Autoradio Clarion VRX378RUSB

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Autoradio Clarion VRX378RUSB

Příspěvek od Dráček »

Asi pujdu do autoradia Clarion VRX378RUSB
http://www.clarion.com/cz/cs/products/2 ... 89748.html

nema s timhle kouskem uz nekdo osobni zkusenost, co je na nem fajn, co naopak stve? :)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

pekna hracka :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Míla001
*
Příspěvky: 95
Registrován: 18 říj 2007, 00:04
Bydliště: Roudnice n.Labem

Příspěvek od Míla001 »

Co tenhle kousek bude stát.Vypadá výborně.
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

cenu jeste nevim, nasi dodavatele ji zjistuji primo u distributora, v CR to moc k sehnani neni, takze na tech par eshopech kde to maji jsou neaktualni ceny... vice jasno budu mit az zitra...

(mimochodem, to ze to prehrava i filmy je mi vcelku naprd, a klidne bych se bez toho obesel, na takove hratky jsou notebooky :) kdyby to misto toho melo integrovany hybridni TV tuner, analog i digital bylo by to zajimavejsi :) ale tahle hracka splnuje moje naroky na kvalitu zvuku (kvalitu celkove), design, a zaroven to ma USB vstup.....)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Uz je na prodej nejakou dobu, stoji 14000. To bych za nej asi nedal:(
Autorádio s DVD přehrávačem a monitorem s uhlopříčkou 9cm, MP3/WMA/DivX, USB konektor na kabelu, 24bitový převodník D/A, HPF/LPF, RDS tuner, 4x50W, DO, vstup pro ovl. z volantu, 6+2 RCA výstupy (ovládání 2 zón) 2xRCA vstup, 1xAV přímý pro CCD kameru, 1x AV výstup
Obrázek
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

tak aktualni cena je opravdu tesne pod 14000,- i s DPH, a nejlevnejsi to fakt neni, ale kvalita holt neco stoji :( a protoze vzhledem k narokum mam omezeny vyber, tak jsem... tak jsem to nechal objednat...

problem je s dostupnosti, neni, a distibutor neni schopny potvrdit kdy to privezou (pry je to objednano uz par mesicu, a pokazde byla dodavka pro CR poslana nekam na lukrativnejsi trh), v nekolika eshopech maji sice hezka data co se dostupnosti tyce, ale na overovaci dotaz vam reknou ze to je "chyba v aktualnosti dat" a ve skutecnosti ho taky nemaji...

Kdyby nekdo narazil na shop (pouze v CR) kde to nejakou zahadou maji "skutecne" skladem, dejte mi sem klidne echo :)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

www.fancarhifi.cz ji zkousel? Ja tyhle pseudoDVD moc nevyhledavam, ty monitory jsou moc maly...ale to je otazka prioit, spoustu fci tohoClariona bych ani nyvuzil.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

ani ja vetsinu fci nikdy pouzivat nehodlam :)

fancarhifi jsem ted zkusil poslat dotaz, ale predpokladam ze to bude stejna situace jako u ostatnich prodejcu kteri berou od ofic distributora, tzn nic, ja bych potreboval nekoho kdo si to umi nechat poslat mimo distributora pro cr... no ale v tomhle pripade si asi budu muset proste dlooouho pockat.... :(
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Neni problem nechat si to poslat ze zahranici.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

ale to vim, ale ja to potrebuju s fakturou z CR, a taky s nekym kdo si to umi pripadne vyreklamovat, a rychle, a to uz problem je....
(rozumim tim obchod ktery umi nakupovat u vyrobce, a neobjedna si to odnekud z koncoveho eshopu v anglii napriklad...)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tenhle typ autoradia s malým TFT monitorem se mi také líbí.Dívám se po nich už hooodně dlouhou dobu.Pěkná dělá JVC a další značky.Dělají se i včetně TV tunerů.Více se rozepisovat nebudu,abych nebyl jako vždy při uvedení ne tolik známých značek,nařknut,že co je to za kvalitu,když to na sobě nemá 3 pruhy ....... :lol: Pokud budeš chtít,dám ti odkaz na rádia jiné značky/neznačky včetně Tv tuneru a b.t.,za poloviční ceny.Minulý týden jsem zkoušel rádia s malým i velkým vyjížděcím panelem-značky Zenec.A také Ground Zero.Pěkné věci.A těch dalších neuvedených značek je více.Rádia s velkou,vyjížděcí obrazovkou jsou fajn,ale mě by zakrývala panel s 3 budíky na palubce a s vysunutou obrazovkou(kvůli přehledu stanic,dotyk.volbě.....)mám strach,že to v noci musí zatraceně nepříjemně zářit. :roll: Teď mám Soňáka s krásným modrým zobrazovačem,s červenými tlačítky-krásně vzhledově zapadne do palubky,ale ten modrý zářící display je zatraceně nepříjemný v noci(nejde regulovat),tak v ho v noci nechávám odklopený(za ním je otvor pro CD).
I u téhle malé obrazovky mám strach,jestli nebude v noci nepříjemně zářit. :( Zkušenost někoho s podobným typem autorádia,by mě také zajímala.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jako Borek, sam jsem zkusil neznackovy radia s DVD i s vetsim displayem a radeji bych sel do nich. Hodne se to rozmaha na Aukru - s malym dispem za cca 5-7 a s velkym vyklapecim 9-13 (nebavime se ovsem o sony, pionner, panasonic, jvc, clarion). Ovsem nasel jsem tam i Panasonic za 15 a pul dne mi lezel v hlave. Dobre zvaz, jestli chces maly display.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

diky kuci - ocenuji kazdou pomoc, ale znovu opakuji, JA TO NECHCI NA FILMY :) tudiz zadny velky, natoz vysouvaci displej... to ze tenhle konkretni kousek splnuje moje naroky, a nahodou ma ten displej je vec jina, pro me nepodstatna... :)

autoradii si na eshopech muzu taky najit hafo samozrejme, jenze drtiva vetsina z nich u me skonci uz osazenyma soucastkama, a kdyz uz takhle drahy radio, tak prece jenom to chce kvalitku - kterou ja vim, normalni smrtelnik neoceni...

par radii uz mi rukama proslo, nez jsem si vybral tohle udelal jsem si podstatne vetsi obsahly srovnavaci vyzkum, nebojte, takze vim co dostanu a proc to chci...

tohle tema byl tudiz jenom pokus "kdyby ho nahodou uz nekdo mel" - coz jak jsem zjistil patranim po dodavatelich to v CR mit bude nanejvys tak par jedincu co si to dovezlo z venku, a pak patrani po dovozci ktery by to umel sehnat rychleji nez v prosinci, a to jeste to datum nikdo nezaruci, holt Clarion je uzkoprofilove zbozi, a co nedoveze ofic dovozce to nikdo neresi...
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Borek píše:I u téhle malé obrazovky mám strach,jestli nebude v noci nepříjemně zářit. :( Zkušenost někoho s podobným typem autorádia,by mě také zajímala.
Znam, predchozi radio jsem poslal pryc prave kvuli tomu ze v noci moc svitilo...
Lepsi radia maji uz jako samozrejmost moznost nastavovani jasu-podsviceni, anebo rovnou blackout mod, tzn. displej se vypne, radio hraje dal....
U tohohle kousku mi to nikdo nedokaze rict, jeste ho nemel nikdo v ruce, anglicke maily se mi psat nechce, tak se necham prekvapit :)
Naposledy upravil(a) Dráček dne 23 říj 2007, 23:04, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Hardcam píše:www.fancarhifi.cz ji zkousel?
Uz zkusil, jsou na tom stejne jako ostatni, jednou pres ofic. dovozce... Driv to neumeji, a ani jim nestoji za to zkouset....


Uf, uz jsem to vzdal - pockam si, mam danou objednavku, dovozce ma termin na prosinec, ale s vyhradou ze je mozne ze Clarion posle zbozi jinam, na lukrativnejsi trh, uz jim to pry parkrat udelal, bude to doufam darek pred vanocema :)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“