Me nove RADIO

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Chlapi ale celkem palka za ty repracky atd..dival jsem se na nejake odkazy i ty co mi ukazoval MartasZ 2 500 litru KUA :roll:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Davepic píše:Chlapi ale celkem palka za ty repracky atd..dival jsem se na nejake odkazy i ty co mi ukazoval MartasZ 2 500 litru KUA :roll:
Kazda sranda neco stoji ... :wink: ale koukni na to z druhy strany .. nekupujes to kazdej tejden ... tak pohoda ... Alespon budes mit dobrou muziku ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Přesně tak chlape. můžeš si koupit nějaký šustítka za pár kaček, ale pak nečekej že ti to to dobrý rádio zachrání.. pokud chceš kvalitní muziku, musíš mít kvalitní celej řetězec.. od rádia, přes zesiky po repráky.. tak to prostě je ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Tak chlapi ...Zapojit jsem to zapojil a hraje to slušně...ale když se tomu přihuli tak to nestiha a navic mi nehrajou zadni repraky asi tam nesjou :? Nevite jak se tam dostat abych to zkontroloval???? Jinak to vidim na nějaky KUP repraku..tak mi chlapi něco doporučte co k tomu bude nejjj
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

100 % na tohle rádio dej do předu samostatný komponenty jak tady bylo řečeny dolu středobysy a vejšky nahoru, byl by to hřích hrát s tim na originálech , uvidiš ten rozdíl, a jinak ty originále budou jednak slabý a hlavně tu kvalitu zvuku co to radio do nich pouští nikdy nezahrajou. Nejdřív určitě udělej předek nebot ten na tebe hraje a ten nejvic vnímáš, a jinak bych se nebál do tech prednich repro zainvestovat aspon 5000 at to stoji zato. Nějakou dobrou značku.( eybrid, emphaser, axton-aspon!)
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

tomas.holoube píše:100 % na tohle rádio dej do předu samostatný komponenty jak tady bylo řečeny dolu středobysy a vejšky nahoru, byl by to hřích hrát s tim na originálech , uvidiš ten rozdíl, a jinak ty originále budou jednak slabý a hlavně tu kvalitu zvuku co to radio do nich pouští nikdy nezahrajou. Nejdřív určitě udělej předek nebot ten na tebe hraje a ten nejvic vnímáš, a jinak bych se nebál do tech prednich repro zainvestovat aspon 5000 at to stoji zato. Nějakou dobrou značku.( eybrid, emphaser, axton-aspon!)
ANO ANO ANO :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

tomas.holoube píše:100 % na tohle rádio dej do předu samostatný komponenty jak tady bylo řečeny dolu středobysy a vejšky nahoru, byl by to hřích hrát s tim na originálech , uvidiš ten rozdíl, a jinak ty originále budou jednak slabý a hlavně tu kvalitu zvuku co to radio do nich pouští nikdy nezahrajou. Nejdřív určitě udělej předek nebot ten na tebe hraje a ten nejvic vnímáš, a jinak bych se nebál do tech prednich repro zainvestovat aspon 5000 at to stoji zato. Nějakou dobrou značku.( eybrid, emphaser, axton-aspon!)
Díky za typ mrknu na to... :D
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Mam podobnej model - 200GT, bude na prodej behem mesice kdyby nekdo mel zajem. Stari asi pul roku, zaruka, ve 100% stavu.
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Tak na narozeniny jsem dostal Asi solidní Repraky moc se v nich nevyznam tak mi je zhodnotťe vy...ale jsem z nich nadšeny a rad :lol: Je to:
RIPSPEED PSR-69 RMS POWER 40W, MAX POWER 80W
Obrázek
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“