Prosíííím o pomoc.. Spojková sada na Coupe

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Prosíííím o pomoc.. Spojková sada na Coupe

Příspěvek od MartasZ »

Pánové a dámy.. moc moc prosím.. pomozte..
Celou noc jsem strávil na netu a hledal spojkovou sadu na moje Coupe a našel jich spousty.. ale já nevim jaká je best a jaká shit..
Prosím poraďte.. vaše zkušenosti s tou kterou značkou.. jestli má cenu dávat hodně například za Sachs, nebo míň za Valeo pokud maj stejný parametry..
(to je jen příklad, nedržme se jen těchto značek)
Zkrátka.. rozdíly v ceně znám, ale v kvalitě a dalších vlastnostech nikoli..
Jediný co vim, že Starline nikdy :lol: :roll:
Tak když jsem ten váš oblíbený člen, prosím, nenechte mě ve štychu.. moc moc děkuju :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

cau cau ja jsem vzdycky premejslel o sachsu, ale ten je drahej jak mrcha... :lol:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No právě.. Sachs u nás v Bolce stojí 7434,-
Valeo od MJAuto 4400,-
Luk 5880,-
Aisin.. to ani neznám 5520,-
Luk mi teda taky nic neříká :-)
Hmm.. v Kelly stojí Sachs 8400,- :-)
Valeo 5234,-
Borg and Beck 7098,-
Luk 9924,-
Nipparts 6545,-

To bysme měli srovnání cen :-)
A teď zkušenosti, a tak.. jestli bude Sachs výrazně lepší než ostatní, tak těch peněz litovat nebudu.. ale jestli je to srovnatelný s Valeo, tak zas zbytekně nechci vyhazovat peníze, který bych moh třeba použít na vrtaný kotouče, že :-)
Hoďte mi sem prosím třeba ještě odkazy na další firmy prodávající náhradní díly, já už si tam ty sady najdu :-)
No táááák.. lidi.. mezi váma je milion odborníků.. tak poraďte.. jinak na Moravu nebudu moct přijet :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hyundai dává origoš AISIN, to je jako u nich Valeo,je mnohem lepší a má lepší životnost!! Valeo jde,ale moc dlouho nevydrží,Sachs je zbytečně drahej a se životností je na tom úplně stejně jako Valeo,pak je třeba Luk,ale to je taky německý,taky nic moc!! :cry:
Já jsem pro AISIN,mám ho v Scoupé cena byla 4800kč i z daní!! Mám ji v Mussu a žádný problém!!! 8) Dá se sehnat i mimo autorizovaný servis,třeba u Autokely!! :wink:
Podotýkám,že na Scoupé sem měnil ve 175 000 kilometrech a jenom kvůli
tomu,že přestal vystavovat přítlačný talíř!!! :? Lamela v pořádku i spojkové ložisko bylo vpořádku!!To svědčí o velmi dobré kvalitě,třeba Valeo se Sachsem už jsou dávno po smrti!!! :lol: :lol: :wink: v Těhlech kilometrech!!! :?
P.s Jinou značku bych tam nedal,mají to prostě vychytaný kluci korejský!!! :D :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No takhle nějak jsem si to představoval :-)
Jde mi o to.. že přeci jen s těma sedmnáctkama je na tu spojku větší nápor.. tak jestli by se nenašla třeba nějaká sportovnější nebo tak.. třeba kovokeramická :-) Já nevim.. už jsem toho o spojkách slyšel hodně, ale nic konkrétního.. ale dík Ivane..
Zkus mi kdyžtak ještě zjistit něco víc.. škoda že je svátek.. ještě bych oběhnul u nás obchody s dílama.. máme tady tři :-)
A jako zaměstnanec Faurecie mám 30% slevu :-)
Právě proto sem se ptal.. jestli má cenu vyhazovat prachy za Sachs, jestli neplatim jen za značku.. a hlavně aby mi ta spojka vydržela mý občasný sprinty a blbnutí na sedmnáctkách.. nechci ji po půl roce dělat znova..
Holt se ptám jak malej kluk a omlouvám se, že jsem vám svoji otázku napsal skoro všude.. ale fakt s tim potřebuju poradit.. myslim že tohle je důležitý nepodcenit :-)
Tak díkes a pište dál.. zajímaj mě i názory ostatních vzdělaných lidí :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Aisin jsem v Kelly nenašel.. Kdes ji kupoval?
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

MartasZ píše:Aisin jsem v Kelly nenašel.. Kdes ji kupoval?
U autokely v Horšovském Týně,beru tam díly pořád už léta letoucí je to můj nejlepší zásobitel a dodavatel pod sluncem na ně nikdo nemá!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já myslel že jsou globální a že to maj všude stejný :-(
No možná že to jen nemaj v online katalogu :-)
Zkusil bys mi to zjistit..
A ještě popřemejšlet co sem psal předtim, jestli by pro mě nebylo nějaký lepší řešení :-.)
I když to asi moc hrotim.. dám tam Aisin a budu mít klid :-)
Když já jsem v tomhle hroznej.. chci mít jistotu.. co největší :-)
Jo a offtopic.. jaký žárovky.. myslim H1, H2, H3 nebo H4 tam maj bejt? Mě totiž jedna nesvítí a jsem línej to rozdělávat dřív, než ji koupim :roll:
Jestli sem na vás zapůsobil trošku inteligentně, tak teď si musíte myslet, že jsem totální debil :-)
Ale to je jen má pohodlnost.. kdyby šlo všechno řešit z domova přes klávesnici, tak se z domu asi nehnu :-) :lol:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

ivan píše:...Mám ji v Mussu a žádný problém!!! 8)...
Co to znamená? :roll:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

MartasZ píše:
ivan píše:...Mám ji v Mussu a žádný problém!!! 8)...
Co to znamená? :roll:
musso je ssangyoung (nevim jak se to pise presne), neboli cerveny drak :) korejskej vyrobce terenich vozidel :wink:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

No kurňa jó, dyk Aisin sem dával do astry a byla no problemo v průběhu "neslušně" ujetých cca 15000km.... - jdi do ní, já s nima mám jen ty nejlepší zkušenosti... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Black sheep.. díky za vysvětlení.. zajímavý že u mě v práci to všichni vědí, jen já ne :-)

Hanz: No to už je druhej názor na Aisin, začínám ji pomalu schánět..
Ještě kdyby ji někdo uměl sehnat levnějc než v MJ Auto..

Jinak.. dneska jsem překonal pohodlnost a pěkně si umyl autíčko.. a když už jsem byl na benzínce, tak rozdělal světlo, vyndal žárovku H1 je to :-) Koupil novou a vyměnil :-)
A až se vrátí týpek co má v Sukoradech autoelektriku z dovčy.. tak koupim +30% a xenonový efekt od OSramu.. má s nima někdo zkušenost?

Jinak furt řešíme spojku.. čekám na další zkušenosti a návrhy...
Děkuju mooooooc..
Na Moravě všem poděkuju osobně.. co pijete? přijímám objednávky :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

No já jsem , co se právě té ostřejší sportovní jízdy týče, pro změnu všude slyšel vychvalovat Sachs, ale osobní zkušenosti s tim nemam žádný. :oops:
Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Jsem moc rád že je tady taková debata protože počítám že já budu brzo nějakou spojku taky potřebovat při stylu jízdy který praktikuju :wink: Ale Aishin nebo jak se to píše,do toho asi Martasi taky půjdu 8)
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Petr HC píše:No já jsem , co se právě té ostřejší sportovní jízdy týče, pro změnu všude slyšel vychvalovat Sachs, ale osobní zkušenosti s tim nemam žádný. :oops:
Já nevim.. myslim si, že opravdu platíš za značku.. jako Sachs je určitě dobrá firma.. ale důležitěšjí jsou zkušenosti.. a pokud mi několik servisů poradilo Aisin, tak na tom asi něco bude..
No uvidíme.. do konce tejdne bych ji měl koupit a snad do konce příštího tejdne vyměnit :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“