Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od hawk »

pěkná práce a asi to byla i velká piplačka =D> Mně osobně by ale asi vadilo, že to osvětlení není sladěné do jedné barvy a na můj vkus už je tam těch světýlek až příliš. Ale je to působivý :-) Zajímá mě spíše to sání - jakej to má vliv na výkon (jestli vůbec nějakej) - škoda že to tu nikdo nemá změřený před a po úpravě. Já jsem třeba vyměnil jenom vložku vzduchových filtru za tento http://www.sharkracing.com/acecart/bin/ ... =011003000, vyměnil jsem svíčky za iridiový Densa a kabely Magnecor a taky se mi zdá, že mi to rychleji startuje a že mám o něco rychlejší odezvu na plyn. Ale taky to může být jenom pocit, nevím.
Nevíte kolik stojí změřit 2 x výkon na brzdě?
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od DEDe »

rozhodne se zmenil tah motoru v otackach rekl bych ze to i lip jede. Na brzde pisou sice vykon vyssi ale ja si myslim ze to az tak moc zmerit tam nemuzes protoze k vykonu ti hraje vliv hlavne to proudeni vzduchu a to na brzde neni. Uyz to ted ma plynulejsi tah a me se zda ze to je sviznejsi ale rikam nedelam si predsudky treba se to fakt jen zda. Ja mam svicky taky iridiove kabely NGK knim mam jeste doma nenainstalovane nejdriv se mi zdalo ze se to trochu zmenilo ale spis bych rekl ze ty svicky zmenili spotrebu nez vykon to sani je vic znatelny na chovani auta. Treba bude moznost nekdy porovnat s jinou 2.7 jestli v tom rozdil je nebo ne ale sem spokojenej prijde mi to jak kdyz mrstnejsi uz pod tema 3 tis otackama ale muze to byt jen dojem ze to dela ten peknej zvuk :)

Jo sladene to neni to osvetleni ale mam uv zvlast od modre to uv mam jen decentni , mozna prijde i na vymenu modre na pristrojoivce. Jinak je to problem aby vsechna modra byla stejna musel by to byt totalne stejnej typ ledek i neony maj jinej odstin ale jak rikam vse mam na dalku taze vypinat to muzu jak chci. Skoda ze ten drat sviti ne uplne modre ale trochu dozelena jinak je suprovej. Casem se to poladi vymenit diody neni problem takze to kdyztak prekopu :) Ale libi se mi to hlavne ty diody v zabrech to je supr jen toho chce ven udelat jeste vic hlavne dozadu nemam moc napadu co pridat at neni osvetlen jen predek.

jinak mam v planu stlumit zatim palubku ze je cervena a skoda ze radio je cerveny ale casem uvidime libi se mi to vic nez kdyby to nebylo vubec takze pokrok to je casu bohuzel na to moc neni respektive podnikam takze kdyz delam na tomhle unikaj zdroje cash :) takze aspon tak:)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru i exterieru - zkusenosti/fota/jak na to.

Příspěvek od KUPIS »

DEDE je to pěkné a stálo to určitě hodně práce.Sám dělám na mé kočce a chce to hodně nervu. A jinak každý má svuj vkus.....
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE“