Nekúri II

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
geejza
Příspěvky: 8
Registrován: 17 led 2013, 14:03
Bydliště: Bratislava

Nekúri II

Příspěvek od geejza »

Poradíte mi niekto servis,alebo mechanika,v podstate,kohokolvek,v BA a okolí kto mi na Atose opraví kúrenie???Ale naozaj niekoho kto to vie!!!Od minulej zimy som to mal už u 5 "majstrou"/2krat dokonca v aut.servise/ a stale to nekúri.Je ale pravdou,že v lete som to absolútne neriešil....2krat vymenený termostat/teraz tam mam ten arktický/ celý system preplachnutý,chladič zakrytý,a už ani neviem čo ešte sa tam skúšalo...a nekúri!!! Napadlo mi či nahodou nie je nejaka finta pri samotnom odvzdušnovaní okruhu?Nejakú serv.príručku na Atosa som nikde nenašiel,ak vobec existuje? Ja už naozaj neviem....ale že by to nevedelo opravit ani 5 roznych mechanikou???
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekúri II

Příspěvek od Rudolf »

Zeptám se blbě, klapku jsi kontroloval. Třeba se zcela nezavře studenej vzduch a je to.
Atos není mistr v topení i když je v pořádku a toto by mohlo způsobit Tvůj problém.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
geejza
Příspěvky: 8
Registrován: 17 led 2013, 14:03
Bydliště: Bratislava

Re: Nekúri II

Příspěvek od geejza »

Ja osobne som s tým nerobil skoro nič,spolahol som sa vždy na mechanikov....ale že by toto s tou klapkou 5 roznych "majstrou" nenapadlo???...nechce sa mi verit!?! No pozriem na to.Kde to vobec je?a dokážem to pozriet na parkovisku pred barákom?...dik za tip.
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekúri II

Příspěvek od Rudolf »

geejza píše:Ja osobne som s tým nerobil skoro nič,spolahol som sa vždy na mechanikov....ale že by toto s tou klapkou 5 roznych "majstrou" nenapadlo???...nechce sa mi verit!?! No pozriem na to.Kde to vobec je?a dokážem to pozriet na parkovisku pred barákom?...dik za tip.
Po pravdě řečeno přesně nevím. Koukl bych pod palubku a zahýbal táhlem směru proudění vzduchu. Zakrytý tam nic moc není, tak ta táhla budou vidět...
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
geejza
Příspěvky: 8
Registrován: 17 led 2013, 14:03
Bydliště: Bratislava

Re: Nekúri II

Příspěvek od geejza »

Kúrenie opravene!!! Mal som tam prehodené hadice na radiatore.Vstupná bola na výstupe a výstupna na vstupe!?!?!? Posral to už ten prvý mechanik v aut.servise Hyundai v BA.On sice vymenil vadný termostat a aj hadice.ale ich opačne zapojil!?!? Ty další štyria,rozny, mechanici už asi konkretne toto neriešili,pretože si asi mysleli že to tak má byt???....a skúšali sice všetko možné,ale toto ich asi nenapadlo? Problem vyriešil taký starší mechanik v takom malom servise na ulici Na piesku,v BA.Ktorému sa chcem,možno aj touto formou,ešte raz podakovat.....Takže po dvoch pretrpených zimách HUGO koneče kúri!!!
Odpovědět

Zpět na „ATOS“