Kontrolka CHECK

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Andr3
Příspěvky: 1
Registrován: 28 zář 2008, 09:06

Kontrolka CHECK

Příspěvek od Andr3 »

Zdravim,jsem tu nový a taky nezkušený tak se vám možná bude můj dotaz zdát absurdní :wink: .Mám tak měsíc a půl Coupe 2G a včera jsem to byl prohnat trochu s kámošem a na cestě dom jsem si všimnul že mi na palubce svítí kontrolka jakoby motoru s názvem "CHECK".Vím,že to znamená kontrola nebo něco v tom smyslu,ale nevíte něco bližšího co s tím? Díky moc za odpověď :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka CHECK

Příspěvek od mayq »

Andr3 píše:Zdravim,jsem tu nový a taky nezkušený tak se vám možná bude můj dotaz zdát absurdní :wink: .Mám tak měsíc a půl Coupe 2G a včera jsem to byl prohnat trochu s kámošem a na cestě dom jsem si všimnul že mi na palubce svítí kontrolka jakoby motoru s názvem "CHECK".Vím,že to znamená kontrola nebo něco v tom smyslu,ale nevíte něco bližšího co s tím? Díky moc za odpověď :)
Na hlavnej stranke hore na "liste" je Hledat a tam staci zadat CHECK a mas tak na pol dna o robotu postarane kym to vsetko precitas :D Ale najjednoduchsie bude skocit na diagnostiku do :hyu: za 4-5 stoviek mas pokoj a istotu co tomu je, lebo s touto kontrolkou nebyvaju sem tam zarty, par ludi z fora vie o tom svoje.
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka CHECK

Příspěvek od Limitz »

jj zajeď do :hyu: servisu na diagnostiku :wink:
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka CHECK

Příspěvek od KUPIS »

Co máš za obsah? A jaký Hyundai coupé??
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE“