Kúpa i20

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Kúpa i20

Příspěvek od caruser »

Tak snáď tych 5 rokov budeme spokojní a problémy nás budú obchádzať. :D

Mimochodom, motor 1,2 Kappa v novom Picante má 63 kW a 121 Nm, myslím, že tento motor má najvyšší krútiaci moment v tomto objeme medzi atmosférickými motormi.
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Kúpa i20

Příspěvek od caruser »

Tak už som hyundai i20 pozitívny a dnes som si bol prevziať auto. Dostal som k nemu zimné pneu Kleber, povinnú výbavu a gumové rohože bezplatne. Natankoval som necelých 40 litrov a hor sa smer domov :). Podaril sa mi menší trapas (nevšimol som si, že je jemne zatiahnutá ručná brzda a i20ku som nejakých 700 metrovv trápil, ale bolo to našťastie len na dvojke a skúšal som aj zadné bubny, boli trošku horúce, ale dúfam, že som autu neuškodil). No ale musím zatiaľ povedať, že i keď som odjazdil len 20 km zatiaľ spokojnosť, hlavne keď prihliadnem na to, že moje predchádzajúce auto stálo raz toľko ako i20. Všimol som si dve zaujímavosti, tak sa spýtam:
- vonku bolo asi -3 a motor sa aj po 16 km nedostal ručičkou teplomera na 90 stupňov, ručička bola tesne pod, tak by ma zaujímalo ako to máte vy
- má i20ka zamykanie volantu?

Pozdravujem vás kolegovia a idem čítať manuál :D
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Uživatelský avatar
adal
*
Příspěvky: 76
Registrován: 10 srp 2010, 10:01

Re: Kúpa i20

Příspěvek od adal »

Když srovnám zahřátí motoru s Feldou, tak i20 to trvá podstatně déle.
i30 1,5 DPi Start - 2021
ex: i20 1,2 - 2010
Uživatelský avatar
Stanci11111
*
Příspěvky: 87
Registrován: 27 zář 2009, 20:03
Bydliště: Rim.Sobota

Re: Kúpa i20

Příspěvek od Stanci11111 »

Co sa tyka teploty motora tak to ukazuje tak ako pises a uzamikania volantu musim snim obcas dlhsie manipulovat otacat aby sa uzamkol Nie je to ako napriklad vo Fabii ktoru som mal pred Hi20 tam som len kus pootocil a bol uzamknuty.Otazka pre inych majitelov VAm to ako uzamkýna?
Hyundai i20 1,4 74kW COMFORT 128000km
VladoM
*
Příspěvky: 48
Registrován: 25 dub 2010, 15:16

Re: Kúpa i20

Příspěvek od VladoM »

Uzamyká po krátkom pootočení na jednu, alebo druhú stranu po vytiahnutí klúča. Zohriatie motora trvá dlhšie, ale nemá to vplyv na výkon od začiatku jazdy, iba na spotrebu, zrejme, počítač ukazuje zaujímavé čísla.
Uživatelský avatar
lenkakytka
*
Příspěvky: 85
Registrován: 23 říj 2008, 21:41
Bydliště: Plzen

Re: Kúpa i20

Příspěvek od lenkakytka »

Zdravím,majitelei20,i já se ji brzo dočkám.Mám vybranou 1,2 inclusive plus ve vinově červené,tak už se těším.Měla jsem možnost se projed a pro mě super.Nejsem nijak vyskoká,tak mě tohle autíčko svou velikostí vyhovuje.Jen manžel říkal ,že vzadu není moc místa,pro větší lidi.Chtěla bych vědět,jestli někdo ho má a je vyšší,tak jak se mu v něm jede.Jen mě troch překvapla řadící páka,je trochu volnější,než je u Acenta které máme a též trochu tvrdší otvýrání dveří.Né že by mě to nějak vadilo,jen je to nezvyk.Zdraví Lenka
Hyundai i30 1,4 Satin Amber New Komfort.
Můj nugàtek .
Předchozí i20 1,2 Bery Red Incuslive Plus
Úspěšně prodán po čtyřech letech
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Kúpa i20

Příspěvek od caruser »

Vpredu na miesto vodiča sa bez problémov posadí aj osoba vysoká 190 cm. Čo sa týka miesta vzadu, tak ak vodič meria 185 cm, tak za jeho sedadlom je priestor pre rovnako vysokú osobu, ale tá sa už bude kolenami dotýkať operadla predného sedadla.
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Uživatelský avatar
lenkakytka
*
Příspěvky: 85
Registrován: 23 říj 2008, 21:41
Bydliště: Plzen

Re: Kúpa i20

Příspěvek od lenkakytka »

Dekuji zaradu a jak je to s tou řadicí pákou?Jak se vám s ní řadí.Ještě k tém dveřím,je možné že se časem budou otvrat lehčeji?
Hyundai i30 1,4 Satin Amber New Komfort.
Můj nugàtek .
Předchozí i20 1,2 Bery Red Incuslive Plus
Úspěšně prodán po čtyřech letech
Uživatelský avatar
isquash
**
Příspěvky: 204
Registrován: 05 lis 2010, 10:23
Bydliště: Litoměřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kúpa i20

Příspěvek od isquash »

Lenko, jsem průměrného vzrůstu, měřím 180cm a pokud si nařídím sedadlo řidiče, tak za sebe si sednu v pohodě a pár centimetrů mezi koleny a sedadlem zbyde. Takto to můžu posoudit v podélném směru.
V příčném směru to mohla posoudit moje sestra, kterou jsem odvážel na ples s manželem a dalším párem. Auto bylo plně obsazeno a přepravované osoby byly v zimních kabátech. Seděla na zadním sedadle uprostřed a pochvalovala si, že se může opřít o opěradlo, že je tam víc místa než ve Fabii II, kterou mají v práci. Tam sedí na stejném místě při výjezdu a musí sedět tak, že se nedokáže oppřít mezi dvěma chlapy o opěradlo.
Je pravda, že jsem nesrovnával vnitřní rozměry Fabie a i20-tky na zadních sedadlech, ale určitě mě to překvapilo a i potěšilo.

Co se týče řadící páky, tak já mám pocit opačný tj. počítám s tím, že s přibývajícími kilometry půjde řadící páka lehčeji.
HYUNDAI i20, motor 1,2 57kW, výbava Family Plus, barva Electric green, od 9.12.2010
http://www.spotreby.cz/hyundai-i20-1,2i-dohc-16v-57-kw-78-hp-a6018/
Uživatelský avatar
lenkakytka
*
Příspěvky: 85
Registrován: 23 říj 2008, 21:41
Bydliště: Plzen

Re: Kúpa i20

Příspěvek od lenkakytka »

Díky za informace,ještě co říkáš na dveře,jak se ti otvirají?Mě přijdou docela ztuha.U našeho Acentíka ,to jde zlehka.
Hyundai i30 1,4 Satin Amber New Komfort.
Můj nugàtek .
Předchozí i20 1,2 Bery Red Incuslive Plus
Úspěšně prodán po čtyřech letech
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Kúpa i20

Příspěvek od caruser »

Dvere sa zatváraju aj na mojej i20 ťažšie. Možno je to tým, že to tesnenie na dverách potrebuje určitý čas aby si sadlo. Mňa skôr prekvapil ten kovový zvuk pri zatváraní dverí, ale dá sa na to zvyknúť.
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Uživatelský avatar
isquash
**
Příspěvky: 204
Registrován: 05 lis 2010, 10:23
Bydliště: Litoměřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kúpa i20

Příspěvek od isquash »

Lenko, ohledně dveří nenám problém. Možná tak trochu co jsem zaregistroval, tak takové težší či hrubší zatáhnutí za madlo. Zdá se mi, čistě subjektivně, že klika dveří má malý zdvih. Jinak samotné otevření probíhá zlehka. Pokud budeš mít takový pocit už v autosalonu, tak je to tam necháš rovnou seřídit až budeš spokojená.

Zabouchnutí dveří, které popisuje caruser, je plechovější než u Fabie a dalších vozů, ale to neřeším.
HYUNDAI i20, motor 1,2 57kW, výbava Family Plus, barva Electric green, od 9.12.2010
http://www.spotreby.cz/hyundai-i20-1,2i-dohc-16v-57-kw-78-hp-a6018/
pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Kúpa i20

Příspěvek od pepe pedro »

Ahojte !Máme objednane auto i20 1.4 .aky je rozdiel vo vyrobe v Turecku a v Indii.Na autičko čakáme už mesiac a ešte asi budeme 2m.Tak si aspon čítam Vaše príspevky.Má niekto skusenost s perajnou vo Všechlapech?Servis maju vČiněvsi.Dík za odpoved.Pepe z Mlady Boleslavy :D
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
Uživatelský avatar
Sysfun
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 dub 2011, 17:20
Bydliště: Nitra

Re: Kúpa i20

Příspěvek od Sysfun »

Ahojte, chcel by som sa spytat tych stastlivcov, ktori uz toto auticko kupili, ze priblizne o kolko percent stiahol predajca cenu oproti cennikovym cenam? Ja sa tiez v najblizsich mesiacoch chystam na kupu tohto auta, tak aby som mal aspon zhruba prehlad o tom, ako moc sa da ist s cenou dole :) Planujem kupit 1,4 Style v metalickej farbe.
Hyundai i20 1.4 Style
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Kúpa i20

Příspěvek od Amalfi »

pepe pedro rozdilu je par kosmetickych, mimo jine turek ma modre podsviceni pristroju, indian cervene. Turek ma blinkry ve zpetnych zrcatkach, indian v blatniku. A pak rozdily ve vybavach.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Odpovědět

Zpět na „i20 Pokec“