WolfNCU

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Příspěvek od Beri »

V IGO jsem zkoušel i autodetect a nenašel ten správný port. Tak uvidíme, jestli se najde zakopaný pes.
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
Reklama
 

tpm
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2011, 21:31
Bydliště: Prešov

Re: WolfNCU

Příspěvek od tpm »

Autodetect nepomôže, lebo všetko sa nastavuje vo Wolfe. Musíš správne hodnoty zadať v nastaveniach Wolfa. Ty čo máte i40 skúste V súbore wolncu.ini zmeniť port na COM6 alebo COM4.
ix35 Premium 184PS
8,5 l/100km
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Re: WolfNCU

Příspěvek od Beri »

Tak jsem zkoušel com4 i 6 a beze změny. Asi jiný typ navigace.
Spíš bych se chtěl zeptat, proč je potřeba mít vložené CD a pak rychle stisknout tlačítko média? Měl jsem normálně spuštěné rádio, vložil jsem USB flash ale zapomněl stisk 2x média, ale i bez toho stisku se Wolf načetl. Zkusil jsem to opakovaně a vždy úspěšně.
Snad se podaří přijít na problém a portem GPS. :?:
Pro informaci, zkoušel jsem obě navigace a chovají se stejně :|
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

Beri píše: Pro informaci, zkoušel jsem obě navigace a chovají se stejně :|
Môžem potvrdiť, GPS nefunguje. Keď som sa zaoberal Wolfom v minulosti, práve to že som nevedel rozbehať GPS ma odradilo. Čakal som, že to predsa len niekto dokázal, ale vyzerá to tak, že nie. :cry:
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
tpm
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2011, 21:31
Bydliště: Prešov

Re: WolfNCU

Příspěvek od tpm »

robertbulko píše:
Beri píše: Pro informaci, zkoušel jsem obě navigace a chovají se stejně :|
Môžem potvrdiť, GPS nefunguje. Keď som sa zaoberal Wolfom v minulosti, práve to že som nevedel rozbehať GPS ma odradilo. Čakal som, že to predsa len niekto dokázal, ale vyzerá to tak, že nie. :cry:
Moment, moment. Nešír tu falošne spravy. Ja som to dokazal, a funguje, len bohuzial neviem prečo to prave nefunguje na i40. Keby som vedel že budu take reakcie, tak sa všetkým rovno vyser..m a necham si to pre seba. Tymto končim, za dobrotu na žobrotu.

P.S. Aj som takuto reakciu očakával. Niečo haniť a odsudzovať po jednom dni a ku tomu pre to nič nespraviť dokaže každy.
ix35 Premium 184PS
8,5 l/100km
tpm
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2011, 21:31
Bydliště: Prešov

Re: WolfNCU

Příspěvek od tpm »

Beri píše:Tak jsem zkoušel com4 i 6 a beze změny. Asi jiný typ navigace.
Spíš bych se chtěl zeptat, proč je potřeba mít vložené CD a pak rychle stisknout tlačítko média? Měl jsem normálně spuštěné rádio, vložil jsem USB flash ale zapomněl stisk 2x média, ale i bez toho stisku se Wolf načetl. Zkusil jsem to opakovaně a vždy úspěšně.
Snad se podaří přijít na problém a portem GPS. :?:
Pro informaci, zkoušel jsem obě navigace a chovají se stejně :|
a zvuk ti ide vo wolfe ked to spraviš bez CD? Alebo maš rad ked ti to ide bez zvuku? Zo srandi to asi nebude.
Mam toho dosť
ix35 Premium 184PS
8,5 l/100km
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

tpm píše:Moment, moment. Nešír tu falošne spravy. Ja som to dokazal, a funguje, len bohuzial neviem prečo to prave nefunguje na i40. Keby som vedel že budu take reakcie, tak sa všetkým rovno vyser..m a necham si to pre seba. Tymto končim, za dobrotu na žobrotu.

P.S. Aj som takuto reakciu očakával. Niečo haniť a odsudzovať po jednom dni a ku tomu pre to nič nespraviť dokaže každy.
Pokiaľ sa nemýlim, som tu na fóre v sekcí pre i40 a vyjadrujem sa k i40. Ja som tvoju prácu pochválil. To, že to šlape s ix35 ale pre nás, čo máme i40 moc neznamená. Hlavne kľud a pohoda. Netreba do toho vnášať emócie. :wink:

Ako som napísal, strávil som nejaký čas nad rozbehnutím GPS vo Wolfovi na i40 a bez úspechu. Založil som toto vlákno.... Otestoval som tvoje verzie a pre nás majiteľov i40 nešlapú. Neznamená to, že je tvoja práca zlá. Naše autá sú iné.

Práve preto, že sa mi nepodarilo rozbehnúť GPS, som upravil Wolfa len na verziu, kde sa spúšťa priamo video prehrávač a nič viac. Jednoduché a učelové. :P http://www.youtube.com/watch?v=wHR0okC6 ... load_owner

Budem veľmi rád, keď nám pomôžeš to rozbehnúť aj v našich miláčikoch. :)

P.S. Viac sa mi páči verzia spúšťania cez "ozubené koleso" (tlačítko nastavenia), kde je softvér nahraný na flešku v NAVI. Ak by niekto argumentoval, že je to zásah do navigácie, tak vám môžem povedať, že Navitel si aj keď je spustený z flešky zapíše nejaké veci do NAVI a ani sa vás neopýta. :D
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

tpm píše:@robertbulko
Takže, ako som zistil hyundai používa dva druhy navigácii LG. Nastavenia su robene pre moje auto čo je IX35, je dosť možné že i40 majú práve druhý typ navigácie, ale neviem to zaručiť, kedže nemám poruke žiadnú i40 a neviem ako zistiť ktoré COM porty práve používa. Pri IX35 je to COM port 3, vraj pri i40 je to COM 6, treba skúsiť to zmeniť.
Odporúčam Ti úplne od znova nahrať všetko nanovo na USB, keďže je dosť možné že máš už nekorektne zápisy v Igo. Pri nahratí Wolfa, stlačiť v skine Navigation iba raz, ono trvá pár sekúnd pokiaľ nabehne, ale nabehne. Spravím pár fotiek a pošlem že to v skutočnosti funguje.
Kto ma ix35 zatiaľ bez problémov, všetkým to funguje.

Navitel ti fungoval?
Netuším ako nastaviť GPS vo Wolfovi na i40, skúšal som už asi všetky možné kombinácie. Ak dám hľadať GPS cez tlačítko v nastavení GPS vo Wolfovi, ukáže mi 4 COM porty z toho COM2 vykazuje v zátvorkach, že je niekam pripojený, ale ani jeden port sa nedá vybrať.
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 23 srp 2014, 23:17, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

@tpm

Nepochopil som prečo si zmazal svoje príspevky. Je to hrozne detinské. Je jasné, že si sa unáhlil s publikovaním "tvojej" verzie navigácie práve tu, kde sa píše prednostne o i40. To že pre nás tvoja verzia nefunguje je fakt, nechápem prečo to nedokážeš uniesť???
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
tpm
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2011, 21:31
Bydliště: Prešov

Re: WolfNCU

Příspěvek od tpm »

robertbulko píše:@tpm

Nepochopil som prečo si zmazal svoje príspevky. Je to hrozne detinské. Je jasné, že si sa unáhlil s publikovaním "tvojej" verzie navigácie práve tu, kde sa píše prednostne o i40. To že pre nás tvoja verzia nefunguje je fakt, nechápem prečo to nedokážeš uniesť???
Unahlil?! Ty vieš človeka povzbudiť. sorry mal som sa na to asi vy...ť, človek ide S dobrým úmyslom A on sa unahlil. Povedz ako som mal vedieť že prave na i40 to nepôjde, keď pri tom mne to šliape ako hodinky. Nemá to zmysel, nech sa darí.
ix35 Premium 184PS
8,5 l/100km
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

tpm píše:Unahlil?! Ty vieš človeka povzbudiť. sorry mal som sa na to asi vy...ť, človek ide S dobrým úmyslom A on sa unahlil. Povedz ako som mal vedieť že prave na i40 to nepôjde, keď pri tom mne to šliape ako hodinky. Nemá to zmysel, nech sa darí.
Veď o to ide chlape. Nemohol si vedieť a nikto ťa neobvinil, len sme zhodnotili stav. Inak ani si sa neunúval nám oznámiť, že to máš otestované len na ix35 a hodil si nám to ako hotovú vec. i40 nie je ix35. :!: Čo iné si čakal???? Ak sa máme pohnúť ďalej, musíme to otestovať > zhodnotiť > predebatovať riešenie > znova otestovať > zhodnotiť ..... Ty si odpadol pri prvom zhodnotení. Neodpadol, úplne skapal. Úprimne, sklamal si ma. [-X
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

Urobil som dneska zopár fotiek z Wolfa. Ak sa tu ešte ukáže pán "tpm" nech poradí. Skúšal som aj manuálne zhodiť "jupiter.exe" a potom skúšať GPS vo Wolfovi, ale stále nič. Nerozumiem prečo je port vo Wolfovi nastavený na COM3 a v Naviteli na COM4.
Přílohy
výsledok hľadania GPS portu
výsledok hľadania GPS portu
P1020867.JPG (134.48 KiB) Zobrazeno 3583 x
takto je nastavené GPS vo verzii od "tpm" pre ix35, na i40 nefunkčné
takto je nastavené GPS vo verzii od "tpm" pre ix35, na i40 nefunkčné
P1020865.JPG (110.81 KiB) Zobrazeno 3583 x
toto nastavenie GPS ukazuje Navitel bez ohľadu na to čo je nastavené vo Wolfovi a neviem kde sa to dá zmeniť
toto nastavenie GPS ukazuje Navitel bez ohľadu na to čo je nastavené vo Wolfovi a neviem kde sa to dá zmeniť
P1020864.JPG (84.71 KiB) Zobrazeno 3583 x
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Re: WolfNCU

Příspěvek od Beri »

Jsem na tom stejně, pouze mi to ve wolfovi neukazuje com6. Bohužel mi už došli nápady :(
Obrázek
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Re: WolfNCU

Příspěvek od Beri »

Jsem na tom stejně, pouze mi to ve wolfovi neukazuje com6. Bohužel mi už došli nápady :(
Obrázek
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
tpm
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2011, 21:31
Bydliště: Prešov

Re: WolfNCU

Příspěvek od tpm »

Nedá mi to, I keď som si povedal že už na nič reagovať nebudem. Takto sa určite porty nemenia, nemá zmysel to komentovať. A to že Navitel, zobrazuje COM 4,neznamená to že ho používa Wolf, čo som už popisoval dávnejšie. Ono toho treba trošku viac spraviť, hlavne za compom A nie V aute. :)
ix35 Premium 184PS
8,5 l/100km
Odpovědět

Zpět na „i40“