW r.v. 2001 letne - preu Barum Brilantis 2,zímné - Barum Polaris 3
Odpovědět

Zpět na „ATOS“