Atík jde na výměnu ložiska předního kola

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal Janoušek
*
Příspěvky: 73
Registrován: 20 říj 2006, 17:09
Bydliště: Jílové u Děčína
Kontaktovat uživatele:

Atík jde na výměnu ložiska předního kola

Příspěvek od Michal Janoušek »

Taky potřebuje můj Atík údržbu po loňským nájezdu nevydrželo přední ložisko u kola tak bude se měnit. a ještě měl bych dotaz kdo má Atose jestli mu zadní sterač funguje bez toho, aby musel mít spuštěné přední sterače fakt nechápu, proč mě jde sterač jen současně předníma ?! :(
Atos Prime 1.0 GLS 43,4 kW 59K
Reklama
 

Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Atík jde na výměnu ložiska předního kola

Příspěvek od Amalfi »

Tak to je fakt nejaka divna featura. u i10 todle neni. Bych spis rekl ze je spatne kontakt v pacce. Jinak to je teda uz pekny najezd :) Tak at slouzi. A lozisko, toho bych se nebal to nebude zadna financni pohroma, tak 2500 s praci.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
PROOF
*
Příspěvky: 29
Registrován: 17 srp 2011, 15:07

Re: Atík jde na výměnu ložiska předního kola

Příspěvek od PROOF »

Jo jo dneska jsem taky měnil přední ložisko. Jinak zadní stěrač mi funguje nezávisle na předních.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Atík jde na výměnu ložiska předního kola

Příspěvek od Hardcam »

Lozisko muzu nabidnout od 430-700Kc, kdyz das sikovnymu kamaradovi 300Kc za praci, do litru mas opravu vyrizenou.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Michal Janoušek
*
Příspěvky: 73
Registrován: 20 říj 2006, 17:09
Bydliště: Jílové u Děčína
Kontaktovat uživatele:

Re: Atík jde na výměnu ložiska předního kola

Příspěvek od Michal Janoušek »

Díky Harde za zajímavou nabídku tady u nás mi to udela v servisu za cca 500 kč/za práci + Ložisko, ale bylo mi doporučeno lepší ložisko třeba příklad ložisko od STARLINE nebrat prý je to polský šmejd nevydrží dlouho. tak říkal kolem 1000 kč se dá sehnat dobrý ložisko... to jsou co za ložiska že jsou tak levné?! :shock:
Atos Prime 1.0 GLS 43,4 kW 59K
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Atík jde na výměnu ložiska předního kola

Příspěvek od Richard555 »

No nevím jestli zrovna ložisko Starline je zrovna to lepší :roll: spíš bych preferoval SKF, Hlavně nekupuj nějaký polský nebo čínský srágory, jinak si uděláš z výměny ložisek součást čerpání paliva ..... jedna nádrž = jedno ložisko
Sorry blbě jsem to přečet, tak že dle mě Starline pokud možno nebrat [-X
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Atík jde na výměnu ložiska předního kola

Příspěvek od Hardcam »

Ten tvuj mechanik bude asi vizionar, protoze pod Starline krabickou muze byt v 10ti pripadech 5 ruznych znacek a napr. startery jsou ve vetsine pripadu Valeo, cili jedny z nejlepsich a prebaluji se u Prahy... :wink:
neprodavam Starline, ale prijde mi, ze se kolem ty znacky vytvoril prehnane velkej humbuk a myty, aby se prodavaly ty drazsi produkty, nesmyslne drazsi produkty...kdyby neco, moje nabidka plati, neni ani cinska, ani polska, ale italska nebo japonska.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Tonek
*
Příspěvky: 10
Registrován: 03 lis 2015, 20:08

Re: Atík jde na výměnu ložiska předního kola

Příspěvek od Tonek »

Michal Janoušek píše:Díky Harde za zajímavou nabídku tady u nás mi to udela v servisu za cca 500 kč/za práci + Ložisko, ale bylo mi doporučeno lepší ložisko třeba příklad ložisko od STARLINE nebrat prý je to polský šmejd nevydrží dlouho. tak říkal kolem 1000 kč se dá sehnat dobrý ložisko... to jsou co za ložiska že jsou tak levné?! :shock:
Jaké je číslování ložisek předního kola? (Athos Prime 2008) Dík.
Odpovědět

Zpět na „ATOS“