Nalezeno 9497 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 28 čer 2026, 10:29
- Fórum: Testy
- Téma: Nový "test"
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 1988
Re: Nový "test"
Aj tebe prajem pekný deň. 
- 27 čer 2026, 20:34
- Fórum: Testy
- Téma: Nový "test"
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 1988
Re: Nový "test"
Inak mám 60 rokov,takže vek tiež neberie.
No inak nič v zlom.
- 26 čer 2026, 18:32
- Fórum: Testy
- Téma: Nový "test"
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 1988
Re: Nový "test"
Ale ono to nie je o výkone.Zhodou okolností i20 celkom poznám a to auto fakt nie je šoférske auto.
Skús prejsť "kruháč " trochu svižne a možná pochopíš o čom hovorím.
Ono ani tých 150koní vo Formetorovi nie je nič divoké.Mal som možnosť týždeň jazdiť s rovnakou kombináciou u Karoqu a bol to obrovský ...
Skús prejsť "kruháč " trochu svižne a možná pochopíš o čom hovorím.
Ono ani tých 150koní vo Formetorovi nie je nič divoké.Mal som možnosť týždeň jazdiť s rovnakou kombináciou u Karoqu a bol to obrovský ...
- 26 čer 2026, 17:12
- Fórum: Testy
- Téma: Nový "test"
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 1988
Re: Nový "test"
Už len tou otázkou dávaš najavo,že nie si zrovna fanúšik áut.A tým nemyslím nič zlé.
Z bodu A do bodu B čo možná najlacnejšie.
Z bodu A do bodu B čo možná najlacnejšie.
- 25 čer 2026, 17:34
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Ferda & Karkulka & Sněhurka & Soptík & Mavis
- Odpovědi: 4938
- Zobrazení: 734527
Re: Ferda & Karkulka & Sněhurka & Soptík & Mavis
Chápu,doma je doma ,no občas ísť pozrieť aj inam má svoje kúzlo. 
- 25 čer 2026, 17:31
- Fórum: Testy
- Téma: Nový "test"
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 1988
Re: Nový "test"
Ešte mohol byť test 2,0TSI 4x4, no pre nezájem to nechce natláčať.
- 25 čer 2026, 16:13
- Fórum: Testy
- Téma: Nový "test"
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 1988
- 25 čer 2026, 10:01
- Fórum: Pokec
- Téma: pokec.............
- Odpovědi: 2867
- Zobrazení: 388946
Re: pokec.............
Ďalšie DPi alebo prejdeš na turbo.Maras píše: 24 čer 2026, 11:43 Tak i30 se bude vyrábět ještě dva roky a za tu dobu se může hodně změnit. Jinak na jeden kombík sám čekám až mi prodejce zavolá, že už ho pro mne má připravený:)
- 24 čer 2026, 09:34
- Fórum: Testy
- Téma: CUPRA Formentor 1,5 TSI DSG
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 1597
- 23 čer 2026, 15:13
- Fórum: Testy
- Téma: Nový "test"
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 1988
- 23 čer 2026, 15:11
- Fórum: i30 2012- Motor a převodovka
- Téma: první start ve 30st.
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 363
Re: první start ve 30st.
Držím palce aj keď.... uvidíme. 
- 23 čer 2026, 12:46
- Fórum: i30 2012- Motor a převodovka
- Téma: první start ve 30st.
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 363
Re: první start ve 30st.
Tak potom nejaké tepelné čidlo.Skúsil si diagnostiku?
- 23 čer 2026, 10:05
- Fórum: i30 2012- Motor a převodovka
- Téma: první start ve 30st.
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 363
Re: první start ve 30st.
Tiež to vidím na "padanie paliva".Teda že sa zavzdušňuje systém.Prasknutá hadica,alebo niečo podobné,ako tvrdí mozecek.
- 20 čer 2026, 22:30
- Fórum: INSTER
- Téma: Inster Style Technology
- Odpovědi: 50
- Zobrazení: 7205
Re: Inster Style Technology
Nokian z Číny? 
- 12 čer 2026, 17:53
- Fórum: Tucson III - Motor a převodovka
- Téma: EGR ventil
- Odpovědi: 69
- Zobrazení: 20473