audio

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

audio

Příspěvek od Peter5 »

Mam otazku ohladom audio systemu v novom hyundai accent. Mam zaujem o kupu Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance. Neviete mi povedat co do toho osadili za zvuk, ci uz mam od teraz zhanat nove repro a radio alebo sa to da pocuvat. A aky priemer maju osadene repro diky
Reklama
 

Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Mám repro original, vzadu je tuším napsáno nom.20W, max.40W, ale ty hodnoty je třeba brát s rezervou, hraje to opravdu slušně, mě osobně to bohatě stačí......
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
dusser
*
Příspěvky: 36
Registrován: 27 dub 2007, 13:10

Příspěvek od dusser »

... myslím, ze do audio systému v Elegance (6 repro) nie je potrebné nic naviac investovat. Zvuk je naozaj dobrý, mne tak isto plne postacuje.
Hyundai Accent 05 / 2007
1,5 CRDi VGT
81 kW / 235 Nm
Elegance, Space Silver
_________________________
Uživatelský avatar
MitoX
*
Příspěvky: 26
Registrován: 05 led 2007, 14:38

Příspěvek od MitoX »

Je medzi vami niekto, kto pocuva hudbu riadne nahlas? Nemyslim bum bum disco subw., ale rock cez orig. repro. Aky je zvuk?
vedie NOVY ACCENT
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

Příspěvek od Peter5 »

No uvidim ked to vyskusam ci mi to bude stacit. Niesom velmi nárocny tak asi ano. Chel som si to hned vyskusat v hyundai na predajni ale nemali nahodene radia. Montuju ich az ked auto kupujes. Nechapem preco.
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Peter5 píše:nemali nahodene radia. Montuju ich az ked auto kupujes. Nechapem preco.
Aby si nevymýšľal že chceš niečo lepšie :lol: :lol:

Inak, na bežné počúvanie to úplne stačí, v Dynamicu sú len 4 Repro ..ellegance na tom musí byť ešte lepšie.
mx5/swiftsport/santafe/accent
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

Příspěvek od Peter5 »

Chel som si este dat domontovat ovladanie radia na volante neviete niekto ako to vyzera lebo ako hladam tak hladam nikde na nete ziadne foto :(
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Peter5: Obrazok toho ovladania na volante je niekde v teme Novy hyundai accent, ja som to tam daval, len neviem ktora strana to je. Skus pohladat cez vyhladavanie...
A inak spytaj sa predajcu, ci su ti to schopni namontovat tak, aby ti to aj fungovalo. Lebo ja to mam este stale nefunkcne, ale vraj uz je problem vyrieseny...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

Příspěvek od Peter5 »

Jak hladam tak hladam a stale nic. Ako to mas ulozene ako ovladanie na volante alebo nejak inak?
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

No tak som to teda musel ja pohladat, tu to mas Peter: :D
https://www.hyundaiclub.net//viewtopic. ... &start=600
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

peaty

Příspěvek od Peter5 »

Diky moc vyzera to super len ci mi to namontuju a bude to fungovat. Mozem si to pripisat k veciam co si necham domontovat :lol:
Sohaj
*
Příspěvky: 48
Registrován: 16 kvě 2007, 22:38
Bydliště: Humenné

Příspěvek od Sohaj »

dusser píše:zatiaľ CRDi-čko ide ako švajčiarske hodinky, žiadny pazvuk v interiéri, nič nevibruje (vibrácie autorádia som už poriešil), takže maximálna spokojnosť :D
No mne uz tiez zacal vibrovat ramcek na radiu , mohol by si napisat ako si to vyriesil ?
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, Wine Red
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

Příspěvek od Peter5 »

Mozete mi niekto vysvetlit preco sa u nas nemontuju original radia do accenta, dostal som sa k tejto fotke kde je origo radio aspon si myslim neviem ako vy ale mne sa viac paci toto . Obrázek
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Příspěvek od diosko »

Peter5 píše:Mozete mi niekto vysvetlit preco sa u nas nemontuju original radia do accenta, dostal som sa k tejto fotke kde je origo radio aspon si myslim neviem ako vy ale mne sa viac paci toto . Obrázek
Ja osobne by som radsej zobral ten original variant. Nie ze by ten Pioneer co mam bol zly Obrázek
, ale to original na obrazku sa mi paci viac.
Naposledy upravil(a) diosko dne 13 črc 2007, 23:28, celkem upraveno 1 x.
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

Příspěvek od Peter5 »

Je to podla osobneho vkusu ale mne osobne sa najviac paci to original radio, je vecsie, krajsie, zaplna viac miesta a vyzera to luxusnejsie, tolko moj nazor.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“