Nalezeno 9497 výsledků hledání

od idam.i
28 čer 2026, 10:29
Fórum: Testy
Téma: Nový "test"
Odpovědi: 33
Zobrazení: 1988

Re: Nový "test"

Aj tebe prajem pekný deň. :wink:
od idam.i
27 čer 2026, 20:34
Fórum: Testy
Téma: Nový "test"
Odpovědi: 33
Zobrazení: 1988

Re: Nový "test"

:mrgreen: F1,Le Mans či WRC jazdia atmosférou ? :mrgreen:
Inak mám 60 rokov,takže vek tiež neberie. [-X
No inak nič v zlom. :mrgreen:
od idam.i
26 čer 2026, 18:32
Fórum: Testy
Téma: Nový "test"
Odpovědi: 33
Zobrazení: 1988

Re: Nový "test"

Ale ono to nie je o výkone.Zhodou okolností i20 celkom poznám a to auto fakt nie je šoférske auto.
Skús prejsť "kruháč " trochu svižne a možná pochopíš o čom hovorím.
Ono ani tých 150koní vo Formetorovi nie je nič divoké.Mal som možnosť týždeň jazdiť s rovnakou kombináciou u Karoqu a bol to obrovský ...
od idam.i
26 čer 2026, 17:12
Fórum: Testy
Téma: Nový "test"
Odpovědi: 33
Zobrazení: 1988

Re: Nový "test"

Už len tou otázkou dávaš najavo,že nie si zrovna fanúšik áut.A tým nemyslím nič zlé. [-X
Z bodu A do bodu B čo možná najlacnejšie. :-k
od idam.i
25 čer 2026, 17:34
Fórum: Vaše auta / Club cars
Téma: Ferda & Karkulka & Sněhurka & Soptík & Mavis
Odpovědi: 4938
Zobrazení: 734527

Re: Ferda & Karkulka & Sněhurka & Soptík & Mavis

Chápu,doma je doma ,no občas ísť pozrieť aj inam má svoje kúzlo. 8-[
od idam.i
25 čer 2026, 17:31
Fórum: Testy
Téma: Nový "test"
Odpovědi: 33
Zobrazení: 1988

Re: Nový "test"

Ešte mohol byť test 2,0TSI 4x4, no pre nezájem to nechce natláčať.
od idam.i
25 čer 2026, 16:13
Fórum: Testy
Téma: Nový "test"
Odpovědi: 33
Zobrazení: 1988

Re: Nový "test"

Fry píše: 25 čer 2026, 11:27 Tak to sa ten Formentor dlho neohrial….
:mrgreen: neboj ešte sa ohrieva. :wink:
od idam.i
25 čer 2026, 10:01
Fórum: Pokec
Téma: pokec.............
Odpovědi: 2867
Zobrazení: 388946

Re: pokec.............

Maras píše: 24 čer 2026, 11:43 Tak i30 se bude vyrábět ještě dva roky a za tu dobu se může hodně změnit. Jinak na jeden kombík sám čekám až mi prodejce zavolá, že už ho pro mne má připravený:)
Ďalšie DPi alebo prejdeš na turbo.
od idam.i
23 čer 2026, 15:13
Fórum: Testy
Téma: Nový "test"
Odpovědi: 33
Zobrazení: 1988

Re: Nový "test"

:mrgreen:
od idam.i
23 čer 2026, 15:11
Fórum: i30 2012- Motor a převodovka
Téma: první start ve 30st.
Odpovědi: 11
Zobrazení: 363

Re: první start ve 30st.

Držím palce aj keď.... uvidíme. :-k
od idam.i
23 čer 2026, 12:46
Fórum: i30 2012- Motor a převodovka
Téma: první start ve 30st.
Odpovědi: 11
Zobrazení: 363

Re: první start ve 30st.

Tak potom nejaké tepelné čidlo.Skúsil si diagnostiku?
od idam.i
23 čer 2026, 10:05
Fórum: i30 2012- Motor a převodovka
Téma: první start ve 30st.
Odpovědi: 11
Zobrazení: 363

Re: první start ve 30st.

Tiež to vidím na "padanie paliva".Teda že sa zavzdušňuje systém.Prasknutá hadica,alebo niečo podobné,ako tvrdí mozecek.
od idam.i
20 čer 2026, 22:30
Fórum: INSTER
Téma: Inster Style Technology
Odpovědi: 50
Zobrazení: 7205

Re: Inster Style Technology

Nokian z Číny? :-k
od idam.i
12 čer 2026, 17:53
Fórum: Tucson III - Motor a převodovka
Téma: EGR ventil
Odpovědi: 69
Zobrazení: 20473

Re: EGR ventil

=D> :hyu: 👍

Přejít na rozšířené vyhledávání