Tuning diely

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
n3lson
Příspěvky: 1
Registrován: 15 zář 2009, 00:15
Bydliště: SNV, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Tuning diely

Příspěvek od n3lson »

Zdravím všetkých, niesom si istý, že či je takýto problém aj u mna, alebo je to lokálne.... Zháňam nejaké tuningové diely na môjho accenta 1,5i r.v. 2003 a neviem sa nijako k nim dopátrať, pozná niekto nejaký web poprípadne "garážového majstra" ktorý by mi vedel pomôcť?, ide mi hlavne o nárazníky, a spojlere.. Za krídlo som vysolil 500€ a už nemám záujem kupovať niečo originál hyundai :D
Hyundai Accent 1,5i 2003
81kW/110PS
strieborná metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning diely

Příspěvek od Fulli »

n3lson píše:Zdravím všetkých, niesom si istý, že či je takýto problém aj u mna, alebo je to lokálne.... Zháňam nejaké tuningové diely na môjho accenta 1,5i r.v. 2003 a neviem sa nijako k nim dopátrať, pozná niekto nejaký web poprípadne "garážového majstra" ktorý by mi vedel pomôcť?, ide mi hlavne o nárazníky, a spojlere.. Za krídlo som vysolil 500€ a už nemám záujem kupovať niečo originál hyundai :D
no s tym ti asi nepomoze nikto....tuningove diely na accenty moc nie su a ak aj su tak urcite nie na slovensku....predny naraznik som original este asi ani nevidel...kazdy si ho musel upravovat....hod fotku toho kridla....za 500 eur to musi byt na supa
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
kuchi
*
Příspěvky: 24
Registrován: 29 bře 2009, 11:39

Re: Tuning diely

Příspěvek od kuchi »

zdravím poradím ti na Ebay.com máš asi dvě sady(přední,zadní nár. a prahy) co jsem našel jinak jsem taky nic nenašel kromně http://www.ath-hinsberger.de/tuning_maz ... 0.80513936 ale ty ceny jsou jinde
Uživatelský avatar
TechGen
**
Příspěvky: 217
Registrován: 28 lis 2007, 18:58
Bydliště: SVK, Big Šariš
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning diely

Příspěvek od TechGen »

500 Eur?? :shock: Ja som za tu cenu kupil okrem kridla este aj predny naraznik, obidva podprahy a vyduch na kapotu :)

...inak vsetko univerzalne diely, aby som Ti nerobil nadeje.
Červené superžihadlo Accent 1,5 12V 1996 (audio drvič okien - 1390 W)
http://www.hitechweb.genezis.eu/?page=_fcc1.htm
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“