Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od DEDe »

dantasik píše:Nevim, ja mam 10000k xenony potkavaci a dalkovy sem jeste nezkousel, ale zase moc je nepouziju protoze ty potkavaci staci. Uvidim az to bude treba dneska v noci.
cim si to lepil? me to jedno upadlo a jeste se mi nechtelo to zpravit :)) mam to do pulky zapadle tak tam sviti jen pulkruh ted :)) Ale lepili sme to blbe pac sem to prilepil jen tak zboku trochu a dal sem tam toho malo nejakyho sekundaku.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od dantasik »

Sem psal ze sem to nechaval delat primo Hyundai servisu :)Ja bych nemel na to ani veci ani vzrucnost to lepit:)Ale oni to olepili cele nejakym cirym lepidlem. A ty dalky mas pravdu, trochu to tam zmensi ten krouzek. Ale ja ty dalky pouzivam minimalne tim ze mam ty xenony tak s nima posvitim dost :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od DEDe »

tak to cucim jak puk ze ti neco takoveho byli ochotni udelat rozdelavat svetla a takle si s tim pohrat to teda koukam :) je to i docela risk ze by se to pak mohlo rosit. Hm zrucni hosani teda v servisu to jo ale asi to docela stalo ze?
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od dantasik »

Tak po mesici presne .)Jsem dostal prvni pokutu 500Kc bez bodu. A to jen proste ze policajti meli naladu si hrat na Simira Gerchana. Jinak se me stim nikdy nevsimnuli:)Jeste jedna namatkova kontrola a tam se sice nejak nelibilo ale pustili domluvou:)Takze modre nebrat :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od mirpie »

a to byla pokuta jen za ty diody/angel nebo i za xenony?
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od dantasik »

Jen za angle. Ty jsou o par prispevku zpet. Xenony je nezajimali jen ta "modra" barva" :)Kvuli me museli zbrzdit i celkem provoz .)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od DEDe »

ta modra bude asi drsnejsi preci jen no :) ja zatim problem nemel to musim zaklepat ale co neni muze byt :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od Rexcor »

Na modrou jsou švestky vysazené:-D Taky jsem to měl za 500. Ale teda nevím čemu to v provozu překáží.:-)
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od dantasik »

Predpokladam ze jsou na to citlivy proto, ze to jakoby imituje jejich majaky ci neco takoveho. Jinak v podstate bych rekl ze nicemu. Ale jde jen oto na koho clovek narazi. Zatim jim na to dlabu nicmene asi to vidim tak ze ty angely necham vyndat a necham prepajet u studentu v me byvale skole na bile .)A bude klid:)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
BigPAJA
**
Příspěvky: 168
Registrován: 15 led 2009, 11:25
Bydliště: Komorní Lhotka okr.F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od BigPAJA »

Caute,
mam takovej dotaz a zkusene lidi s angel eyes rings.
http://www.sharkracing.com/acecart/bin/ ... =011001000.
Na odkazu muzete vidět, co mi padlo do oka hned na prvni pohled a chtel bych to realizovat.
Protože se mi na coupátku původní světla líbí a neměnil bych je za nějaké jiné a původně jsem chtěl dat jen nějaké diodové žárovky, ale po přečtení příspěvku(už nevím kterého přesně) sem to vzdal.
Ale toto provedení je úplně supr.
Jak jsem pochopil z mnoha ruznych webu, tak jdou koupit ruzne prumery techto diodových krouzku a tak se chci zeptat, jestli někdo z vás nenatrefil na stranku kde jsou popsané vnitřní průměry techto krouzku. Potreboval bych to,abych zjistil ktere objednat tak, aby se vesly do sebe.
Další věc, neviděli jste tyto kroužky v nabídce některých českých firem, bo se mi to nechce moc objednávat ze zahraničí.
Předem díky za nějaké info.

BigPAJA
-== BigPAJA ==-
-== Řídím svůj svět... Hyundai i30 SPORT 1,6CRDi ==-

-== Bejvavalo Hyundai Coupe 2.7 V6 ==-
-== Nově Hyundai Getz 1.1 - milášek mého miláška :-) ==-
-== Jeste je, ale ne moje... Hyundai i30, Hyundai Elantra, Hyundai Accent ==-
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od DEDe »

BigPAJA píše:Caute,
mam takovej dotaz a zkusene lidi s angel eyes rings.
http://www.sharkracing.com/acecart/bin/ ... =011001000.
Na odkazu muzete vidět, co mi padlo do oka hned na prvni pohled a chtel bych to realizovat.
Protože se mi na coupátku původní světla líbí a neměnil bych je za nějaké jiné a původně jsem chtěl dat jen nějaké diodové žárovky, ale po přečtení příspěvku(už nevím kterého přesně) sem to vzdal.
Ale toto provedení je úplně supr.
Jak jsem pochopil z mnoha ruznych webu, tak jdou koupit ruzne prumery techto diodových krouzku a tak se chci zeptat, jestli někdo z vás nenatrefil na stranku kde jsou popsané vnitřní průměry techto krouzku. Potreboval bych to,abych zjistil ktere objednat tak, aby se vesly do sebe.
Další věc, neviděli jste tyto kroužky v nabídce některých českých firem, bo se mi to nechce moc objednávat ze zahraničí.
Předem díky za nějaké info.

BigPAJA
a nechces zacit s anglelama dopredu nejdriv? vzadu si myslim ze to tak efektivni nebude a hlavne ja sem je delane dozadu samostatne jeste nevidel , tyhle co si posilal odkaz jsou cela svetla uz s tema led krouzkama. moznost je zkusit vyhledat rozmer a pak je narvat dozadu ty co se prodavaji na predek :) ale musel by sis asi pohrat se zapojenim aby fungovala brzda a svetlo jako dvouvlakno. Sam nevim jak je to resene jestli tam jde jen vetsi proud kdyz se dupne na brzdu myslim ze jo je otazka jak by to pak fachalo u tech diod ale.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
BigPAJA
**
Příspěvky: 168
Registrován: 15 led 2009, 11:25
Bydliště: Komorní Lhotka okr.F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od BigPAJA »

No tak jsem to prave myslel, ty engel eyes co jsou dopredu napasovat na zadni svetla s tím, že bych tam dal více kroužku min 3. Podle toho videa bych to uplně nerešil, nechal bych jeden vnější kroužek na obrysky a ty další dva k tomu na brzdy což si myslím že by mohlo stačit. Popř. jinak podle toho kolik by se jich tam vlezlo :)
-== BigPAJA ==-
-== Řídím svůj svět... Hyundai i30 SPORT 1,6CRDi ==-

-== Bejvavalo Hyundai Coupe 2.7 V6 ==-
-== Nově Hyundai Getz 1.1 - milášek mého miláška :-) ==-
-== Jeste je, ale ne moje... Hyundai i30, Hyundai Elantra, Hyundai Accent ==-
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od DEDe »

BigPAJA píše:No tak jsem to prave myslel, ty engel eyes co jsou dopredu napasovat na zadni svetla s tím, že bych tam dal více kroužku min 3. Podle toho videa bych to uplně nerešil, nechal bych jeden vnější kroužek na obrysky a ty další dva k tomu na brzdy což si myslím že by mohlo stačit. Popř. jinak podle toho kolik by se jich tam vlezlo :)
to prave nevim ale jestli tak jde udelat protoze si myslim ze ta dvouvlaknovka je myslena tak ze tam jde vetsi proud a tak se to akorat vic rozne a ne ze mas dva privody zvlast brzdu a zvlast svetlo ze by si jeden krouzek dal na to a druhej na to to si myslim ze nepujde. Aspon ty zarovky tak fungujou jde vic proudu tim se to vic rozne ale u tech krouzku to bude svitit hodne uz pri obrysovce a nebude to svitit vic kdyz dupnes na brzdu. Nebo myslite ze to tak neni ? kdyby byly privody svetla a brzda zvlast nebylo by co resit ale je to jedna zarovka tudiz jeden kablik preci ne?
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Angel Eyes- NAVOD coupe 2003-2005

Příspěvek od Seemann »

a já to chci na scoupé!!! je nějaká, čistě teoretická, šance jak by se to tam dalo dostat? Dá se někde sehnat čirá optika, která by na světla scoupé seděla?
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Odpovědět

Zpět na „COUPE“